Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.04.2011 ЧОМУ УКРАЇНА В ГЛУХОМУ КУТІ?

Поділюся з вами своїми враженнями, бо болить душа за наш працьовитий народ.
     Прочитавши під рубрикою «На теренах України» в “ТП” замітку «Багач-рекордсмен», вирішив вам написати. Виявляється, нині Україна має 21 мільярдера! А капітал 200 найбагатших людей держави становить 93 мільярди доларів - майже три річні бюджети нашої країни. От де, мої милі роботящі українці, наші гроші!
     Обікрала нас, обдерла, мов липку, купка українських багачів-товстосумів. То де ж вони їх заробили?! Он бізнесмен Р.Ахметов має 16 млрд. доларів статку. А в газеті «Подільські вісті» я вичитав таке: «Торік Р.Ахметов одержав 15 тисяч гривень матеріальної допомоги від парламенту на оздоровлення. Був би загнувся, не маючи змоги купити собі путівку на мінводи, але Верховна Рада змилостиви- лась…» А він, втративши совість, бере останню гривню із нас, українців. Скільки можна дерти із трудолюбивого народу? Та він же не один, а їх там у Верховній Раді немало – тих, які, втративши совість, збиткуються із українського люду.
     За радянської влади такого не було. Тоді щоб купити мотоцикла МТ-80, який коштував 1800 рублів, треба було у відповідних органах написати декларацію, де і на чому ти їх заробив. Контроль був суворий. А в нас що зараз робиться? Приватизують, розкрадають все – їм, бачте, дозволено. Отож Україна ще далі котиться у боргову яму. Он уряд знову випрошує милостиню у1111 МВФ: дайте, мовляв, позичте, а ті не скупляться – дають, позичають, але вчать, які зробити ціни на газ, сві-тло… Ще й кажуть: пенсійний вік підніміть. А якщо ви цього не зробите, то отримаєте дулю з маком.
     От і напозичалися ми, що нашим онукам і правнукам треба буде віддавати той клятий борг. Бачите, МВФ зацікавлений в тому, щоб уряд підвищив пенсійний вік. А чи до тієї пенсії доживуть наші люди, його не цікавить. Пев-но, думають, що тоді Україна заживе на повну, пенсії будуть захмарні - тільки хто їх отримуватиме?..
     Україна опинилася в глухому куті. Виходу, здається, немає. А я собі думаю: треба оті мільярди, вкрадені у народу, повернути у власність держави. Хоча, як це зробити - оце питаннячко! Бою-ся, що терпець в українців може колись увірватися. Не дай, Боже, щоб у нас повторилися сьогоднішні лівійські події. Тож, нині шановні правителі, подумайте добре і не доводьте до зубожіння на-род!
     Згадую слова Великого сина України - мислителя і генія Т.Г.Шевченка, який пи-сав: «Село неначе погоріло! Неначе люди подуріли…» Ні, це не люди у селі подуріли, а “подуріли” чиновники-реформатори на високих київських пагорбах, які довели село до зубожіння. Село ще живе, а в ньому трудяться селяни, здебільшого пенсіонери: утримують корів, всяку живність. Молоко продають за безцінь, хоч трудяться тяж-ко. Але, слава Богу, не голодні.
     А як жити нині тому городянину безробітному, пенсіонеру, який отримує 800грн пенсії? Відро картоплі коштує 30грн, капуста - 10грн за кілограм. Все треба купити, а ціни скачуть щодня. Та ще й ліки «висмоктують» останню копійку. А комунальні послу-ги? Хіба так можна жити?! Довели народ до краю... От кому треба допомагати, то це – простим знедоленим людям. А не Ахметовим і подібним до нього мільярдерам! Вони ніколи свої апети- ти не вгамують. Ганьба на весь світ! Україна має 25% світових чорноземів, а нам завозять фуражну гречку із Піднебесної, тобто, з Китаю, картоплю - із Голландії, сало - із Польщі...
     Що ми, українці, такі вже безголові? Та ми ж здатні прогодувати півсвіту! У нас все родить, і наш народ працьовитий. Але своїми рефо-рмами політики довели село до вимирання. Слава Богу, ще є в нас на Славутчині села, де мудрі керівники, хоч і їм нелегко доводиться, не перевелися і людям жити дають. Зберегли господарст-ва, ферми, тракторні парки. Для прикладу, напишу про Піддубці, де мешкає моя до-чка Любов Якимчук. Знаю там багато людей. Особисто знайомий і з тамтешнім керівником господарства Василем Івановичем Сорокою. Отож, хочу наголосити, що він - дбайливий господар,111 який зумів зберегти господарство. На фермі є дійне стадо корів, ферми наповнені худобою. Два рази на місяць тут виплачується зарплатня. Може, вона і невелика, але стабільна, й люди не бідують… Село асфальтоване, збудована церква, є свій млин, послугами якого користуються жителі навколишніх сіл та сусідньої Рівненщини. Піддубчани збира- ють високі врожаї зернових. Це говорить про те, що ма-ють дбайливого керівника. А головне – люди тут забезпечені роботою. Тож хочеться побажати Василю Івановичу і всім піддубчанам доброго здоров’я й надалі триматися на висоті.
     Василь ФЕЩУК,
     пенсіонер, с.Плоска.
     


  коментарі: 1

 :   (написано 10.06.2011 в 07:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік