Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 22.04.2011 ТРИВАЄ МІСЯЧНИК  БЛАГОУСТРОЮ 

Близько 1250 мешканців Славутчини відгукнулися на заклик районної влади та вийшли 16 квітня, у День довкілля, прибрати територію району. У суботнику взяли участь працівники закладів осві-ти, медицини, культури, сільські голови та працівники сільських рад, співробітники управлінь і відділів РДА, районної ради, установ та організацій. Всі учасники акції працювали на закріплених територіях. У цей день було проведено роботи з санітарної очистки сіл Ганнопіль, Губельці, висаджено 2,4га лісу, прибрано узбіччя доріг від Кривина до Варварівки, територію «Голубих озер» у с.Стригани, ліквідовано стихійне сміттєзвалище в Миньківцях.
     Нагадаємо, що третій тиждень у ра-йоні триває місячник із озеленення, благоустрою та санітарної очистки населе- них пунктів. Жителями сіл Славутчини прибиралися з вулиць сміття, будівельні матеріали, ремонтувалися і фарбувалися паркани, зрізалися старі дерева та насаджувалися молоді. В 36 сільських радах на благодійних засадах працювали понад 500 безробітних громадян. За цей період практично закінчені роботи з облаштування кладовищ (вирізалися чагарники, фарбувалися та ремонтувалися огорожі), впорядкування пустуючих дворогосподарств. Було прибрано 7 тисяч квадратних метрів території берегів річок району та вивезено понад 400 тонн сміття, висаджено близько 600 дерев та 70 кущів. Районною шляховою дільницею впорядковано дороги територіального значення площею 76,7 тисячі квадратних кілометрів (здійснена побілка, фарбування дорожніх споруд, знаків та вирубка дикоростучих чагарників і старих дерев на небезпечних перехрестях).
     Прес-служба РДА.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 2 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік