Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.04.2011 ВАШ СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ ЗЕКОНОМИТЬ СУБСИДІЯ

У кожній сім'ї в цей скрутний час виникає питання: де взяти кошти на сімейні потреби? Дорожчають продукти харчування, підвищуються тарифи на комунальні послуги. Можливо, якась родина має право на державну соціальну допомогу як малозабезпечена чи, багатодітна сім'я, яка не оформила пільги на житлово-комунальні послуги; у когось в сім'ї є працездатні громадяни, що не працюють, є старенькі батьки за 80 років або інваліди першої групи; хтось доглядає дитину до 3-річного віку та отримує мінімальну допомогу в розмірі 130грн, але має право на більшу допомогу, так як у сім'ї за попередні 6 місяців малі доходи.
     Сьогодні ми пропонуємо читачам інформацію про субсидію. Так, із лютого нинішнього року піднялася ціна на воду, з березня - на централізоване теплопостачання. Але не всі славутчани встигли оформити субсидію, та й опалювальний період уже закінчується. Проте, не всі знають, що відповідно до Положення про порядок призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, у разі затвердження нових тарифів і цін на житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо, субсидії призначаються протягом трьох місяців із часу підвищення розміру платежів. Отже, у тих, хто не встиг це зробити, ще є час оформити субсидію. Тим більше, можна скористатися спрощеним порядком, відпо- відно до якого людина подає заяву, декларацію про доходи та майновий стан і довідку про заробітну плату (чи допомогу, якщо знаходиться на обліку в центрі зайнятості як безробітна), довідку про землю чи земельний та майновий стан. Усі інші довідки (склад сім'ї та забезпеченість житловою площею і комунальними послугами) на наш запит подають організації - надавачі житлово-комунальних послуг.
     Шановні славутчани! За детальнішою інформацією з питань оформлення допомоги звертайтеся в управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул.Ярослава Мудрого,47, тел. - 7-85-77.
     П. КОЗЕЛЕЦЬ,
     начальник управління.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік