Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Зніму квартиру з меблями...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     Зніму квартиру з меблями.
     Тел. 097 78 75 301
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 22.04.2011 ЩОДЕННИК КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

У період з 11 по 15 квітня п.р. підрозділи КП „Славутське ЖКО" забезпечували функціонування житлового фонду, благоустрій та належний санітарний стан міста. Виконані наступні роботи:
     І. Структурний підрозділ ЖЕК №1: надійшло викликів електриків в робочий час – 34, неробочий – 3; викликів слюсарів у робочий час – 49, у неробочий – 6.
     Проводиться ремонт дерев’яних парканів на вул.Кузовкова,13, Соборності,32, вул.Миру. Виконані роботи з капітального ремонту дороги на вул.Перемоги; проведено ревізію електрощитових та запірної арматури; замінено електролампочки; перевірено ДВК; виконані роботи на вивезенні сміття.
     II. Структурний підрозділ ЖЕК №2: надійшло викликів електриків в робочий час – 14; слюсарів-сантехніків у робочий час – 21.
     Виконані ремонт покрівлі на вул.Гвардійській,3,14, встановлено дитячу гойдалку на вул.Ізяславській,23, пофарбовано лавки на вул.Ізяславській,1-11. Продовжується ремонт під’їздів на вул.Садовій,5; виконані роботи із вивозу сміття, прочистки каналізації, заміни труб, електролампочок у під’їздах, виконано ревізію електрощитових та запірної арматури.
     ІІІ. Структурний підрозділ ККП: щоденно вивозиться сміття з вулиць міста приватного сектора, висотних будинків, підприємств та організацій міста; прибираються автобусні зупинки, обслуговуються світлофори, виконуються роботи на викачці септиків, обрізанні дерев та облаштуванні тротуару на військовому містечку та інше.
     ІV. Структурний підрозділ СПТМ здійснює безперебійне теплозабезпечення об’єктів.
     Крім того, силами працівників КП «Славутське ЖКО» відремонтовані автобусні зупинки, проводяться роботи з нумерування будинків тощо.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6860
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік