Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.04.2011 КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

На сьогодні в клініко-діагностичній лабораторії працюють висококваліфіковані спеціалісти, атестовані на першу та вищу кваліфікаційні категорії. Завдячуючи їхньому досвіду роботи та сучасному обладнанню, лабораторія має змогу швидко і якісно проводити цілий ряд лабораторних досліджень. Якщо говорити про обладнання, то за останні два роки за допомогою адміністрації лікарні було придбано немало сучасних аналізаторів, що дало змогу розширити спектр лабораторних досліджень, поліпшити їхню якість та впровадити нові сучасні методи досліджень. Адже всьому світу відомо, що достовірно проведені лабораторні дослідження допомагають клініцисту правильно встановити діагноз та підібрати найкраще лікування для того чи іншого випадку .
     Лікарі-лаборанти КДЛ, пройшовши відповідні курси, працюють на гематологічному аналізаторі, який за дві хвилини видає 12 параметрів крові, аналізаторі згортання крові для швидкого та якісного обстеження системи гемостазу, аналізаторі електролітів для обстеження водно-сольового обміну, біохімічному аналізаторі для проведення широкого спектра біохімічних досліджень.
     Фельдшери-лаборанти, незважаючи на велику кількість лабораторних досліджень, відповідально ставляться до своїх обов’язків, якісно виконуючи ряд лабораторних методик.
     У лабораторії відпрацьований та щоденно проводиться контроль якості лабораторних досліджень. Аналізи, що видаються пацієнтам, перевірені на якість сучасною комп’ютерною програмою.
     Також хотілось звернути увагу на те, що нещодавно клінічна лабораторія проходила атестацію комісією з МОЗ і була атестована на вищу категорію терміном на п’ять років.
     Хочеться щиро подякувати від імені всього колективу за підготовку атестації адміністрації міста, а насамперед – міському голові В.Б.Сидору за проведення капітального ремонту приміщень лабораторій, підприємствам нашого міста - за надання спонсорської допомоги в придбанні нових меблів, а також головному лікарю лікарні В.Д.Іващуку, завдяки якому було повністю переоснащено клінічну лабораторію сучасним обладнанням.
     Від свого імені висловлюю вдячність і колективу лабораторії, який, незважаючи на величезне навантаження, часто не рахуючись із власним часом, цілодобово якісно виконує свої професійні обов’язки.
     Завідуюча лабораторією І. Костирко.
     
     Подяка
     Міський голова В.Б.Сидор та головний лікар ЦРЛ В.Д.Іващук висловлюють подяку підприємцям, які надали допомогу в придбанні меблів та обладнання для клініко-діагностичної лабораторії, зокрема, В.Р.Філінюку, голові ради підприємців міста, депутатові обласної ради; голові правління ЗАТ «Славута-папір»; І.Д.Панчуку, депутату міської ради; директору ВАТ «Славутський хлібзавод»; Г.І.Петровському, директору ТОВ «Аква-Родос»; Л.П.Сабінській, директору ВАТ «Славутський цикорієсушильний завод»; М.І.Дубіні, генеральному директору ВАТ «Славутський солодовий завод»; В.М.Рабцун, депутату міської ради, генеральному директору ТОВ «Славутський покрівельний завод»; Я.В.Левчуку, директору ЗАТ «Славута-папір»; приватному підприємцю Р.М.Семенюку (ПП «Влад»); В.М.Зайонцу, члену виконавчого комітету міської ради, директору ЗАТ «Горинь»; депутату міської ради, приватному підприємцю В.І.Недаш- ківському.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік