Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.04.2011 ІЗ ЖИТТЯ СТАРОКРИВИНСЬКОЇ ЗОШ

СУБОТНИК У ШКОЛІ
     До Дня довкілля наші учні та вчителі попрацювали на славу, прибравши усі прилеглі території. Школярі разом зі своїми наставниками привели в належний стан пам’ятники загиблим під час Великої Вітчизняної війни воїнам та односельчанам, а їх в Кривині аж чотири. Добре потрудились 7-класники Коля Гамолюк, Микола Єрьоменко, Максим Рудик, Альоша Кондратюк, Світланка Кирилюк, Андрійко Семенюк і Назарчик Рубас.
     Особливу активність проявили й хлопці 9 класу, котрі зуміли завантажити цілу машину сміття та відходів, від яких школярі очистили території школи і села. Як тут не згадати Сергія Дзюмака, Олександра Качаровського, Олександра Форсюка, Леоніда Кірушка, Максима Кондратюка, Віталія Шуста, чия праця була належно оцінена адміністрацією школи.
     
     КОЖНА ЛЮДИНА
     Є ТВОРЦЕМ СВОЄЇ ДОЛІ
     На таку тему нещодавно дискутували 11-класники. Кожен із них мав свою думку й важливо те, що кривинські випускники висловлювалися щиро і неординарно. Приміром, Наталія Ліщук вважає, що варто будь-що домагатися свого, боротися за власну мрію. Анна Остапчук міркує, що кожен сам будує власні щастя і долю, й усе залежить від хорошого ставлення до людей.
     Наталія Рижук переконана: ми самі плануємо своє життя, і якщо ти шануєш людей, то й вони поважатимуть тебе. Марія Бондарева висловилася в тому плані, що будь-яка людина є ковалем свого щастя. А Богдан Рубас, Дмитро Бондарець і Артем Поліщук мають спільну думку: щасливими будуть, коли самі будуватимуть своє життя, самостійно боротимуться за місце під сонцем – ось тоді й усміхнеться доля…
     
     НАША ГОРДІСТЬ
     Артем Поліщук вже почувається випускником, адже закінчує 11 клас. Змалечку захоплюється співом й взагалі він - неординарний хлопець: лише за цей навчальний рік двічі зумів взяти участь в районному огляді-конкурсі художньої самодіяльності, де журі гідно його оцінило, відправивши на обласний огляд.
     Пишається юнак своєю сім’єю, і недарма: тато його, Олександр Петрович, все своє життя віддав роботі в органах МВС, мама, Світлана Миколаївна, працює медсестрою в лікарні. Єдиний братик Антон навчається в 4 класі й уже встиг себе проявити в секції самбо… Із дитинства Артем любить подорожувати. Він встиг побувати в багатьох куточках України, особливо ж йому подобається наша столиця – прекрасний Київ.
     Займаючись співом під керівництвом нетішинського педагога Наталії Горбової, Артем виступав на міжнародному конкурсі-фестивалі «Зірковий сімеїз» у Ялті, де став дипломантом. А головне, знайшов там багато друзів із України, Росії, Естонії, Литви, Латвії, Білорусі.
     Нещодавно у нас в Кривині відзначали 90-річчя від дня народження чудового митця Сергія Давидовича Козака, і цей святковий захід теж не обійшовся без Артема Поліщука. Його сильний «козацький» голос зачарував присутніх. Хто знає, можливо, в майбутньому з’явиться ще одна зірка на небосхилі Кривина, яка прославить не тільки рідне село і Славутчину, а й всю Україну… Адже Артем серйозно мріє про співочу кар’єру. Тож хай щастить тобі, юначе, і твоїй працьовитій родині на цьому шляху!
     Петро ШЕЛЕПАЛО, заступник директора з виховної роботи.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік