Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.04.2011 МОВЛЕННЄВА КОМПЕТЕНЦІЯ – ВИМОГА ЧАСУ

Геополітичне положення, сучасний економічний стан, сусідство з Європейським союзом, тісне співробітництво з країнами Заходу і Сходу, а також інтеграційні процеси вимагають від сучасної молоді досконалого володіння іноземними мовами, сприяють зближенню народів та поліпшують шанси на досягнення успіху в професійний діяльності. Саме тому обласний методкабінет вирішив надати методичну допомогу вчителям іноземних мов на місцях, дослідивши потенціальні можливості їх досконалого вивчення у навчальних закладах нашого регіону.
     Нещодавно в Крупецькому нвк побували гості із сусідніх районів та міст. Вони взяли участь в роботі практичного семінару на тему «Використання новітніх технологій для покращання мовленнєвої компетенції вчителів іноземних мов». Нетішин і Шепетівка, Ізяслав і Білогір’я, Славута - ось неповний перелік територій, представники яких (46 чоловік) були в той день у Крупці.
     Господиня семінару – методист із іноземних мов ра-йонного методкабінету Олена Миколаївна Тітор радо вітала гостей: методистів інституту післядипломної педагогічної освіти Ларису Петрівну Луценко і Тетяну Віталіївну Мороз, заступника голови райдержадміністрації В.І.Колодніцького, начальника відділу освіти Ж.О.Зубову.
     Усі залишились в захопленні від святкової танцювальної композиції «Ласкаво просимо!», привітних слів учнів, смачних коровайчиків у дарунок кожному із присутніх. Талановиті крупецькі школярі вразили поетичністю, майстерністю, дитячою безпосередністю. Тепла атмосфера, бажання поділитися власним досвідом, гарне сприйняття новітніх ідей – все це сприяло продуктивності семінару-практикуму. Так, викладачі німецької мови були присутні на телемості «Німеччина-Україна», де учні Горицького нвк, Великоскнитської, Губелецької, Клепачівської шкіл вели розмову про культуру цих країн, ділилися враженнями з приводу музичних та освітніх новин. Діти німецькою мовою співали і давали відповіді на запитання, дискутували та розповідали про сучасний світ.
     А от школярі Цвітоського нво, Улашанівського, Крупецького, Лисиченського навчально-виховних комплексів запросили вчителів англійської мови на засідання своїх шкільних євроклубів. Вони з цікавістю вели розповідь англійською мовою, а ще представили чайну церемонію, обіграли сценки із життя англійців. Запрошені та господарі зібрання мали нагоду обговорити на теоретичній частині семінару проблеми сучасної освіти, організацію та проведення підсумкових контрольних робіт, питання підготовки до ЗНО.
     Результатом плідної співпраці став радісний настрій, а також обмін досвідом роботи, пізнання нової орієнтації щодо цілей, принципів, змісту, методик викладання мови, оцінювання набутих знань відповідно до визначених в освітньо-кваліфікаційній характеристиці фахівця типових завдань та вмінь їх застосування у практичній діяльності. А ще прийшли до висновку: доцільною і методично виправданою є професійна, комунікативно-спрямована підготовка з іноземної мови у навчальних закладах, яка формує в школярів здатність до іншомовного спілкування в конкретних ситуаціях.
     Щира подяка за проведений семінар керівництву відділу освіти, вчителям іноземних мов району, колективу Крупецького нвк (директор Т.М.Бережна).
     Алла ПОЛІЩУК, завідувач районним методичним кабінетом.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік