Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 21.04.2011 БОЖА ПТАШКА

Колись давно-давно ластівки дуже гарно співали і мали яскраве барвисте пір’я. Тішилися ними люди. Але одного разу навесні розбійники ув’язнили Ісуса Христа. Довго над ним знущалися, а потім розіп’яли на хресті. Господь дуже страждав і тут побачив тих гарних пташок. Він сказав: «Летіть скоренько, милі ластівочки, в різні кінці землі і всім скажіть, що Христос, Син Божий, розіп’ятий».
     Пташки дуже засумували й заспівали тужливої пісні, а тоді мовили: «Це, люди, наша остання пісня. Ми не можемо тішитись і співати, коли ви такі жорстокі». А ще ластівки попросили Господа змінити їм оперення з яскравого кольору на чорний, бо жаль серце стискав, коли бачили, як ллються гіркі сльози! І ось доки ластівки летіли до землі, стали жалібного чорного кольору. І тільки на грудях залишилося біле пір’ячко - як спогад про часи веселого безтурботного життя.
     Ластівка – улюблениця не лише українців. У всіх слов’ян і сибірських народностей, у грузинів, естонців, татар споконвіку вона вважалася священною.
     Нищити гніздо ластівки – великий гріх, - передавалося з покоління в покоління. «Зруйнувавши ластівчине гніздо, будеш мати веснянки», - лякали матері своїх дітей. За деякими стародавніми повір’ями, якщо зруйнуєш гніздо ластівки, вона може помститися – спалити хату. А німці кажуть: «Хто ластівчине гніздо знищить, у того найкраща корова чи кінь здохне». В Німеччині та Швейцарії ластівок вважали провісниками сімейного щастя...
     А ще ластівка – символ весни. Правильно кажуть, що одна ластівка весни не робить, та масовий їх приліт означає, що встановилася тепла погода. «Ранні ластівки, - казали на Русі, - щасливий рік віщують».
      Ось ще гарні прислів’я і повір’я про цю пташину: Де б ластівці не літати, а навесні знов у нас бувати. Ластівку на весняному леті найперше добра людина побачить. Ластівка гніздо на тій хаті будує, де добрі люди живуть. Ластівка під стріхою – щастя в хаті. Коли ластівка залітає у вікно, люди чекають гостей або добру звістку. Побачивши першу ластівку, вмиваються, щоб не мати на обличчі веснянок.
     Марія КАРАВАН, м.Славута.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік