Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Зніму квартиру з меблями...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     Зніму квартиру з меблями.
     Тел. 097 78 75 301
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 15.04.2011 РОЗПОРЯДЖЕННЯ №283-Р ВІД 05.04.2011Р. М.СЛАВУТА ПРО ПРОВЕДЕННЯ В СЛАВУТСЬКОМУ РАЙОНІ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ЯДЕРНИХ УСТАНОВОК НА ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ АЕС

На підставі статей 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про порядок прийняття рішень про розміщення, проектування, будівництво ядерних установок і об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, які мають загальнодержавне значення", постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 1998 року №1122 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань з питань використання ядерної енергії та радіаційної безпеки":
     1. Відділу організаційно-кадрової роботи, сектору з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю апарату райдержадміністрації організувати проведення 18 травня 2011 року в селі Ганнопіль та 25 травня 2011 року в селі Крупець у приміщеннях клубів (початок об 11год.) громадських слухань з питань будівництва ядерних установок на Хмельницькій атомній електростанції (далі - ХАЕС). До участі у слуханнях залучити представників ХАЕС, органів управління та регулювання у сфері використання ядерної енергетики та радіаційної безпеки.
     2. Рекомендувати виконавчим комітетам Крупецької та Ганнопільської сільських рад до 10 квітня 2011 року створити на територіях сільських рад громадські приймальні з метою надання населенню району безкоштовної консультативної допомоги з питань розміщення, проектування, будівництва ядерних установок, ознайомлення населення з матеріалами, які висвітлюють питання, винесені на громадські слухання.
     3. Сектору з питань внутрішньої політики та зв'язків із громадськістю апарату райдержадміністрації до 18 квітня 2011 року забезпечити:
     3.1 опублікування інформації про дату, час та місце проведення громадських слухань у міськрайонній газеті "Трудівник Полісся";
     3.2 розміщення інформації про дату, час та місце проведення громадських слухань на офіційному веб-сайті Славутської райдержадміністрації;
     3.3 інформування населення району через засоби масової інформації щодо підсумків проведення громадських слухань.
     4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Колодніць- кого В.І.
     Голова адміністрації О. НЕСЕН.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6860
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік