Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.04.2011 І САМ НЕ ГАМ, І МІСТУ НЕ ВІДДАМ

У самому центрі військового містечка навпроти міського управління праці і соціального захисту (вул.Я.Мудрого,47) знаходиться колишнє приміщення офіцерської їдальні, вірніше, те, що від неї залишилося і що ви бачите на фото. Історія її розвалу розпочалася ще в 1990р., коли стали ліквідовувати місцеву військову бригаду. Потім розпався СРСР і відбулося скорочення Української армії. Нині в Славуті чимало безгоспних військових об’єктів. У ході розмови з директором територіального центру з обслуговування пенсіонерів М.Ф.Паламарчуком дізнаємося, що міська влада добивається передачі цього приміщення в комунальну власність міста.
     - Ми хочемо відкрити тут соціально-медичне відділення територіального центру, - говорить Микола Федорович. – Такі відділення вже є в Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Шепетівці. Тут можна було б створити належні умови для обслуговування ветеранів війни і праці, інвалідів, осіб, які знаходяться в скрутному життєвому становищі (на території міста їх до 15тис. осіб). Плануємо створити і відділення реабілітації з денним стаціонаром. Але все впирається у відсутність приміщення.
     Для того, щоб привести колишню їдальню в належний вигляд, потрібно не менше 1млн.грн. Ці кошти можна було б віднайти за рахунок субвенцій з обласного бюджету за умови оплати 25% з міського.
     Міський голова В.Б.Сидор теж підтримав цю ідею і обіцяв дофінансувати проект за рахунок міста. Крім того, він особисто звертався з відповідними листами і в Міністерство оборони, і до Прем’єр-міністра України, і в головне управління праці і соціального захисту облдержадміністрації щодо передачі їдальні в комунальну власність. Отже, справа не в грошах, їх можна знайти, а в тому, що нинішній власник приміщення їдальні - концерн «Військторгсервіс» філії управління торгівлі ЗОК м.Львова - умови щодо компенсації вартості об’єкта відповідно до досягнутих домовленостей залишає без відповіді й відмовляється від передачі його у комунальну власність міста. Більше того, він обіцяв згідно з фінансовим планом концерну провести капітальний і поточний ремонт своїх фондів у 2010р., в т.ч. і колишньої офіцерської їдальні, а потім після реконструкції використовувати це приміщення для господарської діяльності концерну. Але 2010р. уже давно минув, а приміщення, як ви бачите, продовжує й далі руйнуватися, причому, досить швидкими темпами перетворюється у бомжатник і громадський безкоштовний туалет. Ремонту ніхто ніякого не проводить!
     - Ми будемо і надалі домагатися передачі приміщення у комунальну власність міста, - запевнив нас Микола Федорович Паламарчук.
     Що ж, чекати, очевидно, лишилося недовго…
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік