Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.04.2011 ДОРОГА ДО СВЯТОЇ КРИНИЧКИ

Хочу розповісти про хорошу, чуйну людину, яку поважають всі люди. Йдеться про голову СФГ «Клепачі» Івана Степановича Конончука. Жителі Плоски, Мирутина, інших сіл довірили Івану Степановичу свої земельні паї. І він, як хороший господар, завжди своєчасно розраховується із селянами. Тільки почалися жнива, збіжжя поступило на тік – і люди отримують зерно без затримки. Торік ми одержали по 6ц 50кг залежно від вартості паю. Хто звертається до Івана Степановича зі своїми проблемами, він кожного вислухає уважно, допоможе, чим може. А якщо у когось недохват зерна – будь ласка, видасть наперед авансом. А ще Іван Степанович сіє цикорій, щоб хоч якась робота селянам була. Цикорій – дуже трудомістка культура, потребує багато ручної роботи: влітку в спеку, а восени із дощами треба знести його в кагати, почистити, здати на завод. Тяжка праця, але є свіжа гривня. А на зиму фермер ставить працівників на біржу.
     Іван Степанович заслуговує від людей подяки, а від Всевишнього - спасіння. Є у Мирутині Свята криничка за селом. У великі релігійні празники там відбуваються богослужіння, святиться вода. 12 липня у Мирутині храмове свято, сюди з’їжджаються віруючі із навколишніх сіл, а також із Крилова, Черинців, Брикова, що на Рівненщині. Хресним ходом ідуть батюшки, прихожани до Святої кринички, де освя- чується вода, яка витікає з джерела, що знаходиться під криничкою. Усі прихожани набирають святої води, щоб окропити свої оселі, худобу, дати напитися діткам, а також стареньким людям, які не можуть вже прийти поклонитися цій святій обителі.
     Так от тривалий час, щоб дістатися до Святої кринички, треба було іти бездоріжжям, місити ногами болото. Два роки тому Іван Степанович проклав туди із плит дорогу. Поніс великі затрати (це ж і машини, і трактори – все треба заправити бензином, соляркою, а тепер це все недешево). І коли прихожани зібрали 500 гривень на солярку, то Іван Степанович грошей не взяв, а сказав, щоб купили на ці гроші ікону. На ці пожертвування батюшка купив у Почаєві ікону Почаївської Божої Матері. А ще на кошти прихожан капличка була відреставрована, оббита новою вагонкою. Хочеться сказати спасибі і площенському підприємцю Валерію Михайловичу Сокольцю, який за свої кошти облаштував біля каплички басейн, де миряни можуть окропитися святою водою. Хай Бог пошле йому здоров’я! А найбільшу подяку ми шлемо Іване Степановичу. Хай Всевишній благословить його, дарує здоров’я всій його родині, дітям. Нехай Божа Матір хранить Вас, Іване Степановичу, на многая і благая літа!
     З повагою – від імені усіх прихожан житель с.Плоска Василь ФЕЩУК.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 6 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік