Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.04.2011 ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА ОСНОВНІ СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩІ ПРОДОВОЛЬЧІ ТОВАРИ

6 квітня п.р. у залі засідань Будинку рад відбулася робоча нарада із суб’єктами господарської діяльності, які здійснюють торгівлю продовольчими товарами, з метою роз’яснення вимог чинного законодавства, щодо державного регулювання цін на основні соціально значущі продовольчі товари. Нарада була проведена за участю міського голови В.Б.Сидора, першого заступника міського голови С.В.Микульського та спеціалістів управління економічного розвитку.
     До учасників наради доведено розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 15.08.2008р. №431 «Про запровадження державного регулювання ціноутворення на окремі продовольчі товари», яким регулюються граничні торговельні (постачально-збутові) надбавки до оптової ціни виробника.
      Граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки до оптової ціни виробника у розмірі 15 відсотків встановлено на такі продовольчі товари: ковбасні вироби варені, молоко (крім молока тривалого зберігання), сир кисломолочний, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі.
     Граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки до оптової ціни виробника у розмірі 10 відсотків встановлено на продовольчі товари: борошно пшеничне та житнє, макаронні вироби, крупи (манну, ячну, гречану, пшоняну), цукор (крім рафінаду), яловичину, свинину, м'ясо птиці.
     Транспортні витрати на доставці товару у міжміському сполученні включаються понад встановлений рівень торговельної надбавки лише у разі наявності розрахунку (калькуляції) транспортних витрат, а також за наявності підтверджуючих документів на ці витрати.
     У разі фасування торговельними підприємствами вказаних видів продукції вартість фасування включається понад встановлений граничний рівень торговельної надбавки, але в тому разі, коли фасувальний пакет розміщений на вітрині й на ньому є цінник.
     У випадку реалізації продукції власного виробництва через власну торговельну мережу гранична торговельна надбавка встановлюється на рівні не більше 10 відсотків.
     З метою покращання цінової ситуації на ринку продуктів харчування та запобігання безпідставному завищенню цін за рахунок посередницької ланки на шляху просування товару від виробника до кінцевого реалізатора, суб’єктам господарювання необхідно під час придбання товарів на гуртовнях або оптових базах вимагати ціну виробника. Адже кінцевий реалізатор несе відповідальність за торговельну надбавку 10, 15 відсотків на перераховані вище продовольчі товари.
     Також до учасників наради доведено проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про запровадження державного регулювання ціноутворення на окремі продовольчі товари».
     Зазначений проект розпорядження є регуляторним актом і відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднений для обговорення.
      В ході обговорення даного проекту розпорядження від суб’єктів господарювання надійшли пропозиції щодо чіткого врегулювання граничних торговельних надбавок окремо для гуртовень, оптових баз та роздрібної мережі. Дані пропозиції будуть направлені до головного управління економіки Хмельницької облдержадміністрації.
     Пропозиції надавати до управління економічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради, м. Славута, вул..Соборності,7, каб. №8, тел.7-17-25.
     Г. ДАРЧИК, начальник управління
      економічного розвитку.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік