Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.04.2011 ЩОДЕННИК КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

У період з 4 по 8 квітня підрозділи КП „Славутське ЖКО" забезпечували функціонування житлового фонду, благоустрій та належний санітарний стан міста. Виконані наступні роботи:
     І. Структурний підрозділ ЖЕК №1: надійшло викликів електриків у робочий час – 26, неробочий – 4; викликів слюсарів у робочий час – 41, у неробочий – 7.
     Проводиться ремонт м’якої покрівлі вул. Здоров’я,5, Лісна,7, Сокола,12 та ремонт під’їздів на вул.Козацькій,96, Чкалова,22; виконані роботи з вапняного фарбування огорожі на вул.Я.Мудрого,50-58, Церковна,7 та ремонту парканів на вул.Миру (парк); здійснено прочистку каналізації, проведено ревізію електрощитових та запірної арматури, замінено електролампочки, перевірено ДВК на вул.Чкалова, виконані роботи з вивезення сміття.
     II. Структурний підрозділ ЖЕК №2: надійшло викликів електриків у робочий час – 6; у неробочий – 5, викликів слюсарів-сантехніків у робочий час – 18, у неробочий – 2.
     Здійснюються ремонтні роботи під’їздів на вул.Садовій,5, встановлено лавки та урни на вул.Я.Мудрого,47, виготовлено та встановлено лавки на вул.Ізяславській, гойдалки - на вул.Ізяславській,18, проводиться прибирання вул.Я.Мудрого; проведено прочистку та перевірку ДВК, виконані роботи із вивозу сміття, прочистки каналізації, забивання вікон та дверей казарми, замінено електролампочки в під’їздах, виконано ревізію електрощитових та запірної арматури.
     ІІІ. Структурний підрозділ ККП: щоденно вивозиться сміття з вулиць міста приватного сектора, висотних будинків, підприємств та організацій міста; щоденно прибираються автобусні зупинки, обслуговуються світлофори, виконуються роботи з викачування септиків, обрізання дерев на вул. Ізяславській, ремонтуються електрошафи на вул.Монастирській, Лісній, Миру, Б.Хмельницького, електролінії на площі Шевченка та інше.
     ІV. Структурний підрозділ СПТМ здійснює безперебійне теплозабезпечення об’єктів.
     Інформація Славутського УВКГ
     Протягом тижня водоканал забезпечив безперебійну подачу холодної води населенню та підприємствам міста, а також проводив повну механічну та біологічну очистку стоків. Крім того, водоканалом були виконані наступні роботи: ремонт водопровідної мережі на вул. І. Котляревського; ремонт запірної арматури на вул.Волинській, Монастирській; відновлення врізок на вул.Поліській,48; прокладання каналізаційного колектора на вул.Чкалова; ремонт насосного обладнання, запірної арматури на очисних спорудах та КНС-3,7; ремонт водозбірних колонок на вул.Г.Сковороди, вул.М.Грушевського, вул.Миру; прочистка каналізаційного колектора у мікрорайоні «Військове містечко»; за минулий тиждень надійшло 32 виклики від населення з усунення недоліків, які успішно були виконані.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік