Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.04.2011 ПИТАЛИ У СІЛЬСЬКИХ ГОЛІВ

Кожен з них на своїй території є очільником громади. Керування сільвиконкомом та роботою сільської ради в цілому, поповнення бюджету, виконання безлічі завдань і в той же час завоювання (або підтвердження) довіри своїх виборців – непроста справа. Чи ж справляються зі всім цим як новообрані, так і досвідчені сільські голови? Якби не численні проблеми, думається, не була б так терміново скликана головами районних ради та адміністрації Леонідом Радзивілюком та Олегом Несеном робоча нарада, на якій присутність усіх сільських голів була обов’язковою. То що ж так накипіло владі? Адже напружена розмова тривала більше трьох годин…
     Найперше, ще занадто низькою є ефективність використання земель на територіях сільських рад – це конкретними фактами з трибуни доводили Павло Чубок, в.о. начальника райуправління Держкомзему, Валерій Грищук, начальник обласного відділу із дотримання земельного законодавства Держ-земінспекції, та Леонід Кметь, головний спеціаліст міжрайонного відділу із координації природоохоронної діяльності Держуправління ОНПС у Хмельницькій області.
     Про що ж йшлося? Виявляється, лише 6 із 36 сільських рад у земельних питаннях не мають проблем. Маються на увазі реєстрація та вручення державних актів на землю і в той же час укладання договорів на невитребувані паї, непроста претензійна робота. О.Несен наголосив: всі землі – в межах і за межами населених пунктів – є власністю сільських рад, і кошти за їх використання повинні надходити до їхніх бюджетів. Не можна випускати з поля зору кладовища (там має бути порядок), сміттєзвалища (слід закласти певні кошти на виготовлення паспортів) й землі громадської та житлової забудови, що повинні давати прибуток.
     Як виконуються розпорядження голови райдержадміністрації про проведення на території району місячника із благоустрою та озеленення населених пунктів? Відчувалося, що керівництво адміністрації та районної ради об’їжджають район мало не щодня, адже володіють ситуацією в кожному селі. Про побачене (більше з болем) говорила заступник голови РДА Надія Холод. Попередня інспекція виявила немало огріхів та недопрацювань. Останнє констатувала й головний спеціаліст управління економіки Наталія Сорочук, аналізуючи цінову ситуацію на продовольчі товари. На жаль, виконавчі комітети сільрад дуже мало уваги звертають на торговельне обслуговування населення, і з цим не посперечаєшся.
     Наведу декілька штрихів: тільки 11-ма з них розглядався закон про права споживачів; Ганнопільський і Берездівський ринки навіть не мають погодження із тамтешніми сільрадами на право (і правила) торгівлі. Особливо доповідач наголосила: ціна на товари соціальної групи (ту ж гречку чи олію) має бути однаковою, а не завищеною, в усіх торговельних точках району. Славутський хліб має в них продаватись за 3 гривні 15 копійок, а не за 3,20, 3,30, 3,40 і навіть 3,50!
     Те, що працювати можна по-різному, продемонструвала «перекличка добрих справ», влаштована, на прохання очільників району, досвідченими і молодими сільськими головами. Майстер-клас був за Яковом Поліщуком (Хоровецька сільрада), який працює вже третій термін і котрому дійсно є про що звітувати. Не залишились непоміченими й перші здобутки новообраних сільських голів із Крупця Валерія Михайлюка й особливо із Жукова Валентина Самойлюка – його не раз похвалили на нараді за ініціативність в роботі та наведену чистоту.
     На противагу - на не одне гостре запитання довелося шукати відповіді хоняківському, ставичанському, піддубецькому та берездівському сільським головам. Думається, і вони не сидять склавши руки. Проте, видно, працюють недостатньо, аби задовольнити потреби своїх громад. Ну не повинні люди звертатись до Славути в адміністрацію з проханням засклити вікна у клубі або зробити кладку через річку…
     Обласною владою започатковані об’їзди та комплексні перевірки бригадами до 40 посадовців усіх районів Хмельниччини. Вже обстежені Білогірський та Деражнянський, зараз такі бригади працюють на Чемеровеччині і Кам’янець-Подільщині. На черзі – Славутчина. Дуже не хочеться, аби наш район справив на гостей усієї області не найкраще враження. Хіба ми не розумні чи не працьовиті? І так любимо за все сварити владу… Тож покажімо, що чогось варті й є справжніми господарями у своєму домі.
     Валентина ЗАВАДСЬКА.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 2 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 2 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік