Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.04.2011 ПРО ЛЕГАЛІЗАЦІЮ І БОРГИ

На виконання доручень Президента України, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій структурними підрозділами РДА систематично проводиться робота щодо забезпечення ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, легалізації «тіньової» зайнятості населення та підвищення рівня оплати праці. Головою райдержадміністрації затверджений графік погашення заборгованості. У поточному році проведено 4 засідання комісії, на яких заслухано 9 звітів керівників підприємств.
     Згідно із даними моніторингу за станом на 01.03.2011 року заборгованість із виплати заробітної плати становила 1928,2тис. грн, у порівнянні із минулим роком сума боргу збільшилась на 233,8тис.грн (13,8%), у тому числі мають заборгованість такі підприємства: ДП «Ганнопільський спиртзавод» (1690,3тис.грн), ДП «Романінський цегельний завод» (29тис.грн), корпорація «Подільські мінерали» (208,9тис.грн).
     ДП «Ганнопільський спиртзавод» належить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України. Відповідно до чинного законодавства це підприємство відноситься до переліку підприємств стратегічного значення, які не підлягають приватизації. 17.10.2006 року ухвалою Господарського суду Хмельницької області порушено провадження у справі про банкрутство ДП «Ганнопільський спиртзавод». На даний час на підприємстві працює 20 осіб, в тому числі 16 сторожів, яким щомісячно нараховується заробітна плата. Одним із можливих шляхів погашення заборгованості із виплати заробітної плати звільненим раніше працівникам є виключення з цілісного майнового комплексу ДП «Ганнопільський спиртзавод» частини майна, яке не використовується у технологічному процесі підприємства (пристанційне господарство та лікеро-горілчаний цех) з метою його реалізації. Та Міністерство аграрної політики і продовольства України не дає дозволу на реалізацію зазначеного майна.
     ДП «Романінський цегельний завод» належить до сфери управління Міністерства промислової політики України. На цей час здійснюється процедура розпорядження майном (провадження у справі про банкрутство). Для забезпечення збереження майна на підприємство прийнято 10 сторожів, яким нараховується заробітна плата. Одним із можливих шляхів погашення заборгованості з виплати заробітної плати є залучення на підприємство інвестора. З приводу продажу майна ДП «Романінський цегельний завод» виникла суперечлива ситуація, яка вирішується в судовому порядку.
     Райдержадміністрація неодноразово інформувала Міністерство промислової політики України, Хмельницьку облдержадміністрацію щодо складної ситуації, яка виникла на цих підприємствах. Але питання залишаються невирішеними.
     24 грудня 2010 року постановою Господарського суду Хмельницької області корпорацію «Подільські мінерали» визнано банкрутом. 16 березня п.р. відбулося засідання комітету кредиторів корпорації «Подільські мінерали», на якому розглянуто питання порядку реалізації майна боржника. Вирішити питання погашення заборгованої зарплати через надані банками кредити названим вище підприємствам неможливо, адже банки надають кредити лише економічно-активним суб’єктам.
     З метою здійснення постійного контролю за рівнем заробітної плати в районі запроваджено щомісячні моніторинги (у розрізі підприємств району та за видами економічної діяльності). За оперативними даними заробітна плата, нарахована в середньому на одного штатного працівника, зайнятого в економіці району (без врахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих осіб у громадян-підприємців), в лютому 2011 року становила 1523,2грн, у тому числі за видами економічної діяльності: у промисловості - 1727,7грн, сільському господарстві - 1013,2грн, інших галузях - 1648,1грн.
     Найвищий рівень середньомісячної заробітної плати штатних працівників у лютому поточного року спостерігався у сфері промисловості (ВАТ «Славутський солодовий завод», заробітна плата становила понад 4000грн), сільського господарства (СФГ «Лан», СФГ «Світанок», ДП СГП «Хмельницьке», де заробітна плата - понад 1100грн), інших сферах економічної діяльності (Берездівська допоміжна школа-інтернат, військова частина А1358 с. Цвітоха, де заробітна плата становить понад 1800грн).
     Проведена робота щодо підвищення рівня заробітної плати в установах бюджетної сфери. При формуванні штатних розписів переглянуто питання переведення на повну ставку працівників закладів культури (за рахунок доплати із бюджетів сільських рад). Зокрема, Переведені на повну ставку працівники закладів культури у селах Жуків, Лисиче, Перемишель, Вачів, Мухарів, Малий Правутин, Піддубці, Полянь, Хвощівка. Однак, залишається невирішеним питання щодо об'єднання посад працівників сільських бібліотек-філіалів (села Великий Скнит-Нараївка, Крупець-Стригани, Мирутин-Плоска, Хоровець-Пашуки, Печиводи-Піддубці, Понора -Хоняків, Ногачівка-Соснівка).
     З метою підвищення рівня зайнятості населення та недопущення використання робочої сили без належного оформлення трудових відносин у поточному році робочою групою зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати проведено 65 перевірок фізичних осіб-суб'єктів підприємницької діяльності. За результатами проведених перевірок у магазинах «Троянда» с.Голики, «Гуртовня» с.Ганнопіль, «Вишенька», «Ранок» с.Миньківці, «Продовольчі товари» с.Миньківці, «Мрія» с.Мухарів виявлено шість осіб, які працювали продавцями без належного оформлення трудових відносин. Завдяки вжитим заходам вищезазначені суб'єкти господарювання легалізували діяльність працівників, уклавши з ними трудові договори, які зареєстровані в Славутському міськрайонному центрі зайнятості.
     За результатами проведених перевірок збирачів молока виявлено п'ять осіб, які, перебуваючи на обліку в Славутському міськрайонному центрі зайнятості, здійснювали збір молока. Зазначених осіб знято з обліку, припинено виплату допомоги по безробіттю.
     (За інформацією С.В. Рабченюка).
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік