Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.04.2011 ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

На початок 2010-2011 навчального року в районі збережено і розширено мережу дошкільних навчальних закладів (23 дошкільні навчальні заклади), в яких мають можливість здобувати дошкільну освіту 597 дітей району (40,7% від загальної кількості дітей). У районі функціонує 18 дошкільних навчальних закладів, які входять в структуру навчально-виховних комплексів та навчально-виховних об'єднань. Один дошкільний навчальний заклад є відомчим, 4 підпорядковані відділу освіти РДА (Клепачі, Великий Скнит, Губельці, Іванівка). У 2010 році кількість дітей, охоплених дошкільною освітою, збільшилась на 78 у порівнянні з 2009 роком.
     Прийнято районну Програму розвитку суспільного дошкільного виховання "Дошкілля Славутчини" на 2011-2017 роки, в якій визначено мету, завдання та заходи щодо створення умов для здобуття дітьми якісної дошкільної освіти. Кожен навчальний заклад району розробив місцеву програму щодо розвитку дошкільної освіти.
     Найбільший відсоток охоплення дітей дошкільною освітою спостерігається у Берездівському нвк (57 дітей), Цвітоському нво (45 дітей), Крупецькому нвк (40 дітей) та Улашанівському нвк (41 дитина).
     1 листопада минулого року було відновлено функціонування дошкільного навчального закладу в с.Губельці, яким охоплено 20 дітей. Завдяки проведеній реконструкції приміщення відкрито другу дошкільну групу на 14 місць у Великоскнитському днз. У січні п.р. Лисиченську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів реорганізовано у навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - середня загальноосвітня школа". У Лисиченському закладі виховується 15 дітей.
     При закладах освіти району функціонує 13 груп з підготовки до навчання дітей старшого дошкільного та дошкільного віку (з різними термінами перебування), в яких займаються 75 дітей. Діти п'ятирічного віку, які перебувають в цих установах, не забезпечуються харчуванням. За дітьми здійснюється належний догляд, проводяться розважальні заходи (ігри, прогулянки). У районі налічується 289 дітей п'ятирічного річного віку, з них 214 дітей охоплено стаціонарною дошкільною освітою в дошкільних навчальних закладах.
     Статтею 14 Закону України "Про освіту" передбачено, що місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані забезпечити у сільській місцевості регулярне безкоштовне підвезення до місць навчання та проживання дітей дошкільного віку. Діти дошкільного віку підвозяться до місць навчання з 13-ти населених пунктів району. Таких дітей в районі 73.
     Залишається проблемним питання надання корекційної допомоги дітям з вадами у фізичному та психологічному розвитку. В днз загального типу для дітей з особливими потребами надаються консультативні послуги інклюзивної освіти, які дають змогу забезпечи- ти рівний доступ до якісної освіти всім дітям.
     На постійному контролі у відділі освіти райдержадміністрації перебуває питання харчування дітей у дошкільних навчальних закладах. Проводяться щомісячні та щоквартальні аналізи харчування та дотримання норм натурального про- дуктового набору. У 2010 році норми харчування виконано на 96,4% - на 1,2% більше у порівнянні з 2009 роком (95,2%).
     Робота відділу освіти райдержадміністрації спрямована на забезпечення належних умов для функціонування, збереження та розширення мережі дошкільних закладів району відповідно до суспільних потреб.
     (Із інформації Ж.О.Зубової).


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 8 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік