Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 15.04.2011 СЛУХАЛОСЬ НА КОЛЕГІЇ РДА

Чергове засідання колегії районної державної адміністрації, яке вів голова РДА Олег Анатолійович Несен, хоч і не було розширеним, але запам’яталось своєю конструктивністю та предметністю розгляду поставлених питань. А були вони надто важливі: аналізувалися стан роботи в районі з питань легалізації «тіньової» зайнятості населення, підвищення рівня оплати праці та ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати (інформував С.В.Рабченюк, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА) та стан виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні» від 20.03.2008р. №224/2008 (інформувала Ж.О.Зубова, начальник відділу освіти РДА). Квінтесенцію наданих інформацій ми сьогодні пропонуємо читачам газети на цій сторінці поряд.
     Із порушених на колегії питань на засіданні виступили також Н.В.Грош, головний державний інспектор праці Територіальної державної інспекції праці у Хмельницькій області та О.В.Медуха, начальник відділу оподаткування фізичних осіб Славутської об’єднаної державної податкової інспекції. Пояснення щодо стану справ на ДП «Романінський цегельний завод» надала С.М.Підгрушна, заступник директора цього недіючого підприємства. Виникли конкретні запитання в головуючого і до запрошених на колегію завідуючої дитсадком №10 с.Цвітоха О.В.Вишневецької, директора Миньковецького нвк Л.В.Гаврилюк, директора Малоправутинського нвк З.Є.Чуб та завідуючої дитячим садком с.Великий Скнит С.К.Броневицької, а також окремих керівників агроформувань району, сільських голів, яких було запрошено на засідання колегії.
     Із розглянутих питань прийнято відповідні рішення та заходи. Затвердила колегія і план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал (інформувала Т.П.Немірко, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА).
     Матеріали колегії підготувала В. МАЛЬЧУК.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік