Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.04.2011 ПЕРЕВІРИЛИ СПИРТОЗАВОД

Контрольно-ревізійним управлінням в Хмельницькій області нещодавно проведено ревізію фінансово-господарської діяльності ДП «Ганнопільський спиртовий завод» за період з 01.01.2008 по 30.09.2010 року. Загальна сума виявлених порушень фінансової дисципліни та порядку ведення бухгалтерського обліку становить 7,4млн.грн.
     Перевіркою встановлено, що за вказаний період діяльність підприємства була збитковою (2008 - в сумі 851,5тис.грн, 2009 - 1360,3тис.грн, за 10 місяців 2010року збитки склали 1162,3тис.грн).
     Внаслідок непроведення претензійно-позовної роботи протягом 2008-2010 років зросли зобов'язання підприємства перед постачальниками сировини, бюджетом, державними цільовими фондами та з виплати заробітної плати, які за станом на 01.10.2010 року становили 10863тис.грн. Як наслідок, проти ДП «Ганнопільський спиртозавод» приватним підприємством «Прус» (м.Дніпропетровськ) порушено провадження справи про банкрутство.
     В порушення вимог наказів про облікову політику ДП «Ганнопільський спиртовий завод» проведено відпуск комерційним структурам 70,6тис. дал. розчинника за цінами нижчими його собівартості. Внаслідок чого, підприємством втрачено фінансових ресурсів на загальну суму 169,59тис.грн.
     Невиконання договірних умов контрагентами та невідшкодування ними вартості понесених витрат в ході виробництва призвело до збільшення збитків заводу на понад 1млн.грн.
     Інвентаризацією основних засобів та матеріальних цінностей встановлено нестачу оборотних активів підприємства (тара, прилади та обладнання) на суму 0,41млн.грн. Внаслідок нестачі матеріальних цінностей підприємству нанесено збитки на суму 1,12млн.грн.
     За даними бухгалтерського обліку на заводі рахувалась дебіторська та кредиторська заборгованості, термін позовної давності яких минув (утворились вони в 2001-2005рр.), що призвело до завищення вартості активів на суму 0,29млн.грн та зобов'язань на суму 4,5млн.грн.
     Незважаючи на наявні в бухгалтерському обліку та фінансовій звітності суми простроченої заборгова- ності за розрахунками, підприємством протягом вказаного періоду не вжито будь-яких заходів щодо проведення претензійно-позовної роботи.
     Перевіркою дотримання законодавства під час виплати заробітної плати встановлено, що за станом на 01.11.2010 року на підприємстві не виплачено працівникам заробітну плату в сумі 1,5млн.грн, а заборгованість із несплачених відрахувань до державних цільових фондів складає 1,4млн.грн.
     За допущені фінансові порушення на двох посадових осіб складено адмінпротоколи за ст.164-2 КУпАП. Матеріали ревізії передані до Славутської міжрайонної прокуратури, якою порушено кримінальну справу відносно посадових осіб ДП «Ганнопільський спиртовий завод» за допущені фінансові порушення.
     Н. ТИМЧУК, заступник начальника КРВ у Славутському районі та містах Славуті і Нетішині.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 5 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік