Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.04.2011 НЕ БУДЬМО ПАСИВНИМИ!

- Василю Костянтиновичу, як Ви оцінюєте дії нинішньої влади відносно підприємців як керівник громадської організації?
     - На моє глибоке переконання, хочу одразу наголосити, влади не буває ні доброї, ні поганої. Держава, як структура, є інструментом та механізмом насилля над особистістю, і наше завдання кожного зокрема та громадських об’єднань в цілому – мінімізувати негативний вплив державних інституцій на права людини та сприяти створенню можливостей і умов для її самореалізації. Саме цього якраз і не вистачає нашому суспільству.
     - Але ж ми владу вибираємо самі…
     - Так, законодавчу і представницьку владу ми вибираємо самі через ті механізми, які створили нам наші ж обранці. Звідси і відповідальність кожного з нас за те, який вибір він зробив собі та своїм нащадкам. Ми забуваємо, що обравши владу, її треба контролювати знову ж самим. На жаль, у нас не сформовано належного та відповідального громадянського суспільства, яке повинне здійснювати цю функцію. Ми наймаємо на роботу наших обранців і повинні питати з них за виконання покладених на них функцій. Тобто, не сидіти осторонь і чекати, коли прийде черговий Президент чи Прем’єр-міністр України і наведе за нас лад на місцях. Ніхто не прибере «сміття в нашому дворі», крім нас самих. Тому кожна влада є дзеркалом того суспільства, яке її привело до влади.
     - О, ця істина стара! Але як, все- таки, змінити до кращого наше жит- тя?
     - Як керівник громадської організації підприємців, хочу відзначити надзвичайно низьку активність підприємницького середовища будь-що міняти в умовах, у яких воно опинилося. До активної роботи долучається надзвичайно мала кількість цієї категорії громадян, як і інших категорій в цілому в Україні. «Совкове» мислення ще є надзвичайно живучим: хтось повинен прийти і щось зробити для нас, щоб ми жили краще і, як правило, за свій рахунок (на «шару»). Маємо змінювати цей стереотип мислення. Задля нашого майбутнього.
     - Як Ви це бачите у практичній площині?
     - Потрібно менше кричати на майданах усіх рівнів «ганьба», а конкретно ставити перед державними чиновниками виважені в правовому полі вимоги (у письмовому, електронному вигляді, з конкретними підписами громадян та організацій, що їх ініціюють). Тоді чиновникам нічого не залишиться, як брати до уваги та виконувати їх. А у випадку ігнорування таких вимог, в громадян України буде законна підстава домагатися відставки тих «найманців», які не поважають своїх роботодавців, тобто, виборців.
     - Можете навести якийсь конкретний приклад?
     - З ініціативи нашої громадської організації - Асоціації підприємців м.Славути і району - мною було розроблено концептуальні питання щодо побудови відносин «держава – громадянин», які я особисто передав у Комітет Верховної Ради з питань промислової та регуляторної політики і підприємництва під час презентації концепції проекту Закону України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів підприємницької діяльності». Бачимо необхідність внесення конкретних змін і у Податковий Кодекс України щодо положень, які суперечать конституційним нормам, погіршують розвиток підприємництва та ведуть до нагнітання соціально-економічної напруги в українському суспільстві.
     - Й справді, як цього уникнути?
     - Потрібно за участю громадськості створити механізм моніторингу дохідних та видаткових частин бюджетів усіх рівнів та перевірки порядку формування й обґрунтування кошторису усіх видів платних послуг, що надаються державними органами, монополістами окремих видів послуг, недержавними організаціями та суб’єктами господарювання усіх форм власності. В умовах економічної і фінансової кризи є необхідність обмежити межу їх рентабельності до економічно обгрунтованого рівня.
     - А що найбільше “болить” підприємцям?
     - Для підприємців особливо болючим питанням є вартість послуг ринків з утримання торгових місць в належному стані, де рентабельність сягає 200 і більше відсотків, що є суттєвим фактором формування роздрібних цін на товари. Ті, що встановлюють ціни на послуги ринків, просто забувають, що покупцями на ринках є зазвичай основна частина наших громадян, які неспроможні користуватися послугами усіляких маркетів.
     Болючим питанням для підприємницького середовища є і відсутність чіткого переліку контролюючих служб, які повинні перевіряти суб’єктів підприємницької діяльності. Не можна допускати неконституційного втручання в діяльність організацій недержавного сектора та суб’єктів господарювання!
     А найбільшим злом, на мій погляд, є запроваджений з 1 січня п.р. Закон України №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування», що вкрай потребує внесення змін. Відрахування до соціальних фондів нині ж складає майже 40% (до Пенсійного фонду України лише 33,2%), заганяє в тінь економіку. Таким чином із законослухняних громадян формуються потенційні «злочинці», які змушені видавати заробітну плату найманим працівникам у конвертах.
     - То що ж Ви робите для того, аби детінізувати ці процеси?
     - З метою детінізації економічних відносин наша Асоціація запропонувала обмежити платежі до Пенсійного фонду України усіх суб’єктів господарювання 20-ма відсотками та встановити 10% відрахування від суми мінімальної заробітної плати для самозайнятих осіб і суб’єктів підприємницької діяльності, які не використовують найману працю. А для таких категорій громадян підприємців – фізичних осіб як пенсіонери, інваліди, суміжники слід встановити форму добровільної сплати відрахувань єдиного соціального внеску за себе особисто. Ці ж громадяни реєструвалися підприємцями або самозайнятими особами (які ще законодавчо не встановлені), даруйте, не від «жиру»...
     - Чи існує співпраця громадськості із органами влади на даний час? Який формат її Ви бачите найбільш перспективним?
     - Щодо підприємницьких структур, то ви знаєте, що понад 10 років існують на усіх рівнях створені координаційні ради з питань розвитку підприємництва при виконавчих органах влади та громадські ради з питань загального характеру. Але, на мою думку, з часом вони втратили свою дієвість і перетворилися (як перші, так і другі!) в бутафорію. До складу цих утворень чиновники намагаються ввести лояльних керівників та членів громадських об’єднань, щоб у ручному режимі керувати масами. Тому в майбутньому життєздатними будуть неко- нтрольовані владними функціонерами організаційні структури. На мою думку, ними, в першу чергу, повинні стати профспілкові організації, що утримуються виключно за внески членів організацій. Та й громадські утворення правозахисного характеру, котрі об’єднують небайдужих громадян за видом діяльності, також мають перспективу свого утвердження в державі.
     - Що найбільше болить Вам як голові одного із таких громадських об’єднань?
     - Бачите, захисту в нас хочуть усі, але за чужий рахунок і чужими руками. Як це не боляче і не прикро, проте ми маємо поки що таке суспільство. Радію з того, що прагнення до об’єднання з’явилося в підприємницькому середовищі хоч внаслідок акцій протестного характеру в регіонах та Україні в цілому, які відбулися нещодавно. Але і ці порухи, як правило, народжуються в критичні моменти, коли чиновницьке свавілля та безкарність «захисників знедоленого народу» переходить межі терпіння.
     - Над чим Ви нині працюєте?
     - Веду супровід 57 судових позовів підприємців до Пенсійного фонду стосовно змін до Закону України про бюджет минулого року. Крім того, час від часу беру участь в засіданнях Ради підприємців при Кабінетові Міністрів України, що існує майже десять років, та новоствореної Ради підприємців при Комітетові Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва. Це спонукає постійно працювати над пропозиціями до законів. Між іншим, до складу останньої, за поданням Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України від Хмельницької області, як асоційованого члена організації, мене включили з огляду на досвід роботи в цій царині у Комітеті Держкомпідприємництва України, де я співробітничаю з березня 1999 року. Я особисто дав згоду працювати в двох групах, які займаються розробкою Закону України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів підприємницької діяльності» та розробкою змін до Закону України №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Думаю, що від «реформаторів» Кабінету Міністрів України ми будемо відчувати надзвичайний тиск у процесі удосконалення того недолугого законодавства, що було розроблено саме ними.
     - Що скажете насамкінець?
     - Хочу закликати як підприємців, так і громадян інших категорій не бути пасивними спостерігачами, а вносити свої пропозиції до вказаних громадських утворень при Верховній Раді України шляхом письмових звернень чи на електронну пошту. Ми повинні не сидіти склавши руки, а вносити свої конструктивні пропозиції, чим домагатися позитивних змін у підприємницькому середовищі.
     Інтерв’ю вела В. БОГДАНОВА.
     


  коментарі: 2Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік