Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.04.2011 СВЯТОТАТСТВО

Шановна редакціє! Пишу листа у вашу газету і дуже сподіваюсь, що його буде надруковано. Спонукало мене звернутися до вас важке горе, що спіткало нашу родину, але, повірте, роблю це не заради помсти. Ви навіть не уявляєте, який жах нам довелось пережити!
     28 березня 2011 року на 26 році життя помер наш син. Вісім років важкої хвороби, тяжких мук обірвали його життя. І ось 29 березня ми звернулись до працівників КП «Славутське ЖКО» про виділення місця на міському кладовищі для поховання та надання послуг. Працівники кладовища відвели місце, викопали яму, будь-яких непорозумінь з обох сторін не виникало. І ось 30 березня ми поховали сина, а наступного дня після поховання приїхали всією родиною на кладовище, навідали могилу покійного… Ніщо не віщувало того, що доведеться нам невдовзі побачити.
     У неділю 3 квітня перед службою в церкві ми замовили панахиду й знову поїхали всією родиною на кладовище (близько 9год. ранку). Та не побачили могили нашого сина! На місці могили була лише купа землі. Вінки лежали розкидані збоку, і поруч спішно засипали яму працівники кладовища (3 чоловіки) та директор кладовища.
     Побачивши нас і почувши крики, двоє працівників утекли. Хоча ми встигли затримати директора кладовища і одного працівника й одразу викликали міліцію.
     Директор кладовища почав “плести” всілякі нісенітниці, що у нього, мовляв, виникли проблеми відносно місця, на якому похований наш син. Так, поруч із нашим сином була свіжа могила, де похоронена Ковальчук, і це місце нібито просив залишити собі чоловік покійної В.Ковальчук, але вони, тобто, працівники кладовища, забули про це. Щоб не мати проблем із В.Ковальчуком, вони й вирішили «пересунути» могилу на одне місце. Уявляєте таке святотатство?
     Що керувало цими людьми? Чи то боязнь перед В.Ковальчуком, чи то кошти, але зрозуміло, що не совість і не страх перед людським осудом чи гріха перед Богом. Бо чомусь директор почав дзвонити по мобільному телефону Ковальчуку і повідомив йому, щоб той негайно приїхав на кладовище, бо «виникли проблеми з його місцем».
     На місце злочину виїхала оперативна група, оформили факт злочину, зняли показання усіх присутніх (постраждалих і винних). Сподіваюсь, що за даним злочином буде відкрита кримінальна справа.
     У той же день поховали ми сина вдруге(!) - уже на новому місці, звільнивши місце Ковальчуку (дай, Бог, йому багато років ще прожити при здоров'ї!). Тільки чи легко колись йому буде лежати в тій могилі?!
     Пишу цей лист, щоб славутчани знали, що творять нелюди на міському кладовищі. А вони знущаються над покоєм та пам'яттю померлих. Чи не єдиний це випадок?
     Віталій САВИЦЬКИЙ, м.Славута.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 9 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік