Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.04.2011 НЕ МОВЧІТЬ - І ВАС ПОЧУЮТЬ!

Попри всі запевняння японських атомників, ядерна аварія на атомній електростанції «Фукусіма-1» вийшла з-під контролю, перетворившись на катастрофу, що загрожує нашій планеті ще одним екологічним лихом. Внаслідок землетрусу, що стався 11 березня п.р., аварійні ситуації утворилися також і на деяких інших АЕС Японії.
     У контексті цих страхітливих подій тема подальшого розвитку атомної енергетики та зокрема - добудови 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС набула ще більшої невизначеності й сприймається в особливо темних тонах не лише громадськістю краю, а й міжнародною спільнотою. Зокрема, Німеччина оголосила про призупинення національного проекту розвитку атомної енергетики, Італія відклала початок реалізації аналогічної програми, котрою планувалось будівництво десяти ядерних енергоблоків. Та й у самій Японії розпочався масовий рух за заборону атомної енергетики.
     На відміну від цих країн, Україна, тобто, її владні структури, налаштовані рішуче: будувати - й крапка!
     Та, як відомо, для цього, крім належного фінансування, необхідна ще й підтримка населення 30-кілометрової зони спостереження Хмельницької АЕС. Ще донедавна чинне законодавство передбачало, що волевиявлення мешканців цієї території відносно добудови нових енергоблоків буде враховано під час громадських слухань та консультативного референдуму. Та якщо зі слуханнями все зрозуміло, наприклад, у приміщенні Славутського міського Палацу культури вони відбудуться 11 травня о 16 годині, в Ганнополі – 18 травня об 11год.,, в Крупці – 25 травня об 11 год., в Нетішині - 12 травня о 18.30год., то проведення консультативного референдуму без відома громадян просто знято з порядку денного – вилучено Верховною Радою із Закону України про референдуми.
     Тому, аби ліквідувати цю прогалину, редакція нашої газети розпочала власний «Референдум «Трудівника Полісся». Ваші запитання, думки та пропозиції, надіслані на адресу редакції, обов’язково будуть оперативно надруковані на сторінках видання. Телефонуйте нам 2-22-90 або 2-29-51 - і ми почуємо Вас. Сьогодні на 5стор. ми надрукували ряд запитань читачів, адресованих керівництву Хмельницької АЕС.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Богоявлення

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік