Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.04.2011 ІЗ 1 КВІТНЯ ЗБІЛЬШИВСЯ РОЗМІР ПЕНСІЙ

Пенсії з квітня цього року знову зросли у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму. Так, для осіб, які втратили працездатність, із 1 квітня п.р. прожитковий мінімум вже становить 764грн (у грудні 2010 року був 734грн, з 1 січня 2011 року – 750).
     Згідно зі статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» мінімальний розмір пенсії за віком, за наявності у чоловіків 25, а у жінок – 20 років страхового стажу, встановлюється у розмірі прожиткового мінімуму, визначеного законом для осіб, які втратили працездатність.
     За кожен повний рік страхового стажу понад 25 років чоловікам і 20 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1% розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 зазначеного закону, але не більше, ніж на 1% мінімального розміру пенсії за віком.
     Виходячи із прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (а це 764 гривні), обчислено розміри підвищення ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань; підвищено пенсії за особливі заслуги перед Україною.
     Крім того, обчислено додаткові пенсії постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи; щомісячну доплату до пенсії непрацюючим пенсіонерам, звільненим у зв’язку із закриттям Чорнобильської атомної електро- станції.
     Зі збільшенням прожиткового мінімуму перераховано державну соціальну допомогу на догляд, мінімальні пенсії для інвалідів - військовослужбовців строкової військової служби та у зв’язку зі втратою годувальника, які призначаються членам їхніх сімей, та ін.
     З квітня поточного року також підвищено розміри пенсії особам, які отримують пенсії, призначені (перераховані) за нормами Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», відповідно до нового розміру прожиткового мінімуму. Мінімальна пенсія шахтарів з 1 квітня нинішнього року становить уже 2292грн (764грн х 3).
     Статтею 13 Закону України «Про донорство крові та її компонентів» передбачено, що до пенсії Почесним донорам України встановлюється надбавка у розмірі 10% від затвердженого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць. Отже, розмір такого прожиткового мінімуму з 01.04.2011 року становить 911грн. Відтак розмір вказаної надбавки з 1 квітня становить 91,10грн.
     П. КОЗЕЛЕЦЬ, начальник управління праці та соціального захисту.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік