Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.04.2011 НА ВИСОТУ ПОКЛИКАННЯ

Якщо говорити про скромність і простоту як усвідомлення своєї людської гідності, то ці якості сповна притаманні Петру Петровичу ПРИТУЛЯКУ, який донедавна працював завідуючим оргвідділом, а на останній сесії Славутської районної ради був одностайним голосуванням депутатів обраний на посаду заступника голови ради.
     Ми вирішили з цієї нагоди зустрітися з ним і почути відповідь на питання, чи чекав такого високого призначення, на що Петро Петрович без найменшого лукавства відповів:
     
     - Ні! Знаєте, до останнього моменту сподівався на повернення Віктора Францовича Прилуцького – без нього рутинну і складну внутрішню роботу районної ради уявити було важко. Це ж уже ціла школа!
     - Думаємо, тепер Вам знадобиться той досвід, якого набували в «школі Прилуцького». Що найважливіше з того візьмете собі на озброєння?
     - Вміння чути і вислуховувати людей, не упускати з виду дрібниць, деталей. Щоб це потім не оберталося великими проблемами... Йдеться ж про мою відповідальність за якісну підготовку сесій районної ради, проектів майбутніх рішень, із яких починається реалізація будь-яких конкретних заходів та планів.
     - Петре Петровичу, Ви спершу були керуючим справами виконавчого апарату районної ради, більше п’яти років очолювали відділ організаційної роботи – то хіба Вам, такій розумній за своєю природою і освіченістю людині, треба звикати до нової посади чи відвічальності?
     - Воно то ніби й так. Але масштаб роботи тепер маю інший. Знаєте, це як на кухні, де я з підсобного робітника раптом виріс до кухаря. А між розумом і розсудливістю, самі розумієте, така ж різниця, як між книгою кулінарних рецептів і пирогом. Я ж тепер маю працювати щодня на результат. Власне, це завжди було моїм кредо.
     - Можете з цього приводу пригадати щось переконливе із життєвої практики?
     - Скажу хоча б за проект Євросоюзу та ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Мені довелося брати участь у багатьох тренінгах, пов’язаних із впровадженням його на Славутчині. Спочатку, скажу чесно, і сам сприймав усе як профанацію… Але коли стали визначатися конкретно із сільськими територіальними громадами, долучили до участі в цьому Проекті аж сім сільських рад і побачили активність наших громадян, відкрилося, як кажуть, друге дихання. Особливо коли Улашанівка отримала перший автобус…
     - А ще й рідна вам Улашанівка, де Ви торували свою педагогічну ниву, були директором школи. Та чи можете те ж саме сказати за інші проекти – щодо Ганнопільського територіального центру, наприклад, чи «Голубих озер»?
     - Ну, до відкриття районного центру соціального обслуговування недовго залишилося чекати. Справою честі – довести це питання до логічного завершення – вважають нині і в районній державній адміністрації, і в районній раді. Складніше все вийшло із «Голубими озерами». Не в повній мірі надійшли на рахунок кошти з державного бюджету, які мали бути спрямовані на реалізацію цього проекту. Тепер нам доведеться ламати голову над тим, яким чином і якими засобами ми зможемо використати для цивілізованого відпочинку територію заказника та порятувати навколишнє середовище від наших же недбайливих громадян.
     - Як-не-як, а складається враження, Петре Петровичу, що через усі ці проекти рано чи пізно ми піднімемося на якісно вищу сходинку свого людського покликання – служіння суспільству і громаді. Оті егоїстичні «я», «моє», попри всі амбіції, мають в кожного відійти на задній план.
     - Відрадно, що проекти місцевого розвитку, орієнтованого на громаду, в реалізації яких Славутчина виявилася одним із перших регіонів на Хмельниччині, перейшли тепер на рівень обласної ради, де вони активізуються і контролюються. Ми вже не «варимося у власному соку». На сьогодні в нас знову декілька сільських громад (Миньківці, Дяків, Малий Правутин) працюють над проектами енергозбереження. А Мирутин взагалі бажає взятися за впровадження унікальної автономної системи вуличного освітлення з використанням… сонячної енергії. Наш район - завдяки тому, що він сміливо включився в цю корисну справу! - й тепер має переваги під час розгляду нових пропозицій щодо впровадження інноваційних технологій.
     - А що можете сказати, Петре Петровичу, про роботу нового складу районної ради?
     - Незалежно від суттєвого збільшення числа депутатів (із 46 до 72), у мене, як і майже в усіх тих людей, які бувають запрошеними для участі в сесіях, складається дуже приємне враження про роботу нинішньої ради. Ну, перш за все, зникла деяка напруга, яка час від часу виникала на сесійних зібраннях попереднього скликання. Завдяки поміркованості й виваженості голови районної ради Л.А.Радзивілюка робота депутатів йде конструктивно, по-діловому. І що найважливіше – усі бувають почуті. В такій атмосфері й мають народжуватися хороші перспективні рішення ради, над якими ми всі разом працюємо. До речі, всі депутати у нас закріплені за селами району, де вони проводять прийоми громадян. Розпочали ми і реєстрацію їхніх помічників-консультантів... Ця новація сприятиме підвищенню ефективності роботи ради.
     - Складніше, очевидно, буде налагодити якісну роботу сільських рад, де 19 їх із 36 очолили необізнані з принципами функціонування місцевого самоврядування люди. Чи не так?
     - Хочу одразу відкинути ці ваші перестороги. Адже 15 із 19 новообраних сільських голів мають вищу і базову вищу освіту, а це вже - неабиякий позитивний фактор. Тепер, коли найбільше питань у сільських жителів викликають проблеми правовідносин у використанні землі, майна тощо, добре, що маємо серед нових лідерів на селі навіть юристів. Раніше посада сільського голови їх не приваблювала, зізнаймося собі в цьому чесно.
     Крім того, усі новообрані сільські голови вже пройшли навчання в Центрі підвищення кваліфікації працівників органів влади і органів місцевого самоврядування в Хмельницькому, окремі з них – у Навчально-науковому інституті післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України. Та й у нас вони час від часу поповнюють свій багаж корисними порадами, конкретними рекомендаціями професіоналів районної ради та районної державної адміністрації. Ми об’їхали вже усі сільські ради, які очолили новачки, й надали їм практичну допомогу в роботі.
     - Петре Петровичу, бажаємо Вам завжди залишатися на висоті того покликання, до якого привели Вас активна життєва позиція і сумлінна праця на благо Славутчини!
     - До цієї висоти, дозвольте уточнити, привела мене шановна улашанівська громада, яка висунула мене в депутати спочатку сільської, а згодом – районної ради. Я глибоко завдячую людям за їх довіру і намагатимуся виправдати її.
     Інтерв’ю вела Віра МАЛЬЧУК,
      фото автора.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 2 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік