Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.04.2011 ПОВЕРТАЮЧИСЬ ДО СЕСІЇ...

У сесійній залі на п’яте пленарне засідання зібрались депутати районної ради, аби винести рішення за 30-ма запропонованими до розгляду питаннями. Можна сказати, що це був день звіту про виконання і прийняття нових цільових, комплексних районних програм. Вони, зокрема, стосувалися розвитку Славутської центральної районної лікарні; забезпечення житлом медичних працівників району, молодих сімей та одиноких молодих громадян; надання соціально-побутових та медико-соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам, інвалідам та іншим малозахищеним верствам населення; заліснення земельних угідь Славутчини; участі у міжнародному проекті «Глобальні бібліотеки» й поповнення бібліотечних фондів центральної бібліотечної системи.
     Начальник відділу культури і туризму Віталій Хрустінський звітував також про виконання програм «Сільський клуб» та розвитку музейної справи на теренах району, а начальник управління ветмедицини Олександр Ляшок – про реалізацію державної політики у сфері утримання тварин та запобігання жорстокому поводженню з ними. Йшлося й про створення районного страхового фонду документації та місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків. Освітяни «відчитались» за розвиток краєзнавства та впровадження профільного навчання, а голова постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього середовища та землекористування В’ячеслав Свідзінський – про охорону довкілля Славутського краю.
     Розпочалася ж сесія зі знакового питання – очільник районної ради Леонід Радзивілюк запропонував депутатам обрати свого заступника. Кандидатура була лише одна, проте цілком достойна: Петро Притуляк добре знайомий славутчанам ще з часів директорування в Улашанівській школі, у районній раді він очолював оргвідділ, був керівником апарату ради. Знаменно, що всі 52 депутати, котрі взяли участь у голосуванні, віддали свої голоси за нього. А присутній на сесії голова РДА Олег Несен пізніше також представив свого нового заступника – ним стала Надія Холод, котра має 12 років стажу державної служби, займала відповідальні посади у міській раді та райдержадміністрації.
     Нового директора має також районна бібліотечна система – її проблемами віднині опікуватиметься Віктор Власюк, котрого славутчини ще не забули як керівника Хоростоцької зош та ганнопільського сільського голову. Останній час Віктор Миколайович працював в «Інсеко». Його кандидатура з’явилася, як оголосив головуючий, за поданням відділу культури.
     Інформацію для роздумів надав блок із трьох питань, що стосувалися землекористування. Два товариства з обмеженою відповідальністю - нетішинське «Поділля-Кварц» та житомирське «Браун-СТОВ», а також київське ЗАТ «Геологбуд» подали у районну раду документи на отримання спеціальних дозволів щодо користування славутськими надрами з метою їх геологічної розвідки. І хоч першу фірму представляв колишній заступник голови РДА Віктор Харлаш, депутати проголосували за довивчення і перенесення цього питання на наступну сесію. Киянам відмовили взагалі, а от житомиряни попередньо заручилися повною підтримкою мухарівців, адже працюватимуть (і зареєструються) на території тамтешньої сільської ради. Обіцяють 40 робочих місць та сучасний видобуток каменю, який експортуватимуть за кордон (в складі інвесторів фірми є канадець).
     Наприкінці сесійного засідання присутнім сільським головам і депутатському корпусу О.Несен оголосив про проведення на території району місячника (23 березня – 23 квітня) із озеленення, благоустрою та санітарної очистки населених пунктів Славутчини. Учнівська молодь паралельно долучиться до акції «Посади дерево». Виїзне засідання колегії райдержадміністрації в кінці квітня пообіцяли провести в одній із сільрад – от тільки в найчистішій чи?..
     Валентина ЗАВАДСЬКА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік