Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - easy auto insurance quotes
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - auto auto insurance
     
     <a  ...

Куплю/продам:       Плиткорез Sturm TC9822U<...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.04.2011 ПРИЙШОВ ДЕНЬ, ЯКИЙ РІК ГОДУЄ

Хлібороби Славутчини розпочали посівну кампанію. Першими вийшли на весняні поля механізатори СФГ «Манятин», СГК «Улашанівський» та групи компаній «Інсеко». Загалом, за станом на 5 квітня у цю справу включились 18 сільгосппідприємств району із 27 наявних.
     Цьогоріч роботи їм додасться, адже планується збільшити на 1,5 тисячі гектарів посівні площі у порівнянні з минулорічними. Зокрема, розширяться посіви цукрових буряків - з торішніх 2тис. 412га до цьогорічних 7тис. 50га, а також площі, зайняті зерновими культурами, якими торік було засіяно 26тис.га, а цьогоріч планується засіяти на 1тис.га більше, у т.ч збільшаться й посіви гречки – з 320га минулорічних до 398га засіяних під урожай 2011 року.
     Хліборобська весна почалася з посіву ранніх зернових: за станом на 5 квітня пшеницею на полях району було засіяно 450га, вівсом – 820га, ячменем – 1350га. Найоперативніше спрацювали землероби СФГ «Манятин», де з прогнозованих 920га під ці культури вже засіяно 297; СГК «Улашанівський» - з прогнозованих 564га вже посіяли 198, та СФГ «Світанок» (с.М.Правутин), де з прогнозованих 194га впоралися зі 120 гектарами, та аграрії групи компаній «Інсеко», котрі засіяли 1,5тис. гектарів поля насінням солодких коренів.
     Відрадно те, що, незважаючи на специфічні погодно-кліматичні умови, збереглися всі посіви озимини, котру в більшості господарств району було підживлено, тому й, за прогнозами фахівців управління агропромислового розвитку РДА, цьогоріч нас очікує непоганий врожай зернових культур.
     Прикро, що поки що не всі господарства включились у проведення посівної кампанії. На 5 квітня жодного гектара землі не було засіяно у таких господарствах району як ПП СГП «Хвощівка», СТОВ «Україна» (с.Ставичани) та ДП СГП «Хмельницьке» (с.Цвітоха). Між іншим, торік у останньому спромоглися засіяти лише 10% посівних площ.
     Що ж заважає цим та деяким іншим господарствам вчасно розпочати посівну? Напевно, власна неорганізованість. Бо погодні умови - нормальні, насінням ярих зернових господарства району забезпечені на 120%, паливно-мастильними ресурсами – на 90%, сільськогосподарською технікою - тракторами та грунтообробними агрегатами – на 99%, мінеральними добривами – на 109%.
     Невже люди забули споконвічну селянську істину – весняний день рік годує?
     Підготував Олександр ДЕЙКАЛЮК.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6938
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік