Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.04.2011 ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕНОЇ РОБОТИ ЩОДО РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН У ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МІСЬКОЇ РАДИ ЗА I КВАРТАЛ 2011 РОКУ

Робота зі зверненнями громадян є одним із важливих напрямків діяльності виконавчого комітету міської ради і проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента від 7.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».
     За підсумками I кварталу ц.р. до виконавчого комітету міської ради надійшло 371 звернення, з яких письмових – 263, решта 108 подані на особистому прийомі міському голові Сидору В.Б. Тематика звернень різноманітна, але найбільше - з питань, що стосуються комунального господарства, земельних відносин, соціального захисту тощо. Усі звернення розглядаються об'єктивно, всебічно і вчасно, чим забезпечується задоволення законних прав громадян, враховуються усі їхні пропозиції та зауваження.
     Особлива увага приділяється вирішенню проблем, із якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші славутчани, які потребують соціального захисту. Так, протягом I кварталу до виконавчого комітету міської ради звернулись 35 громадян вищеназваних категорій.
     Одноразова матеріальна допомога виплачена 22 громадянам на суму 4500грн, за допомогою на поховання звернулись 4 громадянини, яким було призначено і виплачено допомоги на загальну суму 1919,84грн.
     Міським головою Сидором В.Б. відповідно до затвердженого графіка проводяться виїзні прийоми, на яких громадяни нашого міста мають змогу особисто звернутися до міського голови зі своїми проханнями, пропозиціями або зауваженнями. Так, протягом I кварталу п.р. ним проведено 10 особистих прийомів, на яких побували 108 громадян. Багатьом із них відразу надавались відповідні обґрунтовані роз’яснення стосовно порушених в їхніх зверненнях питань.
     Спеціалістами відділу звернень громадян постійно надається консультативна допомога громадянам, які звер- таються до виконавчого комітету.
     Увага: на прийом до міського голови можна записатись за телефоном 2-35-92. Постійно працює телефонна «гаряча лінія» (тел. 2-35-92), на яку можуть звертатись громадяни, зазначаючи свої пропозиції та зауваження щодо розвитку міста тощо.
     На вул.Соборності,15 працює правова громадська приймальня міськрайонного управління юстиції з надання безкоштовної правової допомоги малозахищеним верствам населення.
     Шановні громадяни! З питань прийому керівництвом міської ради, із заявами, скаргами, пропозиціями звертайтесь за тел. 2-35-92 або за адресою: м.Славута, вул.Соборності,15, каб.4.
     Інформація підготовлена відділом виконавчого комітету зі звернень громадян.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік