Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.04.2011 ВІДБУЛОСЯ НАВЧАННЯ ЗБИРАЧІВ МОЛОКА

На виконання доручення заступника голови Хмельницької обл-держадміністрації В.І.Галищука, в зв’язку з численними зверненнями громадян до органів місцевої влади щодо організації заготівель молока, формування ціни на нього та незадовільного проведення розрахунків, керівництвом філії ,,Славутський маслоробний комбінат” було проведено навчання збирачів молока за участю начальника відділу інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції Хмельницької облдержадміністрації М.В.Катрича, головного інспектора в Славутському районі даної інспекції М.В.Климчука, лікаря-гігієніста Славутської райСЕС В.Ф.Косячова та лікаря ветмедицини Славутської райдержлікарні Н.І.Яремчук. В навчанні із 75 збирачів молока взяли участь 43.
     Заступник директора із сировини філії ,,Славутський МРК” Л.Д.Кулікова проінформувала присутніх про порядок проведення закупівлі молока в особистих селянських господарствах, ведення первинного обліку кількості та якості заготовленого молока, зміни щодо форми і порядку видачі довідки про право фізичної особи на отримання доходу від податкового агента без утримання податку.
     Виконуюча обов’язки завідувача лабораторії комбінату А.А.Корчагіна в своїй інформації зупини- лася на вимогах ДСТУ-3662-97 ,,Молоко коров’яче незбиране. Вимоги при закупівлі” та методах визначення якості молока.
     В.Ф.Косячов акцентував увагу присутніх на тому, що згідно зі статтею 14 Закону України ,,Про молоко та молочні продукти” він, як лікар-гігієніст, а також його помічники здійснюють державний контроль та нагляд за додержанням санітарних норм і правил в процесі виробництва, заготівлі, тимчасового зберігання та доставки на комбінат молока. В своєму виступі він загострив увагу збирачів на тому, що вони повинні роз’яснювати людям, які здають молоко, необхідність111 дотримання санітарних вимог до приміщень, де утримуються корви і проводиться їх доїння, так званих молокоприймальних пунктів та бідонів, своєчасне проход- ження медичних оглядів. Увагу керівництва комбінату В.Ф.Косячов зосередив на необхідності забезпечення збирачів молока у відповід- ності до встановлених норм спецодягом, інвентарем, миючими та дезінфекуючими засобами.
     Лікар Н.І.Яремчук в своєму виступі зупинилася на ветеринарних та санітарних вимогах до пунктів закупівлі молока від тварин, які утримуються в особистих підсобних господарствах населення, затверджених наказом Державного департаменту ветеринарної медицини1111 України 21.03.2002 року №18. Особливу увагу вона акцентувала на необхідності проведення щомісячних досліджень зразків молока на приховані форми маститу в корів. Залежно від результатів дослідження, спеціаліст ветмедицини має обов’я-зково зробити відповідні записи у ветеринарному паспорті тварини та журналі обліку господарств-виробників сирого товарного молока. Відновлення здавання молока від вилікуваної корови може відбутися тільки за наявності письмового дозволу спеціаліста ветеринарної медицини, про що робиться запис у ветеринарному паспорті тварини та обліковому журналі пункту.
     М.В.Климчук у своєму виступі наголосив на основних вимогах Закону України ,,Про молоко та молочні продукти” і нормативних документів щодо здійснення первинного обліку кількості та якості закупленого молока й проведення розрахунків за нього. Особливу увагу він акцентував на веденні одного з найважливіших бланків первинної облікової документації - розрахункової книжки на молочну сировину, що закупляється в індивідуальних господарствах. Ця книжка є документом, що підтверджує здачу-приймання молока. Здавач повинен пред’являти її щоразу для збирача, де робиться запис про кількість та якість прийнятого молока. При виплаті грошей за закуплене молоко збирач зобов’язаний робити записи про розрахунок за продане молоко і розписуватися в книжці.
     Приймання молока проводиться в літрах, а облік та виплата грошей за продане молоко - за кількістю кілограмів молока базисної жирності, яка визначається шляхом множення літрів на густину молока (не менше 1,027 кг/л при температурі +20 градусів згідно з вимогами ДСТУ-3662-97) і на фактичну жирність молока та ділення на 3,4% (базисна жирність, встановлена поста- новою Кабінету Міністрів України від 25.10.2002 року №1589).
     За фізико-хімічними, санітарно-гігієнічними та мікробіологічними показниками якості молоко розподіляється на три ґатунки: вищий, перший та другий. За базову договірну ціну приймається закупівельна ціна 1кг молока першого ґатунку при базових нормах вмісту жиру (3,4%) та білка (3,0%). Молоко вищого ґатунку повинно закуплятися з надбавкою 15% до ціни першого ґатунку, другого ґатунку - із знижкою 10% до ціни першого ґатунку.
     Представник області М.В.Катрич відмітив, що основним недоліком в організації заготівлі молока у населення є те, що воно закуповується без укладання письмових договорів, з відсутності протоколів узгодження ціни. Про ціну як збирачі, так і здавачі молока офіційно довідуються під час отримання грошей.
     Стаття 208 Цивільного кодексу України дає чітке визначення правочинів (договорів), які належить укладати в письмовій формі. Якраз до таких договорів належить договір на закупівлю молока, згідно з ним забір (передача) молока від здавача до збирача проходить щоденно, а виплата грошей - 1 чи 2 рази на місяць. В договорі повинно бути чітко вказано:
     1 - за якою ціною закупляється молоко на день його укладання;
     2 - за скільки днів до зміни і в якій формі погоджується із здавачем зміна ціни;
     3 - скільки разів на місяць і в якій термін проводиться виплата грошей за молоко;
     4 - зобов’язання сторін;
     5 - відповідальність сторін за невиконання умов договору.
      Такий стан справ із організацією закупівлі молока в населення, який є на сьогоднішній день, потребує докорінних змін. Нині необхідно думати про створення асоціації виробників та переробників молока, щоб ціну, за якою закуповуватиметься молоко, встановлювала асоціація, а не диктували власники молокопереробних підприємств. Адже вони часто роблять це, попередньо змовившись між собою, по скільки заплатити за забране і перероблене молоко. Треба створити такі умови, щоб спеціалісти сировинних відділів не думали над тим, де, як і в кого перехопити літр молока, а як покращити якість та знизити собівартість виробленого молока. Адже вона нині, як не рахуй, при теперішніх цінах на корми, медикаменти і т.д., в населення становить біля трьох гривень за один кілограм.
     Тільки об’єднання зусиль виробників, переробників молока і контролюючих організацій дасть змогу підвищити кількість та якість молока, яке заготовляється.
     М. КЛИМЧУК,
      головний державний інспектор в Славутському районі.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік