Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.04.2011 ДОБРИЙ СМАК "ДОБРЯНИ"

Нині в Україні, як ніколи, гостро постало питання якості продуктів харчування. Деякі їх недобросовісні виробники безкарно «пічкають» населення всілякою шкідливою «хімією», штучними домішками та консервантами, в т.ч. і канцерогенами, тобто ракоутворюючими, руйнуючи здоров’я та ставлячи під загрозу навіть саме життя людей.
     Втім, славутських підприємств харчової галузі це аж ніяк не стосується. Навпаки - продукція ВАТ «Цикорієсушильний завод», ВАТ «Славутський хлібозавод», КП «Славутський пивоварний завод», ВАТ «Славутський солодовий завод», харчовиків районного споживчого товариства користується попитом не лише на теренах краю, а й далеко за його межами завдяки саме високій якості та екологічності.
     Це в повній мірі можна віднести й на рахунок великого переробного підприємства в регіоні – Славутського маслоробного комбінату, очолюваного Олегом СПІВАКОМ, інтерв’ю з яким ми пропонуємо нашим читачам.
     
     - Шановний Олег Владиславович, попередня публікація про роботу маслоробного комбінату була надрукована у «Трудівнику Полісся» наприкінці передкризового, 2008, року. Нині вважається, що глобальна економічна криза минулася. Яким чином наш Славутський комбінат вистояв у цей важкий період, і як нині він себе почуває?
     - Звісно, кризові явища відчули на собі всі підприємства України, у т.ч. й наше. Але, напевно, у меншій мірі, тому що воно є виробником саме харчової продукції, котра, як відомо, користується постійним попитом.
     Попри весь негатив, криза – це, до того ж, ще й великий стимулятор, який змушує економніше та раціональніше, а значить - ефективніше та продуктивніше працювати. Тому, отримуючи менші прибутки у ці нелегкі роки, ми вишуковували власні, тобто внутрішні резерви і ресурси для більш-менш стабільної життєдіяльності підприємства. Перш за все, активно проводили газифікацію виробництва, і далі продовжуємо це робити. Запровадили жорсткий контроль за економним витрачанням усіх наших енергоносіїв, встановили на них сучасні внутрішні лічильники та ін.
     Дуже важливо те, що кризу ми зустріли, так би мовити, у всеозброєнні завдяки нашому інвестору – київському ПП «Консалтингова фірма «Прометей», котра, починаючи з 2004 року, вклала понад 22млн грн у реконструкцію та модернізацію нашого підприємства, фактично перетворивши його з маслоробного у сироробне (після встановлення технологічного обладнання з виготовлення твердих сирів).
     - А як вплинули кризові явища на соціальний фактор функціонування підприємства, його персонал?
     - Щодо вчасності виплати заробітної плати працівникам, то це відбувалося і триває без затримок. Відносно чисельності працюючих, то вона, за рахунок введення додаткової бригади цеху з виробництва твердих сирів, навіть збільшилась, і нині нараховує біля 400 чоловік. А з початком сезону плануємо створити ще 50 робочих місць. Загалом, труднощі неабияк згуртували та загартували наш колектив, який працює нині в оптимальному режимі (цілодобово). Значно підвищилась виробнича та виконавська дисципліна, персональна відповідальність людей за доручену ділянку роботи.
     - Наскільки нині завантажені виробничі потужності комбінату сировиною, тобто, молоком?
     - Комбінат використовує 90-95% своєї виробничої потужності: щодоби ми виготовляємо 7-8 тонн твердих сирів. Сподіваємось, що у весняно-літній сезон будемо працювати на всі 100%. Із забезпеченням сировиною проблем немає, вона надходить у достатньому обсязі. Господарства Хмельниччини, в т.ч. й Славутського району, та сусідніх із нею областей - Рівненської і Житомирської, постачають нам 30% молока від нашої загальної потреби. Надходження решти 70% сировини забезпечують індивідуальні здавальники. Частка мешканців Славутського району від загального обсягу заготівель комбінатом молока від населення становить у межах 20%. А загалом, нам, крім індивідуальних здавальників Славутчини, молоко продають мешканці Шепетівського, Ізяславського, Хмельницького, Красилівського, Теофіпольського, Білогірського районів Хмельниччини, Острозького, Здолбунівського, Корецького районів - Рівненщини, Новоград-Волинського – Житомирщини. Уся ця сировина транспортується на комбінат 38 автоцистернами-молоковозами. Додатково ще 7 наших молоковозів нині готується до експлуатації у весняно-літній період.
     - Чи завчасно здійснюються розрахунки із молокоздавальниками та за якими цінами ви закуповуєте в них сировину?
     - Із юридичними та фізичними особами, -сільгосппідприємствами та індивідуальними здавальниками молока ми розраховуємось без будь-яких затримок, вчасно. Щодо заготівельних цін, то за станом на 29 березня п.р. для індивідуальних здавачів молока ми платимо 1грн 80коп за 1кг молока базової жирності, що становить 3,4%. А для сільгосппід- приємств-здавачів ми за 1кг молока тієї ж жирності оплачуємо від 2грн 20коп до 2грн 80коп.
     Зрозуміло, що ціна молока безпосередньо залежить від його якості та жирності, а ще - від його кон’юнктури, тобто, попиту на молочну продукцію. Тому кожних п’ять днів закупівельна ціна на цю продукцію, отже і на молочну сировину, коливається. Цінову політику диктують ринкові стосунки, і це – об’єктивна реальність, з якою мусимо рахуватись. Від закупівельних цін безпосередньо залежить собівартість готової продукції, її конкурентоспроможність, рентабельність виробничої діяльності підприємства та загалом уся його комерційна діяльність.
     - Як оцінюєте якість продукції комбінату?
     - Ще у попередні роки ми забезпечили її стабільну якість. Тим паче сьогодні, коли у своїй діяльності орієнтуємось на міжнародні стандарти, де не існує градації на добру, гіршу та некондиційну продукцію, є лише оцінка «добра». А в харчовій галузі й існує ще такий критерій як «смачна». І хочу наголосити, що наші сири, вершкове масло цілком відповідають цим показникам, адже виробляються винятково з натуральної, екологічно чистої сировини, без будь-яких штучних інгредієнтів.
     Продукція нашого комбінату неодноразово визнавалась на загальнодержавному рівні однією із найякісніших в Україні. Про це свідчать численні перевірки, котрі регулярно здійснюють відповідні контролюючі органи. Для прихильників твердих сирів доречно буде навести результати нещодавнього дослідження, котре провели спеціалісти незалежних споживчих експертиз «Центр», перевіривши цілу низку виробників таких торгових марок як «Добряна» (Славутський маслоробний комбінат), «Клуб сиру» (Канівський маслосирзавод, Черкаська область), «Шостка» (Шостківський міськмолококомбінат, Сумська область), «Роси» та «Славія» (Рожищенський сирзавод, Волинська область), «Комо» («Дубномо- локо», Рівненська область) та «Сир- но» (Крижопільський сироробний завод, Вінницька область). Зразки їхньої продукції спеціалісти «Тесту» перевірили на наявність генномодифікованих часток, кишкової палички та рослинних жирів.
     Із усіма трьома цими показниками у всіх наших протестованих зразках усе гаразд (на відміну від деяких інших виробників сиру), а за смаком і ароматом кращими були визнані тверді сири нашої «Добряни», «Клубу сиру» та «Шостки». Між іншим, у цих параметрах нам програють навіть країни - родоначальниці та у минулому законодавиці сироваріння як Голландія та Швейцарія, де сьогодні в процесі виробництва твердих сирів застосовують такі технології їх приготування, під час яких гинуть усі бактерії, - як шкідливі, так і корисні, що перетворює сир на білкову біомасу, позбавлену смаку та запаху. А коли ми привозимо продукцію нашого комбінату в європейські країни на дегустацію, там одностайно відзначають її натуральний смак, аромат і навіть зовнішній привабливий, товарний вигляд, що для нас дуже приємно. Ну, а головним експертом нашої продукції був і залишається споживач, який знає та полюбляє її, про що свідчать неабиякий попит і наші порожні складські приміщення. Сир у них не залежується.
     Розмову вів Олександр ДЕЙКАЛЮК, на фото автора.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік