Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.04.2011 ЇЙ ВЧУВАЛИСЯ ГОЛОСИ…

11 лютого Славутським судом була поставлена остання крапка в кримінальній справі №24/5021 із обвинувачення жительки нашого міста Світлани Савенко (прізвище змінене зі співчуття до її рідних. – Авт.) в умисному вбивстві 5-місячного сина Артема. Нагадаємо, на початку минулорічного листопада ця історія шокувала всю Україну. Мати відрізала голову власному немовляті… Начиталась різної гидоти й спалила Біблію… Близькі сумнівалися, чи дійсно Світлана це вчинила.
     Так і є: смерть дитини наступила внаслідок травматичної ампутації голови, а це - ознаки особливо тяжкого злочину. Не можна без болю і душевного здригання гортати таблиці ілюстрацій до протоколу з місця події, де його було вчинено, та того, у що мати перетворила своє дитя. Закривавлений ніж (і поруч лінійка для вимірювання довжини леза), пожмакана тканина, що прикривала голе тільце. Задвірок будинку на вулиці нашого міста, де подружжя винаймало тимчасове житло, купа гною біля туалету… І воно – гарненьке, чистесеньке, біленьке, повненьке дитятко. Лише тільце і головка, як в ушкодженої ляльки, - окремо.
     Спробуємо ж поновити картину трагедії, що розі-гралась на тихій вулиці мікрорайону «Південний», за допомогою показів свідків. Ось що розповів слідчому лікар «швидкої», який виїхав туди за телефонним викликом о 6 ранку: «Повідомили, що жінці стало недобре – більше нічого. Коли ми прибули до дворогосподарства, нас зустрів літній чоловік. Схвильовано і якось нерозбірливо пояснив, що допомога потрібна його дочці та її малолітньому синові. Ми зайшли в будинок, там був молодший чоловік, який взагалі не міг говорити. А старший повів мене в інше помешкання…
     Там я побачив молоду жінку, на вигляд 25-річну. Вона була фактично не в собі, щось белькотіла і марила. З нею та старшим чоловіком (стало зрозуміло, що він - її батько) ми повернулись у перший будинок. Я залишився біля хвіртки, бо ситуація була мені незрозумілою. І тут молодик на руках виніс дитяче тільце… Чоловік перебував у шоковому стані. Пересвідчившись, що лікарська допомога вже не знадобиться, я повідомив про це нашого диспетчера, аби він проінформував правоохоронні органи».
      Прибувши на допит до слідчого, співмешканець Світлани та батько Артемчика вже оговтався і ось що засвідчив: «На даний час проживаю разом із матір’ю у районі «Мокроволі». Зі Світланою познайомились у Києві на заробітках. Стали жити разом: спершу 2 роки винаймали помешкання в столиці, а коли вона завагітніла, повернулись у Славуту. Останнє житло знайшли на вулиці, де неподалік проживали її батьки та молодші сестри.
     Вагітність у Світлани протікала з ускладненнями, народжувала вона через кесарів розтин. Проте наш Артемчик ріс здоровою дитиною. Я працював, аби забезпечити сім’ю, на тимчасових заробітках. Світлана доглядала за нашим сином і робила це дуже добре: вчасно відвідувала лікарів, а ті приходили до нас. Все йшло нормально. Будь-яких змін у поведінці дружини я не помічав. Наскільки знаю, вона ніколи не захоплювалась ніякими окультними ритуалами – була віруючою, тобто, православною християнкою. Навіть попросила у батьків Біблію…
     Ввечері 8 листопада я приїхав після роботи додому стомлений. Але в хаті не було молока, то пішов за ним до дідуся, у якого купували. Повернувшись, розтопив грубку. Відчув, як ззаду підійшла Світлана: сказавши, що хоче спалити Біблію, кинула її у вогонь. Мені це не сподобалось, проте не став щось питати у дружини. Ми нагодували сина, я майже силою примусив поїсти Світлану (останнім часом вона чомусь дуже різко схудла), і о 22-й ми лягли спати. І тут жінка стала задавати якісь незрозумілі запитання на кшталт: «Хто ангел – Микола чи Олександр?» Відчувалась її неадекватність, та я знову не надав цьому значення і заснув.
     Прокинувся від стукоту у вікно. Було ще темно, але я впізнав крізь шибку Світланиного батька. Він криком питав у мене, де дитина. Я злякався й став шукати Артемчика. Коляска була порожньою, Світлани в хаті не було. Я вибіг на вулицю. Від батька дізнався, що вона з’явилась у них вся закривавлена і повідомила, що вбила сина. Я не повірив цьому. Коли ж побачив дружину, та сиділа із сестрами і повторювала: «Я омила вас всіх кров’ю!» Ми стали допитуватись, де ж хлопчик, і Світлана повела нас…»
      Така характеристика лише підтвердила здогади слідчого, якому 23-літня жінка відразу після затримання повідомила наступне: «Останнім часом я бачу видіння та чую різні голоси, інколи мені ввижається Бог. Я ділилася цим з Миколою, але він ставав дуже злим, через що мені думалось, що в нього вселився диявол. Після народження сина, аби підібрати йому ім’я, я стала читати книгу про нумерологію, в якій розкриваються особливості та значення цифр і дат в житті кожної конкретної людини. Тому знаю, що мій Артем (а ми його похрестили) міг стати цілителем та допомагати людям.
     Тієї ночі я ніяк не могла заснути, бо постійно чула голоси. Раптом подивилась на свого синочка: він не спав, його очі були відкриті. В них я побачила зло і зрозуміла, що в мою дитину вселився диявол. Я дуже злякалась і для досягнення раю на землі вирішила того диявола вбити. Взявши сина на руки, через кухню понесла на вулицю. Дорогою захопила ножа, яким ми зазвичай користуємось. Поклавши Артемчика на лаву, повернулась в будинок і запитала у сплячого чоловіка: «Хто ти - Бог чи диявол?» Він нічого не відповів, і я вирішила Миколу не будити. Повернувшись до дитини, спершу спробувала задушити. А потім взяла в руки ніж…»
     Відкрите судове засідання розпочалось в Славуті в останні дні січня. Чоловік Світлани, хоч і виступав в статусі потерпілого, своєї думки не змінив: «Спиртних напоїв дружина не вживала і наркотиків теж. Дитину дуже любила. Наскільки знаю, у її родині психічно хворих не було. І досі не можу повірити, що Світлана спроможна на таке». Батько засвідчив: «Дочка раз у раз повторяла, що вбила диявола і на землі запанує рай. Ще питала, чи я святий. Сектантських проявів у неї не було. Щоб читала якісь книжки, мені невідомо».
     Суддя, незважаючи на медичний вирок, захотіла побачити підсудну, і її привезли на друге засідання. Світлана давала свідчення спокійно і врівноважено: «Я усвідомлювала свої дії. Дітей люблю і жалію, але то було не дитя, а диявол». В останньому слові мовила: «Не вважаю себе психічно хворою – я нормальна людина». Отож постанова суду звучить так: застосувати до Світлани Савенко примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу (Дніпропетровської психлікарні. – Авт.) із суворим наглядом.
     Валентина АНДРІЄНКО.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік