Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.04.2011 РОЗВІЄМО МІФ ПРО ТЕ, ЩО В МІЛІЦІЇ Б’ЮТЬ

Шановні громадяни! З метою попередження звинувачень та чуток про те, що працівники міліції безпідставно застосовують заходи фізичної сили до людей, повідомляємо вам порядок проведення службових перевірок за фактами застосування працівниками міліції заходів фізичної сили, спецзасобів та вогнепальної зброї, а також у випадку травмування громадян, які перебувають в міськрайорганах внутрішніх справ.
     Законом України «Про міліцію» передбачені правові підстави та порядок застосування працівниками міліції заходів фізичної сили, спецзасобів та вогнепальної зброї. Якщо такі випадки мали місце, працівник міліції письмово доповідає керівництву райвідділу внутрішніх справ про це. Керівництво органу внутрішніх справ проводить службову перевірку за даними фактами й з’ясовує межі та підстави застосування заходів фізичної сили, спецзасобів та вогнепальної зброї.
     Незалежно від результату перевірки керівництва органу внутрішніх справ, свою перевірку для з’ясування меж та правових підстав застосування заходів фізичної сили, спецзасобів та вогнепальної зброї проводять також органи прокуратури.
      В окремих випадках, а також у зв’язку з оскарженням дій працівників міліції, перевірку можуть здійснювати й працівники інспекції особового складу управління з кадрового забезпечення управління МВС України в Хмельницькій області.
     Кожен орган, що здійснює контроль за додержанням законності та службової дисципліни працівниками органів внутрішніх справ, надає висновки про результати поведених перевірок та, у випадку виявлення порушень, вживає відповідні заходи впливу. Аналогічний порядок проведення перевірок проводиться і у разі випадкового травмування громадян в органах внутрішніх справ.
     Шановні громадяни, нагадуємо вам: міліція в Україні – це державний орган виконавчої влади, головним завданням якого є захист ваших прав, свобод та інтересів!
     М. ХЛЄБАН, старший інспектор, по роботі з населенням.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік