Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.04.2011 ПРАВОВІЙ ОСВІТІ НАСЕЛЕННЯ – НАЛЕЖНУ УВАГУ

Отримавши майже двадцять років тому Незалежність, Україна проголосила будівництво правової держави. Втім, рівень правової освіти населення, його юридичної грамотності залишає бажати кращого. Це у повній мірі стосується й жителів Славутчини. Тому, аби надолужити прогалини у цьому важливому питанні, днями у приміщенні центральної районної бібліотеки відбулось планове засідання Славутської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення на чолі із головою цієї ради, заступником голови райдержадміністрації Василем Колодніцьким. В засіданні взяли участь члени цієї ради: Аліна Мазур, головний спеціаліст міськрайонного управління юстиції, секретар ради; Жанна Зубова, начальник відділу освіти РДА; Ігор Крутенчук, завідувач юридичного сектора управління Пенсійного фонду України в Славутському районі та м.Славута; Валентина Кухарчук, начальник фінансового управління РДА; Олексій Лавренчук, завідувач юридичним відділом районної ради, а також запрошені представники інших служб та установ району, діяльність яких безпосередньо пов’язана із правовим вихованням населення та юридичною практикою: Наталія Войтюк, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Марина Хлєбан, старший інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями Славутського РВ УМВС, старший лейтенант міліції; Олег Грудецький, заступник начальника Славутського міськрайонного управління юстиції; Олеся Хижавська, юрисконсульт районного територіального центру соціального обслуговування населенн, та журналісти місцевих ЗМІ.
     На засіданні було розглянуто наступні питання: «Про участь в огляді-конкурсі на кращу організацію діяльності районних та міських міжвідомчих координаційно-методичних рад із правової освіти населення» (доповідач В.І.Колодніцький); «Про виконання районної Програми правової освіти населення протягом 2007-2010 років»; «Про порядок висвітлення роботи районної міжвідомчої координаційно-методичної роботи з питань правової освіти населення» та «Про заходи щодо реалізації районної Програми правової освіти населення на 2011-2015 роки». З цих питань доповідав О.С.Грудецький.
     Під час обговорення актуальних питань В.І.Колодніцький висловив критичні зауваження щодо прогалин та недоліків, які мають місце у правовій освіті школярів і інших груп населення району, а також наголосив на необхідності координації діяльності усіх служб і установ району, покликаних вести таку роботу. Учасники засідання обмінялись думками щодо поліпшення правової освіти населення, а також затвердили заходи щодо реалізації районної Програми правової освіти населення на 2011-2015 роки у другому кварталі п.р.
     Олександр ДЕЙКАЛЮК, фото автора.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік