Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.04.2011 ОХОРОНА ПРАЦІ

За останні 10 років на підприємствах міста та району сталось 178 нещасних випадків, в яких постраждали 180 осіб, в тому числі 11 загинули. Аналіз причин виробничого травматизму показав, що майже усі вони настали передусім із організаційних причин. А це - допуск до роботи працівників без проведення навчання та інструктажів із охорони праці, порушення трудової і виробничої дисципліни, Правил дорожнього руху, вимог безпеки під час експлуатації обладнання, машин, механізмів тощо.
     Аналізуючи виробничий травматизм та реалізуючи заходи, вважаємо - запобігання, головною нашою метою - привернути увагу кожного роботодавця і працівника до повного усунення або досягнення мінімально можливого рівня виробничих ризиків, формування загальної культури охорони праці та свідомого ставлення до цих питань.
     Із 2001 року відділенням було перевірено та вивчено стан охорони праці на 640 підприємствах міста і району, при цьому виявлено понад 8 тисяч порушень законодавства з охорони праці, видано 640 подань про усунення виявлених недоліків. Багатьом була надана допомога в забезпеченні нормативно-правовою базою з охорони праці, наочною агітацією та посібниками з охорони праці, розробленні інструкцій, виготовленні журналів ведення інструктажів тощо.
     Тільки за 2010 рік нами перевірено стан охорони праці на 96 підприємствах, організаціях та установах, виявлено 1494 порушення, видано 96 подань про їх усунення, до Держгірпромнагляду направлено 13 подань про притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб за порушення чинного законодавства. Працівники відділення взяли участь в роботі 67 комісій підприємств з перевірки знань із охорони праці працівників та розслідування нещасних випадків, що стались на виробництві.
     Завдяки такому зваженому підходу до проблем охорони праці як з боку спеціалістів Фонду, так і з боку роботодавців, нам разом вдалося відчутно знизити рівень виробничого травматизму. Якщо в 2001 році відділенням було зареєстровано 31 нещасний випадок, пов'язаний із виробництвом, в 2006 - 21, то в 2010 році їх було лише 8. Відрадно відмітити й те, що протягом минулого року на Славутчині не сталось жодного нещасного випадку, пов'язаного з виробництвом, у такій травмонебезпечній галузі, як сільське господарство.
     Страховий експерт із охорони праці Володимир Лясковський.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 6 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік