Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 10.04.2011 ЗАГАЛЬНООБОВ'ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ

Запровадження загальнообов'язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань відіграло позитивну роль у забезпеченні гарантій соціального захисту працюючих та встановленні справедливості в питаннях відшкодування матеріальної шкоди потерпілим, незалежно від фінансових можливостей роботодавця.
     
     Жодні страхові виплати та соціальні послуги не можуть компенсувати втрату професійної працездатності чи смерть людини. Щорічно в результаті нещасних випадків на виробництві економіка України зазнає чималих економічних збитків. У зв'яз-ку з цим, охорона праці, повинна розглядатись не тільки як соціальна проблема, а й як проблема боротьби зі збитками. Якщо врахувати витрати на компенсації, пов'язані з втратою працездатності, недоотриману продукцію, то поліпшення умов праці, збереження здоров'я працівників виявиться навіть економічно вигід- ним, не кажучи про гуманну сторону цього процесу.
     
     Не можна сказати, що кошти самі собою «пливуть» на рахунок Фонду - за цим криється кропітка повсякденна робота головних спеціалістів відділення. Тільки за 2010 рік ними було здійснено 91 перевірку страхувальників щодо правильності нарахування та повноти і своєчасності сплати страхових внесків, в результаті чого 28 керівників притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. В Господарський суд Хмельницької області було направлено 7 позовних заяв про стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків на загальну суму 780 тисяч гривень.
     На фото головні спеціалісти Антоніна Ліщишина та Світлана Редька.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік