Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.04.2011 ВІДДІЛЕННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ

Сьогодні з упевненістю можна сказати, що відділення виконавчої дирекції Фонду у Славутському районі працює ефективно і стабільно на благо тих людей, з якими трапилися нещасні випадки під час виконання ними трудових обов'язків, створені усі умови для суттєвого поліпшення їх матеріального забезпечення.
     З початку діяльності Славутського відділення Фонду інтенсивність його роботи в цілому та навантаження на кожного спеціаліста зростали з року в рік. Порівняйте: якщо за станом на 1 січня 2002 року на обліку в нас перебували 292 страхувальники, то на 1 січня 2011 року їх кількість збільшилась до 1148, тобто в 4 рази. Зростало і надходження страхових внесків - з 708 тисяч гривень в 2002 до 2 мільйонів 636 тисяч гривень - у 2010 році.
     Разом зі збільшенням кількісних показників утверджувалося в свідомості людей й розуміння важливості та значимості суті і принципів загальнообов'язкового соціального страхування від нещасного випадку на виробництві. Адже усі добре пам'ятають часи, що передували створенню Фонду. В системі соціального забезпечення, отриманої в спадок від Радянського Союзу, основний акцент був зроблений не на відновленні здоров'я та працездатності, а на відшкодуванні заподіяної шкоди. При цьому весь тягар виплат лягав на підприємство, де стався нещасний випадок. Через фінансову неспроможність підприємств у ті часи багато людей, які втратили здоров'я і працездатність, залишились без будь-якої матеріальної та й моральної підтримки з боку роботодавців і самої держави. Загальна заборгованість із відшкодування шкоди за станом на 1 січня 2001 року складала 614,5 мільйона гривень і продовжувала зростати, посилюючи соціальну напругу в суспільстві.
     Реалізуючи політику держави у сфері соціального захисту, Фонд за період своєї діяльності зумів відновити соціальну справедливість, забезпечити усіх потерпілих належною фінансовою підтримкою та вселив надію не тільки потерпілим на виробництві, але й усім працюючим на гарантію їх соціальної захищеності в разі біди.
     Уже протягом 10 років працівники відділення щодня вирішують проблемні питання людей, яких спіткало горе, турбуються не тільки про фінансову допомогу потерпілим, а й сприяють створенню таких умов на виробництві, які б відповідали нормам безпеки. Ми працюємо, аби здійснювати соціальний захист, охороняти життя і здоров'я людей праці.
     Микола ХОНДА, начальник відділення виконавчої
     дирекції Фонду в Славутському районі.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік