Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.04.2011 НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Минулої п’ятниці, 25 березня п.р., відбулось чергове пленарне засідання 5 сесії міської ради VI скликання, де було розглянуто 9 питань порядку денного.
     З перших чотирьох питань (Про внесення змін до бюджету м.Славута на 2011 рік; Про звернення депутатів Славутської міської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо фінансування видатків на утримання доріг і об’єктів соціальної сфери міста; Про встановлення розміру частини прибутку, що підлягає зарахуванню до загаль- ного фонду бюджету міста для підприємств, установ та організацій, які належать до комунальної власності громади міста, та Про умови оплати праці заступнику міського голови Г.Й.Фурманчук) присутніх інформував перший заступник міського голови С.В.Микульський. Заступник міського голови Г.Й.Фурманчук запропо- нувала увазі депутатів проект рішення сесії «Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки інформаційної сфе- ри, місцевих засобів масової інформації на 2011-2015 роки в м.Славута».
     Начальник інспекції з контролю за благоустроєм міста, управління комунальної власності та земельних питань міськвиконкому Ю.П.Дербугов запропонував депутатам затвердити Положення про порядок реконструкції, пересаджу- вання та видалення зелених насаджень на території міста. Заступник міського голови Л.Р.Калюжнюк представила проект рішення сесії із ряду земельних питань. С.В.Микульський також ознайомив депу- татів із проектом рішення сесії про затвердження нового складу постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення спожи- вачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води. Рішенням сесії цю комісію очолив С.В.Микульський. Він також ознайомив присутніх із проектом рішення сесії про затвердження договору №107 від 28 лютого 2011 року про передачу права користування комунальним майном. Депутати своїм рішенням затвердили цей договір, укладений міським головою В.Б.Сидором від імені Славутської міської ради із публічним акціонерним товариством з газопостачання та газифікації «Хмельницькгаз». Позаяк усі вищезазначені питання порядку денного було заздалегідь обговорено на засіданнях постійних депутатських комісій, сесія без будь-яких заперечень прийняла відповідні рішення про їх затвердження.
     На завершення засідання в «Різному», депутат О.В.Костирко зачитав звернення від представників ВО «Свобода», а депутат П.А.Стінський – від представників партії «Фронт змін», де йшлося про оцінку діяльності Президента України Віктора Януковича протягом року його президентської діяльності. Депутат О.В.Костирко також висловив пропо- зицію щодо перейменування міського парку культури та відпочинку ім.Ф.М.Михайлова у парк культури та відпочинку ім.Л.Українки. Депутати підтримали пропозицію міського голови В.Б.Сидора щодо вине- сення цього питання на громадські слухання та обговорення.
     


  коментарі: 6

 :   (написано 08.04.2011 в 22:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 18:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 19:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 06:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 05:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 10:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік