Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.04.2011 ШЛЯХИ ДО ЗАЙНЯТОСТІ

Щомісяця у Славутському міськрайонному центрі зайнятості проводиться не менше сотні інформа- ційних та тематичних профорієнтаційних заходів для населення і роботодавців. Форми занять різнома- нітні: це і семінари-тренінги, і практичні заняття, і зустрічі з непересічними особистостями, котрі наполе- гливою працею досягли значних успіхів у різних сферах життєдіяльності і готові поділитись набутим досвідом. Так, 9 березня п.р. своїми напрацюваннями щодо участі в проектах, орієнтованих на розвиток територіальних громад, з новообраними сільськими головами ділилась президент Фонду «Стара Волинь» Наталія Володимирівна Гнатюк, а з безробітними громадянами працювала голова кластера сільського зеленого туризму «Оберіг» Лідія Ростиславівна Мацюк.
     Сільський зелений туризм – це найвагоміший проект, який вдалось реалізувати громаді смт.Гриців (Шепетівський район). Під час заходів організатори розповіли громадянам, що розвиток сільського зеленого туризму в більшості країн світу розглядається як невід’ємна складова частина комплексного соціально-економічного розвитку села. Адже він справляє позитивний вплив на відродження, збереження і розвиток місцевих народ- них звичаїв, промислів, пам’яток історико-культурної спадщини. Також суттєву роль відіграє цей вид туризму в підвищенні культурно-освітнього рівня сільського населення. Однак, щоб досягти успіху в цій справі, окрім здібностей, можливості та бажання, необхідні знання. В ході семінару розглядалися питання надання послуг в особистих селянських господарствах, загальні вимоги до облаштування садиби господаря «зеленої» садиби, умови проживання і харчування туристів та інше.
     Розвиток підприємництва в умовах рестуктуризації галузей економіки та суттєвої оптимізації чисельності працюючих в агрофор- муваннях – єдиний вихід із становища в моноструктурних населених пунктах регіону. Мова йде, передусім, про види сільськогосподарської діяльності. Адже понад 80 відсотків трудомісткої продукції повсякденного споживання - картоплі, овочів, фруктів, молока, м'яса - виробляється в особистих селянських і фермерських господарствах та фізичними особами - сільськогосподарськими товаровиробниками, які не мають постійно діючих каналів реалізації такої продукції. Про те, як виростити гарний врожай і отримати немалий прибуток, як зберегти продукцію та сформувати належну систему збуту сільськогосподарської продукції, йшла мова 11 березня п.р. на мотиваційних тренінгах-семінарах для безробітних громадян, які перебувають на обліку в міськрайонному центрі зайнятості. Його проводили фахівці виробничого кооперативу «Сільськогосподарська дорадча служба «Агроаргумент» - кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри моніторингу навколишнього середовища Подільсь- кого ДАТУ Руслан Юрійович Гаврилянчик і кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри годівлі тварин та технології кормів Подільського ДАТУ Віктор Євгенович Харковлюк (м.Кам’янець-Подільський).
     Предметом обговорення учасників засідання «круглого столу» на тему: «Про основні шляхи підвищення рівня зайнятості в регіоні», який відбувся 25 березня п.р., стала проблема зайнятості сільського населення. Лише з 2005 по 2010 роки з підприємств, організацій та установ району звільнено і не прийнято в подальшому на жодне підприємство понад 3,5 тисячі осіб, а це - 20 відсотків громадян району. Серед них є інваліди, жінки з малолітніми дітьми, особи передпенсійного віку, які на роботу не претендують, проте, більша частина сільських жителів прагне її отримати. А це зробити непросто.
     Серед основних шляхів підвищення рівня зайнятості в регіоні розглянуто найважливіші: створення нових і збереження існуючих робочих місць, підвищення рівня оплати праці, розвиток підприємництва, легалізація «тіньової» зайнятості, організація профорієнта- ційної роботи та професійного навчання сільського населення.
     Найактивнішими учасниками засідання стали представники Славутської райдержадміністрації (заступник голови Надія Михайлівна Холод, начальник управління праці та соціального захисту населення Степан Васильович Рабченюк, заступник начальника управління агропромислового розвитку Сергій Олексійович Гулеватий), голова Славутської жіночої ради та волонтер корпусу волонтерів Валентина Ахмедівна Чумак, сільський голова Цвітоської сільської ради Жанна Геннадіївна Ріжко.
     
     Тетяна ДЖУРКО, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних.
     


  коментарі: 6

 :   (написано 08.04.2011 в 23:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 18:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 19:49 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 06:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 05:27 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 10:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік