Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.04.2011 «ТІНЬОВИХ» ДОХОДІВ НЕ ПОВИННО БУТИ

Відповідно до чинного законодавства безробітними визнаються працездатні громадяни працездатного віку, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів. Контроль за прийняттям на роботу безробітних громадян проводиться шляхом перевірки поданих роботодавцями звітів про прийнятих працівників (форма 5-ПН) і обов’язкового перегляду трудових книжок (та відповідних записів у них) на індивідуальних співбесідах громадян із фахівцями служби зайнятості. За відсутності відповідного документа прийом спеціалістом не проводиться взагалі, а виплата допомоги в зв’язку з безробіттям припиняється із попереднього контрольного відвідування центру зайнятості.
     Проте, заспокоюватись на цьому не варто. Адже додаткові засоби контролю за доходами безробітних громадян свідчать про проблеми. Мова йде про наявність доходів від трудової діяльності, які не вносяться до трудових книжок, а також від нелегальної, так званої «тіньової» зайнятості.
     Підтвердження чи спростування факту офіційного працевлаштування та отримання відповідного доходу частини безробітних громадян щокварталу дає налагоджений службою зайнятості електронний обмін інформацією з Державною податковою адміністрацією України та Пенсійним фондом України, який проводиться вже не перший рік і за всіма без винятку особовими справами. Так, лише за 2010–2011 роки, на підставі отриманої інформації і проведених додаткових перевірок у роботодавців, виявлено 22 порушення безро- бітними умов перебування на обліку в службі зайнятості та отримання інших доходів, з них: 9 безробітних працювали за цивільно-правовими угодами, 6 – за сумісництвом, 7 були зареєстровані суб’єктами підприємницької діяльності. Всім без винятку особам висунуто претензії щодо повернення коштів, отриманих обманним шляхом.
     Якщо кошти не надходять на рахунки Фонду добровільно, розпочинається претензійно-позовна робота. Так, лише протягом першого кварталу нинішнього року за позовами нашого центру Хмельницьким окружним адміністративним судом розглянуто 8 справ про повернення виплаченої допомоги з безробіття на суму 26,5тис.грн, з них 5 знаходяться на виконанні в державній виконавчій службі. В претензійному порядку повернено кошти на суму 12,6тис.грн.
     Значною мірою посилено контроль і за неофіційним сектором соціально-трудових відносин між працівниками та суб’єктами підприємницької діяльності. Поточного року фахівців міськрайонного центру зайнятості почали залучати до виїзних контрольних перевірок суб’єктів господарювання району. Координатором такої роботи зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати є управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, а активними учасниками - представники ОДПІ, районного відділу УМВС, Державної територіальної інспекції праці в Хмельницькій області.
     Протягом лютого-березня поточного року здійснено перевірки фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності на території Горицької, Цвітоської, Киликиївської, Піддубецької, Улашанівської, Ганнопільської, Минькове- цької, Довжківської, Берездівської, Мухарівської, Мирутинської, Ставичанської та Волицької сільських рад району, обстежено торговельні місця на Берездівському ринку. В результаті проведеної роботи виявлено ряд роботодавців у Миньковецькій, Мирутинській, Піддубецькій та Мухарівській сільських радах, які нелегально використовували працю найманих працівників. За всіма виявленими фактами неоформлених трудових відносин відібрані пояснення, складені акти. Серед 6 осіб, які працювали нелегально, – лише одна жінка (мешканка с.Миньківці) перебувала на обліку в міськрайонному центрі зайнятості. Хочу нагадати, що відповідальність за вчинені дії в цьому випадку несуть і роботодавець, і працівник, який не повідомив фахівців служби зайнятості про вихід на роботу. Тому не тільки роботодавцеві після розгляду справ у прокуратурі доведеться сплатити штраф, а й безробітному громадянину – повернути вже отримані суми допомоги з безробіття.
     Результативними виявились виїзди робочих груп райдержадміністрації на перевірку роботи молокозбирачів. Такі рейди було здійснено в Бачманівській, Миньковецькій, Довжківській, Киликиївській, Мирутинській та Малоскнитській сільських радах. Участь безробітних громадян у заготівлі молока серед населення в частині сільських рад підтвердилась, хоча, офіційно всі вони були звільнені з підприємств, в той же час - продовжували виконувати свою роботу. А трудові відносини були переоформлені на дружину, чоловіка, сина, матір. Фактично – це корупційні схеми, які дозволяють членам родини не тільки отримати дохід від проведеної роботи, а й користуватись низкою державних пільг - таких як виплата допомоги в зв’язку з безробіттям, субсидії, допомоги з малозабезпеченості та інші. Такий порядок справ має стати предметом розгляду правоохоронних структур.
     Відповідна робота з виявлення осіб, які приховують відомості про факт працевлаштування, продовжуватиметься. Просимо сільських голів та депутатів сільських рад не залишати поза увагою проблеми соціально-трудових відносин у підпорядкованих населених пунктах, а цілковито розібратися в ситуації. На нашу думку, актив територіальної громади має вплив і на суб’єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб, які є ініціаторами неоформлених трудових відносин, і на громадян, які обманним шляхом бажають отримати державні преференції. Характерно, що на час перевірок члени робочих груп зіткнулися з фактами масового зачинення дверей торговельних закладів та виробничих приміщень…
     Усім громадянам треба повсякчасно пам’ятати: якщо людина зайнята (постійно, сезонно чи тимчасово), вона повинна працювати у роботодавця за укладеним відповідно до норм чинного законодавства трудовим договором (або договором підряду) чи зареєструватись як приватний підприємець, і лише за відсутності будь-якого виду діяльності та нульового доходу - має право звертатись за допомогою служби зайнятості.
     Маргарита КРАВЧУК, директор ЦНЗ.
     


  коментарі: 6

 :   (написано 08.04.2011 в 23:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 18:52 з адреси:  h131-159.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 19:48 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 06:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 05:27 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 10:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік