Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.04.2011 НА КРИЛАХ ВЕСНИ

Минулого тижня культармійці країни відзначили своє професійне свято – День працівників культури та аматорів народного мистецтва. Напередодні його працівники культури району та учасники художньої самодіяльності його клубних закладів зібрались у районному будинку культури на урочистості. Звертаючись до присутніх із вітальним словом, заступник голови РДА Василь Колодніцький зазначив, що сфера культури в Україні є одним із важливих чинників національного відродження, зміцнення державності та об’єднання суспільства навколо спільних духовних цінностей та ідеалів.
     180 працівників культури району, провадять культурно-масову роботу в 109 установах - районному та сільських будинках культури і клубах, централізованій бібліотечній системі, Берездівській районній дитячій школі мистецтв. Як наголосив промовець, нині органами місцевого самоврядування докладається максимум зусиль, аби не лише зберегти матеріальну базу культурно-освітніх закладів району, а й надати їм належного вигляду, створити нормальні умови для їх успішної діяльності. З цією метою торік було проведено капітальні ремонти у Берездівському, Ганнопільському, Плосківському і Старокривинському сільських будинках культури, Жуківському, Полянському, Колом’євському, Цвітоському сільських клубах, а також поточні ремонти у Головлівському, Киликиївському, Клепачівському, Мухарівському, Малоправутинському, Ногачівському, Піддубецькому, Понорському та Хвощівському будинках культури, і ще у більш 20 клубах району. Крім того, минулоріч для закладів культури було придбано музичних інструментів і комп’ютерної техніки на суму біля 60тис.грн.
     Відзначаючи творчі здобутки культпрацівників, Василь Колодніцький надав високу оцінку мистецькому доробку та виконавській майстерності народних аматорських колективів районного Будинку культури, котрі брали участь й в районних, і в обласних та міжрегіональних заходах, зокрема, в обласному відкритому фестивалі народної творчості, що проходив у місті Корець Рівненської області, та регіональному фольклорному святі, котре відбулося у смт Білогір’я.
     - Ми пишаємося нашим народним аматорським хором «Поліська перлина», що радує нас своїми піснями під керівництвом Ніни Федорчук ось уже 37 років поспіль. Вже 54 роки справжньою прикрасою кожного районного свята є народний аматорський танцювальний колектив «Пролісок», яким керує Наталія Бєлєнова.
     Василь Іванович Колодніцький вручив грамоти РДА та районної ради за вагомий внесок у розвиток культури району працівникам районного Будинку культури: провідному методисту С.П.Герзун, методистам Д.С.Мархайчуку та А.О.Моторному, керівникам народних аматорських колективів Н.О.Федорчук і Н.М.Бєлєновій, В.П.Василевському (народний театр), а також акомпаніатору В.М.Зубарцю, бухгалтеру Н.А.Чорнолоз, костюмеру Н.В.Власюк, водію О.М.Панасюку та багатьом учасникам цих колективів, аматорам сцени.
     Грамотами РДА та районної ради були також нагороджені кращі працівники клубних установ району: директор Ганнопільського сільського будинку культури В.І.Войтюк, художній керівник Берездівського сільського будинку культури Н.В.Дзех, завідуюча Колом’євським сільським клубом Л.І.Свєцька. Відзначено подякою Берездівську районну дитячу школу мистецтв та грамотою РДА – зразковий фольклорний гурт «Перлинка» (керівник Майя Сайпель), який, до речі, того дня присвятив свою більш ніж годинну концертну програму працівникам культури району.
     Театралізоване дійство цього самобутнього аматорського колективу розпочалось зі пташиного щебетання, майстерно виконаного старшими учасниками «Перлинки». Адже урочистості припали на православне свято 40 святих, а за народним повір’ям, цього дня птахи на своїх крилах приносять весну. Працівники культурно-освітньої ниви та аматори народного мистецтва вже вкотре переконались, що на Славутчині підростає гідна зміна у справі їхнього життя, присвяченого збереженню та примноженню чудових традицій нашого народу, його надзвичайно багатої культурної спадщини.
     Олександр ДЕЙКАЛЮК, фото автора.
       коментарі: 6

 :   (написано 08.04.2011 в 22:55 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 22:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 22:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 10:47 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 08:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 14:12 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік