Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.04.2011 СЛУХАЙ СВОЄ СЕРЦЕ

Кажуть, щоб стати дружиною генерала, потрібно вийти заміж за лейтенанта. Однак, Настя вважала зовсім по-іншому. Це колись, думала дівчина, можливо було самостійно, без усілякої підтримки, допомоги і стартової бази чогось досягти в житті, кимось стати. А сьогодні такі часи настали, що якщо ти від народження ніхто, то й ніким залишишся. Ну хіба що, якась щаслива випадковість стане у пригоді, на що сподіватися, звичайно ж, марно. Випадкової удачі Настя не чекала, але й скласти руки, змирившись зі своєю не дуже щедрою долею, теж не бажала.
     Дівчина закінчила факультет іноземних мов у не дуже престижному виші обласного центру. Однак, гадала, що це дасть їй можливість подорожувати, знайомитися із цікавими, впливовими та заможними людьми. Жила вона в маленькому провінційному містечку й надто вже хотіла вирватися з нього, стати зіркою у великому небі, бо тут їй весь час бракувало повітря. Навчаючись на останньому курсі, Насті вдалося знайти досить пристойну роботу у фірмі, що займалася перекладом текстів. Ця фірма не користувалася особливим авторитетом, однак до неї нерідко зверталися поважні особи із підприємств чи установ, щоб отримати швидкий та більш-менш якісний переклад.
     В інституті, де вона вчилася, дівчина познайомилася з симпатичним молодим студентом із економічного факультету. Він був місцевим, мешкав в обласному центрі разом із батьками у великій, просторій квартирі. Хлопець ніколи ні в чому не мав потреби, адже заможні батьки забезпечували його усім необхідним. Ззовні він був не красень, однак відрази також не викликав. Настя не те що була в нього закохана без тями - швидше за все, думала не серцем, а розумом, коли зупинила свій вибір на Віталієві. Хлопець здобував вищу освіту, зважаючи на становище батьків, мав непогані перспективи працевлаштування; на відмінну від більшості нещасних студентів, що тиняються з квартири на квартиру, мав хороше житло, хоч і мешкав з батьками. Окрім того, він не був занадто розбещеною дитиною, завжди спокійно до всього ставився, ніколи не підвищував ні на кого голосу, до усього підходив виважено, стримано, з розумом. Та й, здається, щиро полюбив Настю. А що дівчині ще треба?
     Та чогось часто Настю починала дратувати ця його постійна спокійність, флегматичність. Інколи вона спеціально намагалася вивести його з рівноваги, заводила різні суперечки, капризувала, демонстративно ображалася на різноманітні дрібниці тощо. Однак, все марно. Людину неможливо змінити. Чим довше вони зустрічалися, тим більше усіляких деталей та звичок хлопця не влаштовували Настю. Їй не подобалося те, як він їсть, прицмакуючи, як ходить, неповороткий і незграбний, як повільно і невпевнено говорить, що так і хочеться іноді вигукнути, слухаючи його: «Ну коли ж ти нарешті вже народиш ту свою думку».
     А час летів швидко. Вже батьки почали натякати про можливе весілля. Спочатку здалека, обережно, а потім й відверто стали планувати святкування та подальше їхнє влаштування. Віталій сприймав те все, як завжди, спокійно, мовчки, стримано. А от у Насті, хоч вона і намагалася не подавати вигляду ззовні, всередині ж усе переверталося. Незрозуміло чому, але дівчина страшенно боялася цього кроку і весь час намагалася всіляко відтягнути день весілля. Та коли їхнє навчання у виші наближалося до завершення, було зрозуміло, що скоро за цим послідує й одруження.
     Одного разу, коли робочий день Насті наближався до завершення, а на столі ще лежала купа текстів для перекладу, й здавалося, що тій роботі не буде кінця та краю, у дверях з’явився якийсь незнайомець. Це був солідний молодий чоловік привабливої зовнішності, не в дорогому, але ошатному одязі. Він озвався напрочуд приємним голосом, почувши який, Настя відразу відволіклася від своїх справ, щоб поглянути на його власника.
     Чоловік шукав якесь агентство з нерухомості і, переконавшись, що помилився, попрямував до виходу. Та раптом зупинився біля Настиного столу.
     - Це, напевно, у вашій фірмі спеціально таких красунь закидають купою паперів, щоб їх ніхто не помітив і не викрав, - мовив ніби ненароком.
     - Напевно, - пробурмотіла машинально у відповідь дівчина, не відволікаючись від роботи.
     - Ні, ну це просто неможливо загубити таку вроду в роботі. Я, як справжній принц, хоч і не на білому коні, змушений вас врятувати. Рівно о 20 годині, як закінчиться робочий час, я прийду і визволю вас із полону, - мовив, сміючись, чоловік.
     - Угу, – муркнула собі під ніс Настя, не звертаючи уваги на незнайомця.
     Дівчина не надала ніякого значення словам чоловіка, сприймаючи їх як чергову нісенітницю невигадливого залицяльника. Однак, пройшло ще півгодини, і рівно о 20-ій двері офісу знову відчинив той незнайомець. Він впевнено підійшов до Насті з букетом яскраво-червоних троянд і промовив, щиро усміхаючись:
     - Карету подано, принцесо!
     Настя не встигла опам’ятатися, як опинилася в таксі разом із молодим чоловіком і від здивування не могла вимовити ні слова. Машина швидко домчала їх до місцевого парку культури та відпочинку, куди, виявляється, й пролягав визначений незнайомцем маршрут. Хлопець привів дівчину на гарну затишну галявину й, постеливши на траві свою куртку та діставши з пакета сік, морозиво і свіжі рогалики з джемом, запросив сісти.
     - Ну звичайно, це не ресторан. Але єдине, що я можу вам поки що запропонувати, - сказав він.
     Ось так, на осінньому пікніку в місцевому парку Настя й познайомилася ближче з Богданом. І в той же момент шалено в нього закохалася. Він видався для неї незвичайним - особливим, ніжним, запальним, повним життєвих сил та різноманітних ідей. З ним було цікаво, весело, неординарно. І в той же час у його обіймах вона відчувала себе спокійною, захищеною. Та тільки от наважитися залишити Віталія, з яким у неї вже склалися такі серйозні стосунки, з яким усе було добре налагоджено і визначено, з яким була упевненість у завтрашньому дні, ніяк не наважувалася. Адже у Богдана, окрім його харизми, вміння гарно говорити, бути життєрадісним і щодня будувати якісь нові грандіозні плани, так і не втілюючи їх у реальність, нічого не було. Він багато мріяв, але й тільки.
     Дівчина не могла опиратися своїм почуттям до нього, та інколи розум брав гору і закликав її не робити дурниць. Декілька місяців вона потай від усіх зустрічалася з Богданом і ніяк не могла визначитися, що їй робити далі. Ніякі поради близьких знайомих не допомагали, адже кожний говорив різне. Ці ж, протилежні між собою, думки й без того вели війну в дівочій голові.
     Якось Настя стояла на тролейбусній зупинці, повертаючись із роботи додому, й до неї підійшла старенька бабця та попросила дати трохи грошей на хліб. Дівчина, довго не роздумуючи, дістала гаманець і дала старій жінці декілька гривень. Та ж, взявши гроші, чемно подякувала та сказала пошепки: “Не слухай нікого, дитино. Тільки твоє серце – найкращий порадник”. Коли Настя їхала в тролейбусі, йшла від зупинки в гуртожиток, вона постійно чула в своїх вухах слова тієї бабці, її голос немовби глибоко засів у свідомості. Того ж вечора дівчина зателефонувала Віталієві й сказала, що йде від нього назавжди...
     Невдовзі вони з Богданом одружилися. Так, не все було спочатку легко і гладко. Були різноманітні проблеми та перешкоди, але разом вони все долали, а їхні почуття від того лише міцнішали. З тих пір, вирішуючи якісь важливі питання, Настя завжди згадувала слова тієї бабусі на зупинці: «Слухай своє серце». Вони ще ніколи її не підводили.
     Ольга МОГИЛЬНИЦЬКА.
     


  коментарі: 6

 :   (написано 08.04.2011 в 18:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.04.2011 в 16:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.05.2011 в 14:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 17.05.2011 в 22:11 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 11:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 10.06.2011 в 11:50 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Богоявлення

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік