Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.04.2011 ЗМАГАННЯ ПЕРШОСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З МІНІ-ФУТБОЛУ

12-13 березня п.р. у Славуті проходили зональні змагання першості Хмельницької області з міні-футболу серед збірних команд міст та районів. До нас в гості завітали команди Нетішина та Шепетівки, які входять до когорти кращих команд області. На зібранні футболістів напередодні цих змагань одноголосно тренером, який мав готувати славутську команду до змагань, було обрано М.П.Голуба.
     Першу гру під час зональних змагань наші гравці провели досить впевнено, перемігши команду Шепетівки з рахунком 6:2. Наступна гра була з футболістами Нетішина, і далась вона не так просто. Після першого тайму наша команда поступалась з рахунком 3:0, але після перерви це вже була інша команда, яка знайшла в собі сили переламати хід гри й зіграти внічию 3:3. В підсумку наша команда вийшла до фіналу. А по-іншому і не могло бути, адже уболівальники створили таку атмосферу, що не перемогти просто було неможливо.
     19-20 березня право провести фінал було надано нашому місту. Хоч за це право боролися 5 міст Хмельниччини. Склад команди, в порівнянні із зональними змаганнями, не змінився. Це був сплав молоді та ветеранів. До команди ввійшли Микола Голуб, Ігор Грунтківський, Андрій Сіліщев, Ярослав Шкапій, Олександр Назарук, Павло Назарук, Вадим Заставський, Олег Ящук, Олексій Сорока, Сергій Главацький, Андрій Дячук, Євген Мінко, Віктор Федорчук, Богдан Тимощук. Вперше на фінал приїхали всі п’ять команд: «Фортеця» м.Кам’янець-Подільський (учасник Чемпіонату України - перша ліга), «Октава» Кам’янець-Подільський район (м.Чернівці, перша ліга), «Фахівець» м.Хмельницький (виступали в Чемпіонаті України - перша ліга), м.Волочиськ (гравці першої ліги м.Хмельницький) та м.Ізяслав.
     Ці всі команди були розподілені на дві групи. Нас жереб звів із кам’янець-подільськими командами «Фортеця» та «Октава». Перша гра пройшла з «Фортецею». Вона була дуже напруженою. Шальки терезів схилялись то в одну, то в іншу сторону. Першими м’яч у ворота суперників забили наші гравці, але на початку другого тайму гості зрівняли рахунок. І лише в самому кінці зустрічі наші хлопці «вирвали» перемогу з рахунком 2:1. Трибуни, які в цей день були переповнені місцевими уболівальниками, палко підтримували нашу ко- манду. Як зазначили фахівці з Хмельницького, в славутської команди, за такої підтримки, на майданчику був присутній шостий гравець.
     Наступна гра була з «Октавою». І хоч славутчани думали, що ця гра буде дуже важкою, адже лише перемога могла вивести «Октаву» у фінал, проте це був наш день. Наші гравці повністю декласували суперника, перемогли з рахунком 7:1 і впевнено вийшли до фіналу.
     У фінальній грі наші гравці зустрілися з командою м.Хмельницький, яка показала цікаву і змістовну гру в групі. Фінал розпочався з розвідки. Але розвідка тривала лише три хвилини, далі почалася справжня боротьба, адже на кону було чемпіонство. Тільки наша команда відірветься в рахунку – хмельничани вирівнювали становище. Але за п’ять хвилин до кінця гравці Славути показали таку гру, що хмельничани не змогли встояти і пропустили аж три м’ячі у свої ворота. В підсумку - заслужена перемога з рахунком 6:3.
     Радості гравців, уболівальників не було меж. Всі славутчани стоячи вітали оплесками команду з перемогою. Далі було нагородження. Гравці отримали медалі, грамоти, кубок та звання чемпіонів області. Ці змагання засвідчили: хоча до нас і завітали імениті суперники, наші хлопці були всеодно кращі, і за гарної фінансової підтримки могли б достойно представляти Славуту і в першій, і у вищій лізі.
     О. КОСЮК, начальник відділу
     у справах сім’ї та молоді.
     


  коментарі: 6

 :   (написано 08.04.2011 в 18:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 18:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 19:48 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 06:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 05:26 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 10:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік