Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.03.2011 ІЗ ПІДСУМКОВОЇ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЯ ЯДУХИ, ЯКА ВІДБУЛАСЯ У ФОРМАТІ ПРЯМОГО ЕФІРУ 21 БЕРЕЗНЯ ЗА УЧАСТЮ РЕДАКТОРІВ ЗМІ ТА ВЛАСКОРІВ НАЦІОНАЛЬНИХ ВИДАНЬ У ТРК «ПОДІЛЛЯ-ЦЕНТР»

«Хмельниччина перебуває в загальнодержавній системі проблем і, зрозуміло, казати, що їх у нас немає або все вирішено, означало б лукавити, - такими словами розпочав прямий ефір Голова обласної державної адміністрації Василь Степанович Ядуха. – Але головним підсумком і оцінкою діяльності влади була і залишається думка людей. Думаю, що жителі області, попри всі ті негаразди, які в нас є, намітили і позитивні зміни. Адже нам вдалося вирішити за рік багато питань».
     Під час прямого ефіру, до участі в якому були запрошені більшість редакторів друкованих ЗМІ Хмельниччини і власкорів всеукраїнських видань, журналісти почули щирі, чесні відповіді на ті питання, які накопичилися з роками у районах. На жаль, час прямого ефіру був обмежений форматом програми «Акценти», і не всі бажаючі встигли поставити свої запитання голові ОДА. Але другий такий прямий ефір із В.С.Ядухою пройшов цікавіше і жвавіше завдяки включенням у його сценарій опитування громадян щодо оцінки роботи обласної влади. В цілому думки людей були позитивними і доволі оптимістичними.
     На прямому ефірі побувала і головний редактор «Трудівника Полісся» Віра Мальчук.
     
     АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС
     Вперше за два десятиліття Хмельниччина за результатами роботи АПК 2010р. розділила перше місце в державі з Вінницькою областю відповідно до рейтингових показників Мінагрополітики.
     Майже вдвічі зросло виробництво цукрових буряків – до 1,6млн тонн. Вироблено 164тис. тонн цукру (+44 тис. тонн до минулого року). В 2010 році відроджено роботу двох цукрових заводів, і їх працювало всього 7. В поточному році буде запущено ще два, а площі посіву цукрових буряків будуть становити понад 60тис. гектарів. Зросло виробництво зерна на 40тис. тонн. Під урожай 2011 року в оптимальні строки посіяно майже 250тис.га озимини, що на 20тис. більше минулого року, пшениці - 218тис. гектарів.
     Торік із виробництва тваринницької продукції галузь зайняла перше місце в державі.
     У сільськогосподарських підприємствах збільшено виробництво м’яса на 26%, вперше надій молока на корову склав 4065кг. За наявністю поголів’я ВРХ область в 2010 році посіла друге місце в державі, птиці – перше.
     В порівнянні до 1 січня поточного року в усіх категоріях господарств чисельність поголів’я ВРХ збільшилася на 12тис. голів. За чисельністю поголів’я великої рогатої худоби, в тому числі корів, Хмельниччина впевнено утримує друге місце серед областей України.
     Середня заробітна плата в сільському господарстві зросла на 34,5% і на кінець минулого року склала 1500грн.
     Із намічених планів на нинішній рік очікується введення в дію 6 комплексів з доїльними залами. Планується реконструкція 3 репродуктивних ферм на 3600 свиноматок. Передбачається будівництво 3 комбікормових заводів потужністю 600 тонн на добу.
     
     ПРОМИСЛОВІСТЬ
     Незважаючи на те, що у 2008, 2009 роках спостерігався спад обсягів промислового виробництва, було ліквідовано та призупинено виробничу діяльність біля 200 підприємств, у 2010 році досягнуто приріст промислової продукції на 4,9%. А вже за січень – лютий нинішнього року він становить 14,3%.
     Збільшення випуску продукції спостерігалось у легкій промисловості (на 52,5%), машинобудуванні (на 14,8%), хімічній та нафтохімічній промисловості (на 8,5%), металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів (на 5,6%), виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 2,7%), виробництві та розподіленні електроенергії, газу і води (на 2,1%).
     
     СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
      В області функціонує 28 територіальних центрів із обслуговування 63,8тис. одиноких громадян (з числа громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, осіб, які потребують стороннього догляду та допомоги).
     Указом Президента України «Про додаткові заходи щодо відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війни 1941-1945 рр.» передбачено здійснити поставку автомобілів для забезпечення інвалідів І групи Великої Вітчизняної війни. Протягом 2010 року в область надійшло та своєчасно видано 145 автомобілів.
     Вищезазначеним Указом також передбачено забезпечити квартирами інвалідів І групи Великої Вітчизняної війни. На Хмельниччині кількість їх склала 44 особи. В область у повному обсязі надійшли кошти з Державного бюджету та проведені тендерні закупівлі житла. Однак, проблемні питання є у Хмельницькому, де із 16 ветеранів війни, забезпечені житлом, закупленим на вторинному ринку, лише 2. Зазначене питання знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації.
     В червні 2010 року було прийнято постанову Кабінету Міністрів України №417 якою передбачено виплати одноразової винагороди «Матерям-героїням». В цілому протягом 2010 року на Хмельниччині одержали винагороду 2119 жінок, яким присвоєно це почесне звання, в сумі 15,5млн гривень.
     Планується на 2011 рік виплатити державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам із дитинства та дітям-інвалідам 814млн гривень, що на 80,5млн гривень більше, ніж у минулому році, на надання пільг та житлових субсидій населенню - 253,4млн гривень.
     Хмельниччина - єдина область в Україні, яка має мережу соціальних установ у кожному районі і місті для постійного обслуговування осіб, які потребують стороннього догляду. В області функціонує 31 будинок-інтернат, де проживають 1775 підопічних. Протягом 2010 року зазначені заклади передані в спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області, тобто, упорядковано те, що не вдавалось зробити останні чотири роки.
     На даний час упорядковано й трудові відносини між органом управління майном інтернатних установ в особі обласної ради та керівниками даних установ. Протягом 2010 року в будинках-інтернатах проведено ремонтних робіт на суму 2,9млн гривень.
     Сума заборгованої заробітної плати в області, яка була залишена попередньою владою, за станом на 1 березня 2010 року становила 25,9млн.грн. В результаті проведеної роботи, в цілому, з урахуванням легалізації прихованих нарахувань, у 2010 році виплачено понад 17млн грн заборгованої заробітної плати. На 118 підприємствах повністю ліквідовано заборгованість. На 95 керівників підприємств-божників порушено кримінальні справи. Нині в області ще є 94 підприємства-боржники, у тому числі 40 – у районах і 54 – у містах обласного значення.
     
     МЕДИЦИНА
     У 2010 році за кошти Державного бюджету в область надійшло медичного обладнання та апаратури на суму 32млн 76,9 тисячі гривень. У 2009р. на медичне обладнання та апаратуру було виділено всього 16 млн 650тис.
     За кошти обласного бюджету у минулому році проведено закупівлю медичного обладнання і апаратури на загальну суму 17млн. 240,9 тисячі гривень.
     Впродовж року відкрито відділення анестезіології та інтенсивної терапії у 3-х центральних районних лікарнях (Віньковецький, Чемеровецький та Новоушицький райони). Завершено будівництво і відкрито жіночу консультацію у Старокостянтинівській ЦРЛ. Відкрито нове відділення в обласній психіатричній лікарні, на що витрачено 1млн. 105,8тис.грн. В Хмельницькому обласному протитуберкульозному диспансері відкрито відділення для примусового лікування хворих туберкульозом (770тис.грн з обласного бюджету).
     В усіх районах області функціонують палати для ветеранів та інвалідів війни, а торік відкрито 57 таких палат з поліпшеними умовами перебування, на що використано близько 1млн грн позабюджетних та спонсорських коштів.
     За кошти обласного бюджету в повному обсязі забезпечено надання медичної допомоги хворим з нирковою недостатністю у відділенні детоксикації та філіях відділення обласної лікарні в Кам’янець-Подільському та Шепетівці. На забезпечення хворих гемофілією вперше у 2011 році виділено 1млн.грн (в 2010р. ця сума складала лише 300тис.). Це дасть можливість суттєво покращити надання медичної допомоги цій категорії хворих.
     В галузі охорони здоров’я вживаються заходи щодо забезпечення населення високоякісною та доступною медичною допомогою.
     ОСВІТА
     Відкрито 9 нових і відновлено роботу 5 дошкільних навчальних закладів, в т.ч. у нашому районі – в Лисичому та Губельцях, що зняло напругу з охоплення дітей дошкільною освітою.
     За рахунок коштів обласного бюджету виведено з аварійного стану 4 школи (в т.ч. у с.Берездів, де на ремонт виділено було понад 940 тисяч гривень - Ред.). Взагалі в області за минулий рік було капітально відремонтовано 70 навчальних приміщень, 21 їдальню та 12 спортивних залів. За кошти обласного бюджету придбано 21 шкільний автобус та 9 автобусів - за кошти районних бюджетів.
     У 2010 році забезпечено оздоровленням та відпочинком 84477 дітей (61,3%), що на 2,3% більше, ніж у 2009 році.
     Вперше за роки Незалежності в області на 2011 рік планується виділення коштів на обласні програми «Шкільна парта» - 1млн гривень, «Шкільне обладнання» - 1,2млн, «Енергозбереження» - 6,8млн, «Підключення закладів освіти області до мережі Інтернет та освітньої мережі Уран» - 1,2 млн гривень.
     Планується продовження фінансування обласної програми «Шкільний автобус» на придбання 21 автобуса.
     
     ЕКОНОМІЧНА ТА ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
     Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку області на 1 січня 2011 року становив 183,5млн доларів США, що на 36,04млн доларів або на 16,4% менше, ніж на початок 2010 року. Торік в економіку області було залучено прямих іноземних інвестицій всього на суму 33,3 млн доларів.
     27 січня п.р. в рамках міждержавних домовленостей відбулося підписання угоди між Хмельницькою обласною адміністрацією та урядом Московської області Російської Федерації про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Всього областю укладено 18 угод про співробітництво з регіонами Російської Федерації, Білорусі, Литви, Польщі, Румунії, Грузії, Китаю.
     Пожвавлення міжрегіонального співробітництва сприяло прискоренню темпів зростанню обсягів експорту товарів, який у 2010 році склав 118,3%, а за січень 2011 року – 145,7%, що дало можливість у поточному році досягти позитивного торговельного сальдо в розмірі 5,9млн доларів США.
     Вже за січень 2011 року підприємствами області отримано 61,1млн грн прибутку, що на 21% більше, ніж за відповідний період минулого року.
     За станом на 1.01.2011р. на кожного жителя регіону припадало по 3105,9грн депозитних коштів (на 1.01.2010р. – по 2442,9грн). За 2 місяці нинішнього року зобов’язання банківських установ зросли на 5,1% - до 5236,4млн гривень. Частка коштів населення в загальній сумі зобов’язань становила 82,6%. Зобов’язання за коштами фізичних осіб в поточному році зросли на 4,9% - до 4325,2млн гривень, кошти суб’єктів господарювання - на 6,2% - до 911,2 млн гривень.
     Саме тому дуже важливим є стимулювання зацікавленості громадян вкладати кошти у розвиток економіки регіону, оскільки від ефективності інвестиційної політики залежать стан виробництва, рівень технічної оснащеності основних фондів підприємств народного господарства, можливості структурної перебудови економіки, вирішення соціальних і екологічних проблем.
     Із намічених коштів на 2011 рік передбачається проведення ІІІ Міжнародного економічного форуму «Інвестиційні можливості Хмельниччини», подальша підготовка нової генерації молодих управлінців в рамках державної Програми «Українська ініціатива». Протягом 2010 року 24 представники провідних підприємств області отримали кваліфікацію за напрямками, які відповідають сучасним вимогам міжнародних стандартів, 3 управлінці пройшли стажування у Німеччині за програмою InWEnt. Проводиться робота з розроблення проекту Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2012-2017 роки.
     
     БУДІВНИЦТВО, ГАЗИФІКАЦІЯ
     За січень-вересень 2010 року освоєно 1772,1млн грн інвестицій в основний капітал, що у порівнянних цінах на 15,5% менше, ніж за відповідний період минулого року.
     Капіталовкладення у житлове будівництво становили 473,3млн грн, що на 13,1% більше, ніж у січні-вересні 2009 року.
     За січень-грудень 2010 року в області введено в експлуатацію 361,5тис.кв.м загальної площі житла, що на 35,8% більше, ніж за відповідний період минулого року. Понад три чверті (76,7%) житла введено в експлуатацію в міських поселеннях. Порівняно з 2009 роком його обсяги зросли на 26,9% (у сільській місцевості – на 77%).
     В розрахунку на 1000 чоловік постійного населення Хмельниччини введено 272,4кв.м загальної площі житла (в 2009 було 199,5кв.м).
     В рамках виконання Програми будівництва (придбання) доступного житла у 2010 році побудовано 3 квартири для громадян, які потребують покращання житлових умов та обліковуються на квартирній черзі. Сума державної підтримки на добудову житла громадянам, що отримали згадані квартири, становить 202,6тис. гривень.
     Продовжувалось впровадження Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на період 2006-2011 роки. За 2010 рік до Фонду надійшло 1618тис.грн, за рахунок чого надано кредити на будівництво нового та добудову з реконструкцією житла 22 сiм’ям на суму 762,8тис.грн, на придбання житла – 11 сiм’ям на суму 415,6тис.грн, на спорудження інженерних мереж - 8 сiм’ям на суму 139,6тис. гривень.
     На реалізацію обласної довгострокової програми ''Житло для молоді'' у 2010 році з державного бюджету надійшло 540,1тис.грн, з обласного бюджету – 165,7тис.грн, з Кам'янець-Подільського районного бюджету – 24тис.грн, за рахунок чого надано 5 пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям на будівництво (реконструкцію) і придбання житла.
     Для забезпечення житлом у 2010 році для інвалідів Великої Вітчизняної війни закуплено 36 квартир (зокрема, по виконавчому комітету Славутської міської ради - 2 квартири загальною площею 66,5кв.м вартістю 283,4тис.грн - Ред.).
     Загальна кількість населених пунктів у Хмельницькій області становить 1451, в тому числі: міст – 13, смт – 24, сіл – 1409 і 5 селищ. За станом на 1 січня 2011 року газифіковано 954 населені пункти.
     У 2010 році прокладено 701,8км місцевих трубопроводів для транспортування газу, що у 2,5 раза більше, ніж за 2009 рік. 87 населених пунктів області газифіковано. Рівень газифікації області складає 65,7 відсотка.
     
     ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО
     Своєчасно розпочався та без збоїв проходив і завершується опалювальний сезон 2010-2011років. Теплопостачальні підприємства області забезпечили прийнятний рівень розрахунків за спожитий природний газ.
     В 2010 році капіталовкладення в житлово-комунальне господарство з усіх джерел фінансування склали близько 50млнгрн, що майже в 2 рази більше, ніж у 2009 році.
     На підприємствах комунальної теплоенергетики проведено реконструкцію котелень (в т.ч. і в Славуті - Ред.). Замінено 8 котлів, 6 мережних насосів, встановлено 4 котли АТОН-96. Це дозволить економити щорічно 922тис.куб.м природного газу та 392,3тис.кВт/год електроенергії.
     Під час проведення весняних толок, місячників із озеленення, благоустрою та санітарної очистки міст, селищ та сіл області упорядковано діючі парки та сквери площею 5,122млн кв.м, висаджено 370тис. дерев, 67тис. кущів, здійснено роботи із заліснення територій прибережних смуг, схилів та ярів.
     У 2010 році відремонтовано 157 доріг комунальної власності на загальну суму 20,5млн грн.
     


  коментарі: 17

Андрій : ... а люди зовсім іншої думки. Незабаром з вилами підуть і на Ядуху і на йому подібних. Причому - схід і захід разом.  (написано 27.03.2011 в 12:29 з адреси:  169-62-132-95.pool.ukrtel.net)
Алоїз : Скоро вийде у світ цитатник Василя Ядухи (рос. удушье). Зокрема до збірника увійдуть такі висловлювання представника "богом даної" влади, як "порву любого", "синий будеш один з другим, матня буде мокра", "та пересадити тра' половину і так воно буде", "шо ти колупаєшся в носі і жуєш жвачку? Я то бі через вуха витягну ту жвачку"...  (написано 31.03.2011 в 10:50 з адреси:  174-69-132-95.pool.ukrtel.net)
Сорока : Гарні рапорти з совкових совьетських часів регіонали взяли собі , як прапор перемоги. Ви послухайте людей, що вони думають за цю владу і її позитивні справи та досягнення. Тоді і будете рапортувати.   (написано 31.03.2011 в 13:46 з адреси:  132-63-179-94.pool.ukrtel.net)
Мамай : І дісно-послухав би В.Задуха простих людей, а не кішенькових журналістів.  (написано 02.04.2011 в 13:38 з адреси:  46.247.208.189)
 :   (написано 06.04.2011 в 16:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2011 в 18:47 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 27.04.2011 в 22:25 з адреси:  212.113.37.105)
 :   (написано 30.04.2011 в 16:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 19:36 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 13:59 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 20:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 19:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 08:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 22:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 06:12 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 04:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 11:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік