Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.03.2011  ЙОГО ТРУДОВЕ ЖИТТЯ - ВЗІРЕЦЬ ДЛЯ НАЩАДКІВ

Зустрічатися з Василем Артемовичем Гаврилюком я почав щодня з 1983 року, коли став працювати у військкоматі. Впевненим кроком, з привітною посмішкою поспішав він на роботу, немов спізнювався на електричку. Сьогодні, коли зозуля накувала йому 86 років, захотілося висвітлити трудовий шлях та особисті якості ветерана.
     …Василько ощасливив батька й матір появою на світ 23 лютого 1925 року і був дев’ятим серед чотирьох братів й стількох же сестер. Родина мешкала в Колом’ї. Сільське життя загартувало юнака, привчило до праці, порядку і дисципліни. Пізніше, під час військової служби, солдатові припала до душі спеціальність зв’язківця, яку В.Гаврилюк згодом обрав на все життя.
     Повернувшись з армії, юнак поступив на роботу в Славутський районний вузол зв’язку (РВЗ) на посаду телеграфіста. Працював й електромонтером, оператором. Відчувши його неабиякі організаторські здібності, Василю Артемовичу спершу довіряють відділення, а згодом він стає заступником начальника РВЗ. На керівних посадах відчув, що без освіти працювати якісно й ефективно неможливо, тому успішно закінчив Київський політтехнікум зв’язку.
     Двадцять років (1965-1985) він очолював районний вузол зв’язку. З початком керівної роботи вищу освіту здобував у Всеросійському електротехнічному інституті. А тим часом минуло понад 30 літ, як закінчилась війна. Славута відбудовувалась, населення в ній більшало. Розпочалися докорінні перетворення в системі РВЗ – у 1978 році було зведено нове приміщення для поштовиків та зв’язківців, яке стало архітектурною прикрасою міста. Сприяло роботі змонтоване нове обладнання, а кількість телефонних абонентів зросла з 1000 до 5000. Відкривалися нові сільські поштові відділення та АТС. Значно зміцнились повітряні лінії зв’язку, частину з них було переведено на підземні. Суттєво розширилась і мережа проводового радіомовлення…
     З 1985 року, коли начальником РВЗ призначили Г.С.Червоного, Василь Артемович до 2001р. працював оператором – його трудовий стаж таким чином сягнув півстоліття! Недаремно саме йому люди доручили очолити ветеранську організацію РВЗ, а з 1995-го спільну ветеранську - пошти та зв’язку, що входила до складу міської ради ветеранів. Свої громадські обов’язки В.А.Гаврилюк виконував сумлінно, якісно і добросовісно.
     Які ж організаторські та людські якості найбільше притаманні цій людині? Насамперед - вимогливість до себе, відповідальність, бажання досконало знати усі виробничі процеси. Поряд із господарською діяльністю Василь Артемович значну увагу приділяв роботі з трудовим колективом. Знайшов час і для особистого, сімейного життя. З Галиною Вільгельмівною стали на весільний рушник у далекому 1954 році: збудували хату, посадили сад, виростили дітей. Донька Валентина нині мешкає в Саранську, а син Олександр, на жаль, трагічно загинув. Дружина 20 років працювала бухгалтером в РВЗ і 17 - на інших підприємствах Славути. Життєвою стежиною йдуть разом ось уже 57 літ - позаду смарагдове весілля, попереду діамантове…
     Сутужно стало жити Василеві Артемовичу, як здолала хвороба. На допомогу прийшла співробітник міського центру із обслуговування пенсіонерів Тетяна Іванівна Кордун, яка перебрала на себе частину турбот в господарстві. Подружжя Гаврилюків вдячне їй за добросовісну працю, чесність, порядність. А мені захотілось дізнатись, що думають про ветерана колишні співробітники, які «з’їли» з ним «пуд солі» і нині теж перебувають на заслуженому відпочинку?
     Ю.К.Карнасевич, головний інженер:
     - Працьовитим був Василь Артемович. З переходом в нову будівлю РВЗ треба було подолати немало труднощів із демонтажу старого обладнання й встановлення нового, як і системи електрозабезпечення. Працювали вдень і вночі, адже перебоїв зв’язку допустити не мали права. Об’єм робіт набагато зріс із початком будівництва ХАЕС. Як людина, Василь Артемович був демократичним, володів прекрасними якостями, умів вислухати, завжди радився. Він культурний, товариський.
     Л.Д.Поночовна, інструктор:
     - В.А.Гаврилюк був гордістю колективу, керівником-наставником. Досконало знав роботу всіх ланок та відділень. Особливу увагу приділяв сільським поштарям.
     О.С.Триндюк, начальник відділення:
     - На рідкість він був добрим організатором - навчав нас, передавав свій досвід. Ніколи не ображав підлеглих. Був турботливий, адже в основі це був жіночий колектив. Не забуває й сьогодні нас, ветеранів, спілкується, вітає зі святами.
     Ф.В.Семенова, оператор відділення:
     - Це на рідкість прекрасна людина, взірець справжньої інтелігентності. Василь Артемович володіє високими людськими якостями: він скромний, чесний, справедливий, культурний. Вдячна йому за довіру і допомогу в житті. Він і нині, хоч прикутий до ліжка, керує ветеранською організацією - цікавиться нашим життям, проводить передплату газет і журналів. Доземна йому шана та подяка!
     Ось такий він, носій кращих трудових і людських якостей, учасник Великої Вітчизняної війни, ветеран праці, активіст ветеранського руху – Василь Артемович Гаврилюк. Вважаю, що він зайняв би гідне місце серед когорти Почесних громадян Славути. Цікаво що про це думають міська рада, депутати, громадськість, а головне ви, шановні читачі?
     
     Михайло СОРОКІН, член президії міської ради ветеранів.
     На фото – вчорашнє і сьогоднішнє обличчя служби зв’язку та поштової служби краю (зліва направо): Л.П.Щербак, Л.М.Свирчук, В.П.Гаглоєва, Ф.В.Семенова, І.В.Соболик, В.А.Гаврилюк, В.В.Даниленко.


  коментарі: 12

 :   (написано 06.04.2011 в 16:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2011 в 18:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 15:59 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 19:36 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 13:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 20:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 18:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 08:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 22:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 06:12 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 04:11 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 11:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік