Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.03.2011 ПОЧУТИ... І ДОПОМОГТИ

У п’ятницю 11 березня в Славуті проводився прийом громадян начальником управління МВС України в Хмельницькій області, полковником міліції Сергієм Олександровичем ШУТЯКОМ.
     Побувавши вперше на такому відкритому прийомі, відчула, наскільки важко нині міліції, яка прагне сприяти утвердженню в суспільстві якісно нової атмосфери - порозуміння і злагоди, толерантності і взаємної поваги, вести діалог із громадянами. В усякому разі, Сергій Олександрович прийнявши за дві з половиною години 18 славутчан, намагався демонструвати свої кращі якості керівника високого рангу. Адже і сам має неабиякий життєвий досвід, пройшов усі щаблі службової ієрархії, починаючи з посади інспектора інспекції в справах неповнолітніх, працюючи на відповідальних посадах старшого оперуповноваженого, заступника начальника відділення карного розшуку, першого заступника начальника і начальника Кам‘янець-Подільського РВ УМВСУ. В 2005–2007 роках він був заступником начальника УМВСУ в нашій області, де згодом став першим заступником і відповідав за роботу кримінальної міліції.
     Із березня 2010 року С.О.Шутяк керує міліцією усієї Хмельниччини. За час служби має Сергій Олександрович багато почесних відзнак і нагород.
     Безсумнівно, що лідерство в будь-якому роді занять – а не є тут винятком і правоохоронні структури! – має поєднуватися із загальною культурою, широтою світогляду та високою моральністю людини. Просто, це має бути еталонний сплав професійної досконалості, кращих громадянських рис і людських чеснот. Саме такий рівень і такий підхід до кожного, хто прийшов на прийом, намагався демонструвати новий очільник міліції краю. Хоч відповідати позитивно на всі прохання людей, які потрапили в надзвичайно складні життєві обставини, йому було нелегко. Адже Сергій Олександрович «збирав плоди» попередніх напрацювань, розслідувань, що з тих чи інших причин не задовольнили громадян. Тепер за його сприяння починався новий виток вивчення, а, можливо, й вирішення їх.
     В усякому разі, люди на це, певно, дуже сподіваються. Та й, очевидно, самому О.С.Шутяку не байдуже, чи задовольнить він прохачів у рамках чинного законодавства, враховуючи обставини кожного.
     Всього ж на особистий прийом записалися, як уже повідомлялося вище, 18 чоловік. Четверо з них звернулись з питаннями, що не стосуються діяльності органів внутрішніх справ, троє - із питань покращання фінансового та соціального забезпечення пенсіонерів Славутського РВ УМВС, решта – з питань безпосередньої та роз’яснювальної роботи міліції. Троє громадян спілкувалися особисто з начальником УМВС без присутності ЗМІ.
     
     Так, громадянин Миронюк Вадим та його мати, прийшли на прийом з питанням, яке тягнеться ще з 2004 року, коли сталось ДТП й була порушена кримінальна справа. До цього часу є проблеми, пов’язані зі слідством. Тепер ця справа взята на особистий контроль самим начальником УМВС України в Хмельницькій області. Адже тепер написана заява ще й на його ім’я.
     Громадянка Любов Едуардівна Ш. неодноразово зверталась до Славутського РВ УМВС з питаннями розподілу майна між нею та її чоловіком. Однак життя знову привело до міліції… Начальник УМВС роз’яснив їй, що спори відносно спільного майна вирішуються судом у приватному порядку і не підпадають під компетенцію міліції. Жінка подякувала за роз’яснення і внесла пропозицію про заохочення оперативного чергового Славутського РВ УМВС капітана міліції О.Г.Столбової, яка завжди по-людяному ставиться до звернень людей.
     З приводу незадовільної роботи Славутського ЖКО та неприязних відносин із сусідами звернулась вчителька-славутчанка Раїса Яківна К. Полковник С.О.Шутяк запропонував відвідувачці та підлеглим спільно з працівниками ЖКО розібратись у житлово-побутових проблемах цієї самотньої людини. Пообіцяв посприяти їй у тому, аби вона мала можливість ознайомитися з матеріалами справи, які знаходяться в Славутському міськрайонному суді. І коли готувалася ця публікація, Раїса Яківна уже отримала матеріали для ознайомлення.
     Із проханням дати правову оцінку та допомогти розібратись із вирішенням земельного питання до начальника управ- ління, полковника міліції С.О.Шутяка з відповідною заявою прийшов славутчанин Степан Харитонович С. Дане питання було взято очільником міліції на особистий контроль та запропоновано доповісти про результати розгляду до 21 березня п.р.
     Громадянин О.М.Майструк із Стриган звернувся з приводу працевлаштування дочки-випускниці юридичного факультету Харківського університету ВС України. Йому було роз’яснено порядок прийому на роботу в органи внутрішніх справ України відповідно до вимог та наказів МВС України.
     Зі складним питанням прийшли до керівника обласної міліції громадянка Анжеліка Йосипівна К. та її чоловік. Вони просили надати правову оцінку проведеній перевірці та пояснити причини відмови в порушенні кримінальної справи за матеріалами ДТП, що сталася у 2008 році (за участю її чоловіка). С.О.Шутяк роз’яснив положення чинного законодавства та запропонував начальнику Славутського РВ УМВС майору міліції С.М.Кшевжінському вивчити матеріли й доповісти про проведену роботу впродовж десяти днів.
     З письмовою заявою до начальника УМВС України в Хмельницькій області звернувся громадянин Віталій Володимирович Л., житель с.Крупець. У ній йдеться про конфлікти, які сталися під час розподілу земельних паїв у господарстві одного із сіл району. Нині за дорученням начальника матеріали справи ще раз вивчаються, після чого громадянину Л. буде надано компетентну відповідь.
     А от Галина Володимирівна К., жителька Славути, прийшла з проханням роз’яснити, як проводиться досудова перевірка справ, оскільки її сина засуджено за ряд крадіжок. Положення КПК України, КК України та інших норм законодавства було їй роз’яснено громадянці К. на місці.
     На контроль начальника Славутського РВ УМВС було поставлено й питання, з яким завітала на прийом славутчанка Лідія Данилівна П. А йшлося про конфлікти з сусідами під час отримання земельної ділянки та будівництво на ній.
     Громадянин Володимир Олексійович П. із Славути звернувся з проханням прискорити повернення прав водія, які були вилучені в нього у 2008 році. Питання вже розглянуто начальником Славутского РВ УМВС.
     Окрім того, на особистий прийом до начальника обласного управління МВС С.О.Шутяка завітали ветерани Славутського РВ УМВС: голова ради ветеранів Дмитро Олександрович Ватич, який клопотав про покращання фінансування пенсіонерів та розповів про роботу ветеранської ради; Леонід Михайлович Миронюк, який звернувся з проханням переглянути питання в межах чинного законодавства щодо покращання його пенсійного забезпечення; Микола Іванович Панчук, який перебуває на квартирному обліку в Славутському РВ УМВС з 1988 року і просив вирішити питання про надання йому житла.
     Також на відкритий прийом до очільника міліції краю завітав голова Громадської ради м.Славута В.Є.Калашніков із пропозиціями щодо організації рейдів-перевірок спільно з працівниками міліції. Пропозиції взято до уваги.
     З усіх порушених під час особистого прийому громадянами питань начальником УМВС України в Хмельницькій області полковником міліції Сергієм Олек- сандровичем Шутяком проводиться перевірка. Звичайно, розв’язувати їх доведеться у комплексі, переплетінні та врахуванні всіх об’єктивних факторів і обставин. А головне – в рамках чинного законодавства. Бо на правду ніхто не ображається. А ще ж важливо – аби люди, які прийшли на прийом, не розчарувалися в міліції, яка хоче чути їхні звернення та допомагати їм.
     На прийомі побувала Віра МАЛЬЧУК, фото автора.
       коментарі: 12

 :   (написано 06.04.2011 в 13:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2011 в 17:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 18:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 23:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 16:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 22:59 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 22:07 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 11:16 з адреси:  h131-149.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 23:50 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 08:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 06:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 14:49 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік