Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.03.2011 І ЩЕ РАЗ ПРО ЛЮБОВ, ВЕСНУ, ЖІНКУ ТА КРИЗУ

Напередодні жіночого свята мені захотілося ще раз поговорити про любов - як про субстанцію, невід'ємну від жінки та вес- ни...
     Люди живуть ради любові, люди пишуть, співають, танцюють, убива- ють і вмирають - ради любові... Любов рухає нами і визначає нашу долю... Хоча, любов інколи буває стихійна, нелогічна, нематеріальна... Можливо, те, що відчувають один до одного чоловік та жінка, ніколи не вийде з розряду таких таємниць як народження, смерть, Бог...
     Ми шукаємо любов і, напевно, не завжди сягаємо її, проте для нас вона символізує стан щастя, здійснення того, в чому ми хочемо бути і що знаходимо. Але, погодьтеся, частіше всього любов така складна...
     Вірність і брехня, ревнощі і зрада... Ніхто не знає, якою буде твоя історія і чим вона закінчиться, хоч усі пам'ятають, як вона почалась. Бо всі, хто закохуються, переживають однаково піднесені почуття - молодий і старий, розумний і не дуже, бізнесмен і художник. Любов приходить однаково до всіх: вона цілковито охоплює нас. На певний час для нас щезає все: час, репутація, гроші – те, що займає нас у нормальному стані... Скажу як лікар, такий стан психіки спокійно можна було б назвати тимчасовим розладом, обумовленим "чи- стою хімією" (гормонами та ендоморфінами, що виділяються у закоханих). В той же час ставлю собі запитання: а можливо, обумовлений він зовсім іншою силою? Можливо, це та сила, яка запалює зірки, заставляє вибухати вулкани, змушує пробиватися квітку крізь асфальт до сонця, наливає плоди соком та ароматом? Врешті, та сила, яка об'єднує двох закоханих. Як на мене, любов - це особливий стан розуму, непідвладний розуму. Любити - значить доторкатись до таємниці. Але доторкатись і пізнавати її - різні речі.
     Для себе я виділяю чотири види любові: романтичну, пристрасть, дружбу та досконалу любов. Романтична любов - це та, яку оспівують, про яку пишуть бульварні романи. Вона підсилює енергетику, дарує крила… Як правило, ця любов обумовлена покликом душі і недовготривала. Чому? Не знаю. Можливо, хтось із читачів продовжить ці мої роздуми. Пристрасть - найстрашніший вид любові, їй не властива моногамність. Вона непередбачувана і некерована, я боюсь її. Вона звалюється, коли її не чекаєш, і буквально випалює душу... На боротьбу з нею тратяться усі сили і час, людина неначе зупиняється у своєму розвитку. Дружба - це переважно поклик розуму, це спільні ідеї, світогляд, бачення. Вона може бути досить тривалою, але, на жаль, також не вічною.
     І лише досконала любов поєднує у собі поклик і душі, і розуму, і тіла, а ще чогось такого, чого я, хоч уже і маю життєвий досвід, так і не осягнула. Проте впевнена, що досконала любов – це, в першу чергу, повага, турбота, взаємодопомога, терпіння, ніжність.
     Я завжди задавалась питанням: як же відрізнити пристрасть і справ- жню любов? Лише ставши значно старшою, усвідомила, що для досконалої любові характерна одна-єдина риса - здатність на пожертву. Так, як жертвує собою камінь, поступово подрібнюючись і перетворюючись в грунт, щоб на ньому змогла вирости вища форма життя - рослина. Так, як жертвують собою рослини заради підняття життя на рівень тварин. Так, як жертвують собою тварини і рослини, щоб з'явилась й існувала в світі людина. А людина, удосконалюючись і жертвуючи собою, утворює щось цінне і вище, не зовсім відоме нам.
     Можливо, саме тому в Біблії сказано (І послання св. апостола Павла до корінфян 13,4): «Любов довготерпить, милосердствує, любов не заздрить, любов не вихваляється, не гордиться, не безчинствує, не шукає свого, не роздратовується, не мислить зла, не радіє неправді, а радіє істині; усе покриває, всьому вірить, всього надіється, все переносить. Любов ніколи не перестає...». Сказати людині «Я люблю тебе» - значить, сказати: «Ти ніколи не помреш, я буду жити ради тебе, буду йти по зірках з тобою, вдихати, торкатись, ростити дітей, старіти, нести на руках, бігти. Я люблю тебе!»
     А взагалі я вважаю любов найбільшим подарунком долі. Тому за декілька днів до Жіночого свята хочу привітати усіх жінок Славутчини, усіх, хто мене знає, хто спілкується зі мною, хто любить мене і поділяє мої погляди. Бажаю усім любові, любові і ще раз любові - при гарному здоров'ї, достатку, світлому розумі на довгі роки! Любіть і будьте любимі!
     Любі жінки! Не сваріть своїх чоловіків, коханих, друзів: пам'ятайте, що сьогодні їм, тим, хто від природи покликаний захищати нас, дуже непросто. Сьогоднішній світ зробив і їх беззахисними, або спихає їх на шлях проти власної душі, заставляючи брехати, красти і врешті-решт спиватись та ламатись. Не вимагайте занадто багато. Проте водночас не опускайте планку, шукайте компроміси...
     Дорогі чоловіки! Не змушуйте нас ставати сильнішими, бо тоді ми втрачаємо те, за що ви так цінуєте нас - ніжність. Фактично з вами тоді поруч будуть чоловіки в жіночій подобі. Чи хочете ви цього? Впевнена, що ні!
     Тим більше, що в світі існує своя ієрархія щастя. Справді щасливими ви можете почуватися тільки в обіймах коханої. І жіноче щастя має «специфіку» - воно завжди знаходиться за чоловіком. Якою б успішною, сильною, багатою, відомою не була жінка, щасливою вона себе відчуватиме лише тоді, коли поруч із нею буде сильніший за неї чоловік...
     Користуючись нагодою, звертають до керівництва району: відстойте зміни в пенсійній реформі, не продовжуйте пенсійний вік для жінок. Згадайте, мусульмани взагалі не дозволяють своїм жінкам працювати, а ви з нами, українками, навіщо так? Упевнена, що, працюючи навіть десять років довше, ніж тепер, навіть взагалі не йдучи на пенсію, ми не вийдемо з кризи, поки не зрозуміємо, що причина її одна-єдина - дефіцит любові.
     Шукайте любов, знаходьте і бережіть її. Тоді стане краще і вам, і всім навколо... Дивись, і криза вреш ті-решт відступить.
     Усіх зі святом весни!
     
     Оксана САВЧЕНКО, головний лікар Берездівської дільничної лікарні


  коментарі: 14

 :   (написано 17.03.2011 в 04:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.03.2011 в 20:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 02:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.04.2011 в 02:24 з адреси:  h131-144.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 15:55 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 19:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 13:50 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 20:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 18:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 07:49 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 22:28 з адреси:  h131-146.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 06:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 04:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 11:16 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік