Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.03.2011 З ЛЮБОВ’Ю В СЕРЦI ЙДУ СЕЛОМ…

Тут я зросла. Своєму селу присвятила все своє життя. В Улашанівці пройшло моє босоноге дитинство, навчання у школі. Тут багато років займалась любимою роботою. Колись наше село, таке гарне, заможне, будувалось, розвивалось, колгосп був мало не мільйонером. Земля родила по 40-60цнт з гектара… А скільки техніки мали! Але все це зосталося, на жаль, в минулому. Хоча, дякуючи Богу і нашому молодому господарю Андрію Ростиславовичу Теслюку, улашанівське господарство ще живе.
     Як депутат сільської ради, голова ветеранської організації, якось я вирішила піти на свій округ, щоб порозмовляти з людьми і дізнатись про їхні проблеми. Й одразу зрозуміла, що усіх їх хвилюють одні і ті ж питання: як розвиватиметься держава? Куди ми ідемо? Як житимуть наші діти, онуки? Порозмовлявши з людьми, вирішила взятись за перо. Бо хвилюють людей реформи нової влади – пенсійна, адміністративна, трудова.
     Щось робити треба, безумовно. Бо такий безлад, як нині діється в державі, довго тривати не може. І ось на думку прийшли слова: «Мы наш, мы новый мир построим, кто был никем, тот станет всем». І, дивлячись на наших політиків, споглядаючи по телебаченню роботу Верховної Ради, робиш висновок: хто зумів награбастати, хто прилаштувався біля «державного корита», той і живе, і буде жити.
     А тепер скажу чому. Візьмемо держслужбовця найнижчого рангу: поробив на державній службі десяток років, ніхто не питає, чи приніс користь людям і державі, чи ні, а пільги – вже є. І вихідна допомога в декілька окладів, і пенсія – дай, Боже, кожному! Але чого був би вартий той держслужбовець, якби не простий роботяга чи вчитель, лікар, бухгалтер, бібліотекар? Цей перелік може бути дуже довгий. Бо всі ці люди працюють на держслужбовця, щоб забезпечити йому безбідне існування! А справжні трударі в нашій державі нічого не значать і не мають. Ось до такого невтішного висновку спонукали мене розмови з нашими улашанівцями.
     Хіба вони, прості люди, не бачать, як працює Верховна Рада? Завжди майже порожня зала. А це ж наші пенсії, наші гроші! І для чого нам стільки депутатів?! Населення ж зменшилось, а кількість депутатів - ні. А ще в кожного депутата - і помічники, і секретарі, й усі, вибачте за вислів, «жирують за наші гроші». А головне – туди не попадають і ніколи не попадуть діти простого люду, лиш тільки родичі цих же «жирних котів», які приліпились до державного корита. А там, дивись, і пенсія пристойна, і вихідна допомога невідомо за що…
     Хочеться звернути увагу й на таке. Чую по радіо, що майже 7млн населення у нас на заробітках за кордоном. І ось зіткнулися ми з такими фактами, що приїжджають додому наші громадяни, оформляють пенсії, та й їдуть собі далі працювати за кордон. Я розумію, не від доброго життя люди пороз’їжджалися, і я по-доброму заздрю їм, що виявилися такими сильними, сміливими. Але де ж справедливість?! Ми, працюючи тут, розбудовуємо власну країну, відраховуючи копійки у Пенсійний фонд. А вони, приїхавши з-за кордону, дбають тільки про власну пенсію. Причому, майже однакову із тими людьми, які все життя трудилися на свою державу!
     Не раз собі міркую: й справді, де ж взяти бідній Україні гроші на штат Пенсійного фонду, на величезні пенсії депутатів, держслужбовців? Чому в нас комусь треба 60-80 тисяч пенсії, а комусь – 800 гривень? В такій державі ми не тільки не виживемо, а своїми ж руками ми її знищимо.
     Як проста людина, яка ще трохи думає, хочу й за підняття ціни на газ та світло сказати. Газ – це благо для населення, і всі це зрозуміли навіть у селі. А який газ ми нині отримуємо? Чому про це ніхто не говорить? Лічильник не встигає крутитися: за місяць 400 кубів, а тепла – нема. Видно, і тут вже знайшли спосіб, як обдурити селянина, - за повітря брати гроші. А ще ж ціна яка! І платять справно за газ переважно пенсіонери.
     Тож хочеться криком кричати: бережімо своїх людей, бережімо державу! Як побачу по телевізору передачу «Світське життя», то думаю, що всі ті люди, яких показує наше недержавне ТБ, живуть на іншій планеті, і наші проблеми, наші біди їх ніколи не зачеплять за живе, бо у них на одну процедуру в салоні йде не одна пенсія простої людини. Може, хтось подумає, що заздрю їм? Ні, мені шкода моєї держави, де проста людина стала ніким. Ви подивіться: купка людей жирує на тлі виживання країни, щось там зверху ніби говорять, щось ніби хочуть змінити, а всі штати, служби як були переповнені, так і залишаються.
     Ось така моя думка і не тільки моя, бо чую, що говорять прості люди і не можу бути байдужою до їхніх переживань. З роками все більше усвідомлюю, що тільки при радянській владі влада належала народові, і народ був господарем своєї долі. А верхівка, яка керувала, не могла показувати свої блага, або й не мала їх. Тепер же чиновники державного рівня, які розвалили державу і вже 20 років довалюють її, мають пенсії захмарні, живуть, зневажаючи простий люд, вділяючи йому по 600-800 гривень пенсії.
     А найбільше хвилює мене, як людину і депутата, те, як роздирає Україну ненависть між владою і опозицією. Слухаєш їх і дивуєшся: виявляється, вони гарно все розуміють, що потрібно зробити і як. А чому тільки тепер схаменулися, чому не робилось це, коли опозиціонери були при владі? Мабуть, так думає кожен чесний українець: потрібно робити одну справу і владі, і опозиції – без злості, ненависті, а тільки заради одного – блага людей та України. От тоді буде толк!
     Тамара ГОВОРКОВА, с.Улашанівка.
     


  коментарі: 14

 :   (написано 17.03.2011 в 04:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.03.2011 в 20:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 02:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.04.2011 в 02:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 15:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 19:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 13:50 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 20:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 18:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 07:47 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 22:28 з адреси:  h131-183.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 06:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 03:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 11:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік