Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.02.2011 ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ У М.СЛАВУТА

РІШЕННЯ 3 сесії шостого скликання Славутської міської ради від 28 січня 2011р. №13-3/2011
     Відповідно до вимог статей 10, 12 розділу І, статей 266, 267 розділу ХІІ та підрозділу 8 розділу ХХ Податкового кодексу України, з метою наповнення дохідної частини бюджету міста, а також сприяння соціально-економічному роз- витку міста, керуючись підпунктом 24 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:
     1.Встановити на території міста Славути такі місцеві податки і збори:
     - єдиний податок;
     - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
     - збір за місця для паркування транспортних засобів;
     - збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності;
     - туристичний збір.
     2. Затвердити Положення про порядок нарахування та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів відповідно до додатка 1.
     2.1 В місячний термін виконавчому комітету міської ради визначити спеціальні земельні ділянки, відведені для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, та подати їх перелік на затвердження міською радою (Калюжнюк Л.Р.);
     2.2 Протягом двох місяців юридичному відділу виконавчого комітету міської ради розробити та подати на затвердження Положення про паркування транспортних засобів у м.Славута (Федорчук С.Й.).
     3. Затвердити Положення про порядок нарахування та сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності відповідно до додатка 2.
     4. Затвердити Положення про порядок нарахування та сплати туристичного збору відповідно до додатка 3.
     5. Затвердити ставки єдиного податку в діючих розмірах.
     6. Кошти від сплати місцевих податків і зборів зараховуються в міський бюджет на рахунки, відкриті управлінням Державного казначейства у Хмельницькій області згідно з кодами класифікації доходів бюджету.
     7. Визнати такими, що втратили чинність такі рішення сесій міської ради: від 03.09.2002 року №7 «Про затвердження ставок плати за торгові патенти та єдиний податок»; від 28.09.2007 року №4-12/2007 «Про порядок обчислення та сплати збору за паркування автотранспорту в м.Славута»; від 28.09.2007 року №2-12/2007 «Про порядок обчислення, сплати та ставки ринкового збору у м.Славута»; від 26.12.2007 року №28-14/2007 «Про встановлення ставок ринкового збору»; від 26.12.2007 року №29-14/2007 «Про затвердження Положення про порядок обчислення, сплати та ставки податку з реклами у м.Славута»; від 26.12.2007 року №31-14/2007 «Про затвердження Положень про порядок обчислення, сплати та ставки деяких місцевих податків і зборів у м.Славута в новій редакції».
     8. Дане рішення набуває чинності з дня офіційного оприлюднення.
     9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, фінансів і регуляторної політики (Левчук Я.В.), першого заступника міського голови Микульського С.В. та заступника міського голови – керуючого справами Головко Н.П.
     Міський голова В. СИДОР.
     Додаток 1
     ПОЛОЖЕННЯ
     про збір за місця для паркування транспортних засобів у м.Славута
     1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
     Збір за місця паркування транспортних засобів є місцевим збором і впроваджується на підставі пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», відповідно до підпункту 10.2.2 пункту 10.2 статті 10 та статті 266 Податкового кодексу України.
     2. ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТЬ
     2.1 Майданчики для платного паркування - площа території (землі), що належить на правах власності територіальній громаді або державі, на якій відповідно до рішення органу місцевого самоврядування здійснюється платне паркування транспортних засобів;
     2.2 Спеціально відведені автостоянки - площа території (землі), що належить на правах власності територіальній громаді або державі, яка визначається органами місцевого самоврядування із встановленням правил щодо відповідальності за збереження транспортного засобу.
     До спеціально відведених автостоянок можуть належати комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету з метою здійснення організації паркування транспортних засобів.
     Не належать до спеціально відведених автостоянок гаражі, автостоянки, власники або користувачі яких є платниками земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, а також земельні ділянки, що належать до прибудинкових територій;
     3. ПЛАТНИКИ ЗБОРУ
     3.1 Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які згідно з рішенням міської ради організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках. (Перелік земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів додається).
     4. ОБ’ЄКТ ТА БАЗА ОПОДАТКУВАННЯ ЗБОРОМ
     4.1 Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням міської ради спеціально відве-
     дена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».
     4.2 Базою оподаткування є площа земельних ділянок, відведених для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.
     5. СТАВКИ ЗБОРУ
     5.1 Ставка збору становить 0,03 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 квадратний метр площі земельних ділянок, відведених для організації та провадження такої діяльності.
     6. ПОРЯДОК ОБЧИСЛЕННЯ ТА СТРОКИ СПЛАТИ ЗБОРУ
     6.1 Збір сплачується до місцевих бюджетів авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому до 28 (29) включно) за місцем розташування спеціально відведеного місця для паркування тран- спортних засобів. Остаточну суму збору, обчислену відповідно до податкової декларації за податковий (звітний) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), платник зобов’язаний самостійно сплатити протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації.
     6.2 Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору в органі державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки.
     6.3 Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.
     7. СТРОКИ ТА ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ
     7.1 Платники збору протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, подають до органу державної податкової служби податкову декларацію, на підставі якої здійснюється нарахування та сплата податкового зобов’язання по збору, а також платіжні доручення на сплату авансових платежів за звітний період з позначкою банку про зарахування таких коштів.
     7.2 Форма звітності про обчислення і сплату збору за місця для паркування транспортних засобів встановлюється Державною податковою адміністрацією України.
     
     Додаток 3
      ПОЛОЖЕННЯ
     про туристичний збір
     1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
     Туристичний збір є місцевим збором і впроваджується на підставі пункту 24 частини 1статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», відповідно до підпункту 10.2.3 пункту 10.2. статті 10 та статті 268 Податкового кодексу України.
     2. ПЛАТНИКИ ЗБОРУ
     2.1 Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію міста та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.
     2.2 Платниками збору не можуть бути особи, які:
     а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір;
     б) особи, які прибули у відрядження;
     в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);
     г) ветерани війни;
     ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
     д) особи, які прибули за путівками та курсовками в санаторії та пансіонати.
     3. СТАВКИ ЗБОРУ
     Cтавка встановлюється у розмірі 1 відсотка до бази справляння збору, визначеної пунктом 4 даного Положення.
     4. БАЗА СПРАВЛЯННЯ ЗБОРУ
     4.1 Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених пунктом 5 Положення, за вирахуванням податку на додану вартість.
     4.2 До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.
     5. ПОДАТКОВІ АГЕНТИ
     Справляння збору здійснюється:
      - адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами;
     - квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;
     - юридичними особами або фізичними особами – підприємцями, які уповноважені міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного міською радою.
     6. ПОРЯДОК ОБЧИСЛЕННЯ ТА СТРОКИ СПЛАТИ ЗБОРУ
     6.1 Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних із тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.
     6.2 Збір сплачується до місцевих бюджетів авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому - до 28,29 включно) за місцем розташування місць, визначених пунктом 5 Положення. Остаточну суму збору, обчислену відповідно до податкової декларації за податковий (звітний) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), платник зобов’язаний самостійно сплатити протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації.
     6.3 Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору в органі державної податкової служби за місцезнаходженням підрозділу.
     6.4 Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.
     7. СТРОКИ ТА ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ
     7.1 Платники збору протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, подають до органу державної податкової служби податкову декларацію, на підставі якої здійснюється нарахування та сплата податкового зобов’язання по збору, а також платіжні доручення на сплату авансових платежів за звітний період з позначкою банку про зарахування таких коштів.
     7.2 Форма звітності про обчислення і сплату туристичного збору встановлюється Державною податковою адміністрацією України.
     Секретар міської ради
     Б. СЕМЕНЮК.


  коментарі: 14

 :   (написано 16.03.2011 в 18:42 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.03.2011 в 13:26 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 13.04.2011 в 09:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 13.04.2011 в 17:53 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.04.2011 в 15:11 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.04.2011 в 16:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.05.2011 в 11:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.05.2011 в 14:48 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 17.05.2011 в 18:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 17.05.2011 в 22:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 07:27 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 11:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 10.06.2011 в 07:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 10.06.2011 в 12:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік