Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.01.2011 У «ФАРФОРОВИКА» - НОВИЙ ОЧІЛЬНИК

Торік у випуску «ТП» №45 від 21 жовтня ми інформували читачів про звітно-виборну конференцію найчисельнішої профорганізації міста - галузевої профспілки комбінату «Будфарфор», де за пропозицією голови профспілкового комітету Людмили Гуральської було обрано її наступника – Миколу Бойка. І ось днями, 18 січня п.р., свою чергову звітно-виборну конференцію провела й друга профорганізація цього підприємства – «Фарфоровик», у роботі котрої взяли участь 114 делегатів із 129 обраних, які представляли 950 її спілчан. Головою “Фарфоровика” обрана Ірина Пашинська (на фото).
     Розпочинаючи звіт, голова профкому Микола Виростков зазначив, що з восьми років діяльності профорганізації, саме два минулі роки (що становить звітний термін роботи її профкому) виявилися найскладнішим для неї. Через значні скорочення чисельності працівників комбінату протягом минулих років - у межах 1тис. чоловік! - значно зменшилась і профорганізація «Фарфоровик». Із 1350 спілчан, які перебували на обліку в 2008р., тут залишилось нині лише 950 (за станом на 1 січня п.р). Як зауважив доповідач, таке масштабне скорочення було пов’язане із впливом глобальних кризових явищ, які боляче вдарили як по виробничій, так і по соціальній сферах комбінату. Адже якщо у передкризовому 2008р. комбінат виготовив понад 2млн 800тис. виробів, то у кризовому 2009-у набагато менше – 2млн 146 тисяч. Щоправда, торік ситуація дещо стабілізувалась, завдяки чому було випущено 2млн 224тис. виробів санбудкераміки.
     Через зниження якості сировини з причини недофінансування цього напрямку виробничої діяльності комбінату, протягом двох останніх років збільшились технологічні втрати. Разом із тим, значно подорожчали як енергоносії, так і сама сировина. Усе це негативно відбилось на життєдіяльності підприємства, його фінансово-економічних показниках і, зрештою, соціальній сфері - рівні заробітної плати її працівників та взагалі на рівні їхньої соціальної захищеності, що, зрештою, й зумовило значне скорочення чисельності колективу.
     Разом із тим, якщо раніше 2,5млн одиниць виробів щороку виготовляли 2тис. 600чоловік, то торік практично такий же обсяг продукції змогли забезпечити 1тис. 600 працівників, що значно збільшило фізичне та моральне навантаження на них. Щоправда, зростала й заробітна плата працюючих - якщо у 2008 році її середньомісячний рівень становив 2160грн, то у 2009- – 2380грн, а у 2010 – вже 2700грн. Та, попри все, наше підприємство розвивається, - наголосив М.Виростков. - Впроваджуються нові технології, модернізуються виробничі цехи. Значні кошти виділяються й на охорону праці.
     Голова профкому також розповів про спільну (із галузевою профорганізацією комбінату та його адміністрацією) роботу з підготовки нового Колективного договору, котра тривала з жовтня 2009р. по грудень 2010р. Цей документ створювався колегіально, з максимальним врахуванням пропозицій зацікавлених сторін щодо поліпшення соціального захисту працівників. Внаслідок цієї роботи були суттєво збільшені розміри виплат за окремими положеннями договору. Розповів Микола Іванович і про активну діяльність очолюваного ним профкому щодо організації змістовного дозвілля та оздоровлення працівників: поїздки в Карпати, історичні місця України, монастирі, на футбольні матчі у Київ, а також забезпечення пільговими путівками усіх бажаючих спілчан та членів їх сімей для оздоровлення на базах відпочинку Чорного і Азовського морів.
     Проте, як зауважив М.Виростков, на виробництві залишається ще чимало недоліків, особливо у питаннях створення належних умов праці та побуту для її працівників, у зв’язку з чим він висловив сподівання, що в поточному році, після введення в експлуатацію виробничого цеху №6, усім цим питанням буде приділена належна увага.
     Далі, згідно з порядком денним конференції, перед її делегатами звітувала голова ревізійної комісії В.Я.Лещук, після чого розпочалось обговорення обох звітів, у ході яких слово для виступу взяли: Галина ГЛАВАЦЬКА - ливарниця цеху №3; Володимир КОЗЛЮК – начальник цеху №2; Сніжана ЛЕВЧУК - контролер-приймальник дільниці перевипалу цеху №2; Валентина ТИМОЩУК - майстер цеху №1; Олена КОНЧЕНКО - готувач ангобу та глазурі МЗЦ; Лариса ШЕВЧУК - голова профорганізації центрального складу готової продукції; Леонід ЮРЧУК - член профкому, начальник ГТС, та генеральний директор комбінату Валерія НАЗАРЧУК.
     Усі вони надали позитивну оцінку роботі профкому у звітному періоді, висловили свої пропозиції щодо її поліпшення, а також підтримали пропозицію голови профкому М.Виросткова щодо збільшення рівня профспілкових внесків з 0,5% до 1%, а також терміну роботи профкому з 2 до 5 років, та збільшення виплат з боку профкому, у зв’язку з виходом на пенсію членів її профорганізації, і надання матеріальної допомоги пенсіонерам, наголосили на необхідності поліпшення умов праці та побуту працівників, посиленні їхнього соціального захисту.
     Під час розгляду третього питання порядку денного – виборів голови профспілкової організації «Фарфоровик» її голова Микола Виростков, мотивуючи тим, що він віддав роботі на комбінаті більше як 50 років свого життя, з них 8 – профспілковій діяльності, запропонував делегатам обрати на цю посаду Ірину Пашковську, інженера з охорони праці та заступника голови профкому. Позаяк інших кандидатур висунуто не було, делегати одностайно проголосували за те, щоби головою профкому профорганізації «Фарфоровик» обрати Ірину Борисівну Пашковську. Далі делегати обрали профспілковий комітет своєї профорганізації у кількості 11 чоловік та ревізійну комісію у складі 3 чоловік.
     На завершення конференції генеральний директор комбінату Валерія Назарчук подякувала Миколі Івановичу Виросткову за його багатолітню сумлінну працю на комбінаті у якості його керівника та на посаді голови профорганізації «Фарфоровик», за його конструктивну та принципову позицію у питаннях соціального захисту працівників комбінату й загалом - за активну участь у життєдіяльності комбінату.
     Торкаючись питання посилення соціального захисту його працівників, поліпшення умов їх праці та побуту, Валерія Миколаївна зауважила, що, виходячи з ринкових відносин та економічного стану країни, нині, на жаль, не все залежить від чесної та сумлінної роботи кожного працівника комбінату, або бажання чи небажання його адміністрації стосовно розв’я- зання будь-яких проблем його життєдіяльності, у т.ч. й соціальних, оскільки тут неабияку роль відіграють зовнішні чинники й фактори: урядова політика, зокрема – бюджетна, конкуренція, економічне середовище, споживчий клімат і ще багато іншого.
     Втім, адміністрація комбінату добре усвідомлює, що на кінцеві результати його виробничої діяльності безпосередньо впливають не тільки впровадження нових технологій, збільшення асортименту продукції, але й мотивація колективу підприємства до кращої роботи. Тому, аби у працівників було бажання працювати продуктивніше, в них має бути зацікавленість в цьому, насамперед – матеріальна. Отже, питання гідної заробітної плати працівників, преміювання та загалом їх добробуту є постійною турботою не тільки профспілок, а й адміністрації комбінату. «Я переконана, що його успішне вирішення безпосередньо залежить від спільних зусиль керівництва та профспілкових комітетів обох профспілкових орга- нізацій «Будфарфору», спрямованих на посилення соціального захисту колективу комбінату», - наголосила генеральний директор підприємства.
     Олександр ДЕЙКАЛЮК, фото автора.
     
     


  коментарі: 14

 :   (написано 17.03.2011 в 09:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.03.2011 в 20:27 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 03:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.04.2011 в 03:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 15:36 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 19:02 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 13:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 20:11 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 18:12 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 07:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 22:11 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 05:46 з адреси:  h131-178.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 03:54 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 10:47 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік