Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 17.12.2010 МНОГАЯ ТОБІ ЛІТА, ШАНОВНИЙ ЮВІЛЯРЕ!

Життєдайним джерелом у більш як 100-річній історії комбінату «Будфарфор» є його хоровий колектив, котрий минулої п’ятниці відзначив своє славне 60-річчя.
     
     Витоки хору беруть початок, звісно, не на пустому місці – у важкі повоєнні роки, працюючи з небаченим ентузіазмом, недоїдаючи та недосипаючи, люди, попри все – співали!.. Та ще й як – у кожній бригаді, у кожному цеху створювалися свої вокальні групи та колективи із голосистих і талановитих виробничників.
     Їхні славні пісенні традиції знайшли своє гідне продовження у наш час - ось уже сьомий рік хоровий колектив «Будфарфору» носить почесне звання – народний самодіяльний колектив профспілок України. Це високе звання самобутній аматорський хор гідно захистив і підтвердив уже двічі – у 2006-му та цьогоріч.
     Із 1998-го його очолює Іван Чичмар, визнаний кращим керівником культурно-освітнього закладу Федерації профспілок України 2009 року . Портрет Івана Івановича красується на Дошці пошани профспілкового об’єднання області. А до нього у різні роки хором керували Микола Іванюк, Степан Пилипчук, Євген Швед, Ніна Федорчук - скільки сил, часу та любові віддали вони колективу, скільки доклали зусиль, збагачуючи та шліфуючи його репертуар!..
     Нині у скарбниці хору - понад 40 пісень, кожна з яких – перлина пісенної творчості. Особливу популярність серед вдячної глядацької аудиторії завоювали такі з них як «Хай живе вільна Україна», «Наш коровай», «Єднаймося, люба родино», «Взяло дівча відра», «Сурми кличуть в бій», «Материнська пісня», «Україні», «Пісня Волині», «Рідна криниця», «Ой, чий то кінь стоїть» та інші веселі й журливі, ліричні й патріотичні пісні.
     Особливе місце в репертуарі хору належить аж 12-м пісням, автором яких є композитор-аматор, художній керівник народного хорового колективу Будинку культури селища Немішаєво Бородянського району, що на Київщині, Микола Куценко (про творчу співпрацю двох народних колективів наш «Трудівник...» докладно розповідав у публікації «На крилах пісні» в №30 від 16 липня п.р.).
     Отже, минулої п’ятниці, тихого морозного надвечір’я, коли на зимовому небосхилі з’явились перші зірки, яскраві промені сценічного освітлення Будинку культури ЗАТ «Славутський комбінат «Будфарфор» висвітлили золотаве зображення ювілейної дати «60». Розпочинаючи урочистості, їх ведуча Ірина Сакалюк ознайомила присутніх із славною історією колективу-ювіляра та надала слово для привітань його почесним гостям: директору з персоналу комбінату Володимиру Кобернику; новообраному голові профспілкового комітету галузевої профспілки комбінату Миколі Бойку, а також його попередниці Людмилі Гуральській; голові обласної організації профспілки працівників будівництва та промбудматеріалів Сергію Будаєву; начальнику управління культури міськвиконкому Сергію Сакалюку, котрий оголосив виступ муніципального духового оркестру, музиканти якого особливо натхненно виконали кілька інструментальних творів, присвятивши їх хору-імениннику.
     Танцювальні номери та своєрідні музичні сувеніри подарували «винуватцям» урочистостей їхні колеги з районного Будинку культури - танцюристи народного хореогра- фічного ансамблю «Пролісок» та фольклорно-етнографічну композицію – учасники дитячого зразкового фольклорного гурту «Перлинка», котрі, до того ж, разом із усіма присутніми натхненно заспівали для хористів комбінату «Многая літа», після чого вихованці Будинку дитячої творчості - учасники зразкового хореографічного ансамблю «Альянс» завзято виконали один із найкращих своїх танцювальних номерів.
     - Шановні ювіляри! А зараз вас будуть вітати особливі гості, бо вони прибули сюди здалека, не злякавшись негоди, наче на крилах пісні, прилетівши вже вдруге до нас у Славуту. Це – ваші добрі друзі, колеги по творчості, чудовий самобутній колектив, котрий, як і ваш, добре відомий в Україні, - на-родний хор «Калинові дзвони» Немішаєв- сього селищного Будинку культури, що на Київщині (на фото внизу), - оголосила ведуча.
     Як старих добрих друзів, зустрів зал їх виступ дружними оплесками та щирими посмішками. Нікого не залишили байдужими їх майстерно, навіть професійно, виконані пісні. Чудовим виступом «Калинових дзвонів» і завершилась перша частина ювілейного вечора – вшанування хористів-заводчан.
     Їх усіх об’єднала не тільки робота у славному колективі «Будфарфору», а ще й спільна щира та самовіддана любов до української народної пісні. Це вони - люди різного віку, чоловіки та жінки, інженерно- технічні працівники та робітники комбінату - прийнявши творчу естафету від своїх попередників, ветеранів хору й виробництва Володимира Мочурада, Степана Бобра, Мико- ли Семенка, Сигізмунда Родецького, Галини Мисан, Галини Гуляєвої, Андрія Лавренюка, Марії Василевич, Валентини Шевченко, Галини Ісмаїлової, Анатолія Палія, Наталії Шунькіної, Галини Криворучко та багатьох інших хористів, двічі на тиждень поспішають після трудового дня на репетиції хору до заводського Будинку культури. Честь і хвала їм, адже нині лише на двох галузевих промислових підприємствах області збереглись та активно діють такі колективи художньої самодіяльності - у нашій Славуті та у кам’янчан.
     Сьогодні 60-річні традиції хорового колективу фарфоровиків старанно зберігають і примножують його постійні учасники, котрі присвятили йому велику частину свого життя. Це, передусім, солісти хору Любов Пілюта, Іван Лопушок, Віктор Півоварчук, Віктор Урбанович і хористи Галина Васьківська, Микола Семенюк, Віталій Баранов, Микола Бойко та інші ентузіасти хорового співу - усього біля тридцяти чоловік.
     Репертуар хору постійно оновлюється, шліфується та удосконалюється. Географія виступів – це практично всі загальноміські урочистості та святкування, клуби і будинки культури населених пунктів району та області, творчі зустрічі за їх межами, загальнореспубліканські конкурси, фестивалі й огля- ди художньої самодіяльності. І звідусіль, де б не побували хористи комбінату, вони привозять грамоти та дипломи, яких у колективу вже біля 30.
     - Тож зустрічайте: на сцені – народний аматорський хор комбінату «Будфарфор» під керівництвом Івана Чичмара, - ці слова ведучої Ірини Сакалюк зал зустрів бурхливими оплесками. На повні груди, особливо піднесено виконували того чудового вечора ювіляри кращі пісні свого насиченого репер-туару, полонивши своїм чарівним співом вдячних глядачів: «Волинь», «Рідна криниця», «Вийшли козаки», «Чом ти не прийшов?», «Червоненький бурячок», «Ой, послала мене мати», «Гуляв я три роки», «Ярмарок» та інші пісенні твори становили другу частину цього незабутнього вечора-концерту. Крім шквалу оплесків, радісних посмішок, теплих, щирих привітань і слів подяки, самодіяльні артисти, учасники заводського хору, отримали почесні грамоти та цінні подарунки, а також квіти у вишуканих вазах, вручених кожному хористові. А ще – ювілейний торт, як і годиться на іменинах, із запаленими на ньому 60-ма свічками!
     Тож нехай на творчому шляху цього самобутнього аматорського колективу найбільшого промислового підприємства міста буде ще багато таких ось радісних подій, слугуючи духовною розрадою у нашому такому непростому сьогоденні.
     Олександр ДЕЙКАЛЮК, фото автора.  коментарі: 14

 :   (написано 16.03.2011 в 18:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.03.2011 в 18:55 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 06:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.04.2011 в 09:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 18:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 23:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 16:47 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 23:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 22:26 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 11:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 23:54 з адреси:  h131-140.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 08:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 06:48 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 14:55 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік