Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця



інформери

Курс долара






 11.12.2010 СПИСОК ДЕПУТАТІВ, ОБРАНИХ У СЛАВУТСЬКУ РАЙОННУ РАДУ 31 ЖОВТНЯ 2010 РОКУ

1. Августинович Ніна Павлівна, 1.01. 1961р.н., освіта базова вища, фельдшер-лаборант обласної лікарні, с.Яблунівка вул.Ватутіна,32, від “Єдиного центру”
     2. Бацан Анатолій Васильович, 20.10.1951р.н., директор Славутського баластного кар’єру, с.Стригани, вул.Охман,16, від Партії регіонів
     3. Білецький Юлій Цезарович, 8.07.1955р.н., лісничий Хутірського лісництва, с.Миньківці, вул.Очеретяна,5, від Народної партії
     4. Бондарчук Петро Герасимович, 1.02. 1947р.н., вища, завідувач господарством Горицького нвк, с.Гориця, вул.Шкільна,23, від Народної партії
     5. Бражук Василь Якимович, 14.05.1953р.н., вища, директор Славутського ФСС з ТВП, с.Улашанівка, вул.Шевченка,79, від Партії регіонів
     6. Броніч Руслан Володимирович, 21.09. 1978р.н., підприємець, м.Славута, вул.Гвардійська,21,9, від “Фронту змін”
     7. Васюта Петро Євгенович, 11.07.1971р.н., вища, начальник Славутського РВ ГУМНС, м.Славута, вул.Ярослава Мудрого,45, кв.1, від Партії регіонів
     8. Васильчук Сергій Петрович, 9.08. 1972р.н., середня, голова СФГ “Обрій”, с.Великий Правутин, вул.Лісова,25, від Партії регіонів
     9. Войтюк Володимир Васильович, 18.08. 1987р.н., тимчасово не працює, с.Дяків, вул.Перемоги, буд.124, від ВО “Батьківщина”
     10. Гаврилюк Людмила Василівна, 8.08. 1962р.н., вища, директор Миньковецького нвк, с.Миньківці, від Соціалістичної партії України
     11. Гаврилюк Олег Віталійович, 20.11. 1969р.н., вища, головний лікар Ганнопільської дільничної лікарні, м.Славута, вул.Сокола,7, кв.44, від ВО “Батьківщина”
     12. Гавура Віктор Анатолійович, 29.07.1960р.н., вища, інженер-технолог ДП “Славутське лісове господарство”, м.Славута, вул.Сокола,10, кв.32, від “Єдиного центру”
     13. Гизимчук Микола Васильович, 12.03. 1961р.н., лісничий Шепетівського військового лісгоспу, с.Кам’янка, вул.Жовтнева,14, від “Єдиного центру”
     14. Гринько Андрій Іванович, 5.02.1983р.н., вища, вчитель Славутського обласного ліцею-інтернату, с.Губельці, вул.Лісна,26, від “Фронту змін”
     15. Дацюк Катерина Віталіївна, 20.09.1971р.н., директор СТОВ “Бесідки”, с.Бесідки, вул.Шевченка,24, від Народної партії
     16. Дячук Юрій Максимович, 4.05.1961р.н., вища, пенсіонер, с.Марачівка, вул.Гагаріна,92, від Партії регіонів
     17. Кардаш Василь Віталійович, 12.02. 1953р.н., вища, голова районної ради с.Крупець, вул.Островського,15, від ВО “Батьківщина”
     18. Ковальчук Юрій Володимирович, 25.07. 1962р.н., вища, начальник філії “Славутський райавтодор”, м.Славута, вул.Поліська,13, від Партії регіонів
     19. Коваль Раїса Володимирівна, 3.06. 1960р.н., вища, начальник управління Пенсійного фонду України в Славутському районі та м.Славута, м.Славута, вул.Ізяславська,3, кв.2, від Партії регіонів
     20. Конончук Іван Степанович, 12.02. 1964р.н., вища, голова СФГ “Клепачі”, с.Клепачі, вул.К.Маркса,9, від Партії регіонів
     21. Конченко Лідія Юріївна, 19.04.1964р.н., базова вища, завідуюча ФАП с.Варварівка, с.Голики, від “Сильної України”
     22. Корсун Анатолій Петрович, 3.06.1967р.н., ветеринарний лікар управління ветмедицини, м.Славута, вул.Ізяславська,21, кв.41, від Партії регіонів
     23. Козінчук Наталія Петрівна, 22.08.1984р.н., менеджер агентських продажів ПРАД “СК “Провідна”, м.Славута, вул.Л.Українки,2-Ж, від “Сильної України”
     24. Кравчук Олександр Петрович, 9.03. 1968р.н., лісничий Кривинського лісництва, м.Славута, вул.Паперника,6, від Народної партії
     25. Краєвський Юлій Адамович, 18.08. 1950р.н., вища, начальник дільниці з маркетингу та збуту електроенергії Славутського РЕМ ВАТ “Хмельницькобленерго”, м.Славута, вул.Церковна,32, кв.54, від ВО “Батьківщина”
     26. Кузмінчук Олег Петрович, 10.11.1980р.н., вища, керівник виконкому Славутської районної організації НСНУ, м.Славута, вул.Сокола,9, кв.14, від “Єдиного центру”
     27. Левунець Олена Василівна, 22.04. 1968р.н., вища, бухгалтер Крупецького нвк, с.Крупець, вул.Островського,15, від ВО “Батьківщина”
     28. Левчук Микола Дмитрович, 20.09.1952р.н., директор Іванівського кп, м.Славута, вул.Паперника,48, від “Сильної України”
     29. Лисюк Іван Сергійович, 12.04.1962р.н., середня, голова ФГ “Світоч”, с.Киликиїв, вул.Зелена,1, від Партії регіонів
     30. Лихолат Іван Володимирович, 1.03. 1962р.н., вища, начальник відділу Державного реєстру виборців Славутської РДА, м.Славута, вул.Сокола,5, кв.40, від Партії регіонів
     31. Мазур Микола Іванович, 27.09.1959р.н., вища, начальник відділення НАСК “Оранта”, м.Славута, вул.Поліська,49, від ВО “Батьківщина”
     32. Мазур Нікіта Миколайович, 27.11.1990р.н., збиральник меблів ТОВ “Аква-Родос”, м.Славута, вул.Поліська,48, від “Фронту змін”
     33. Мазур Лариса Олексіївна, 1.03.1975р.н., вища, директор територіального центру, м.Славута, вул.Гвардійська,21, кв.8, від Партії регіонів
     34. Мальчук Віра Олександрівна, 29.05. 1956р.н., вища, головний редактор КП “Редакція газети ”Трудівник Полісся”, м.Славута, вул.Кузовкова,20, кв.31, від Партії регіонів
     35. Малахов Олександр Арнольдович, 18.11. 1962р.н., вища, підприємець, аптека №1, м.Славута, вул.Чкалова,15, від ВО “Батьківщина”
     36. Метельський Валерій Юзефович, 01.05. 1960р.н., вища, підприємець, м.Славута, вул. М.Лисенко,30, від Партії регіонів
     37. Мороз Анатолій Степанович, 17.10.1937 р.н., пенсіонер, м. Славута, вул.Кузовкова,9, від Комуністичної партії України
     38. Несен Олег Анатолійович, 27.05.1969р.н., вища, голова Славутської РДА, с.Великий Скнит, вул.Гагаріна,12, від Народної партії
     39. Нікітчук Олександр Максимович, 22.03. 1952р.н., вища, керуючий справами районної ради, м.Славута, пров.Новомісний,14, від ВО “Батьківщина”
     40. Новоселова Тетяна Миколаївна, 13.11.1963р.н., директор ТОВ НВКП “Альфа ЛТД”, с.Полянь, вул.Незалежності,72, від Партії регіонів
     41. Остапчук Андрій Олександрович, 1.01. 1969р.н., голова СФГ “Світанок”, с.Малий Правутин, вул.Польова,13, від Партії регіонів
     42. Остапчук Микола Васильович, 25.09. 1957р.н., інженер ДП “Славутське лісове господарство”, м.Славута, вул.Сокола,4-А, кв.31, від “Нової політики”
     43. Панчук Сергій Володимирович, 22.04. 1968р.н., директор ТОВ “Агро ХХІ”, м.Нетішин, вул.Незалежності,24-Б, від Партії регіонів
     44. Панасюк Людмила Миколаївна, 30.01. 1979р.н., вища, вчитель Красноставської зош, с.Красностав, вул.Островського,36, від ВО “Батьківщина”
     45. Панасюк Жанна Михайлівна, 15.04. 1966р.н., вчитель НВО №1 м.Славута, с.Гориця, вул.Шевченка,27, від “Фронту змін”
     46. Паразінський Василь Адольфович, 1.01. 1962р.н., перший секретар райкому КПУ, м.Славута, вул.Лісна,54, від Комуністичної партії України
     47. Пенчук Любов Василівна, 25.08.1969р.н., головний лікар Кривинської АЗПСМ, м.Нетішин, вул.Набережна,1, кв.85, від ВО “Батьківщина”
     48. Почекета Анатолій Іванович, 24.06.1960р.н., вища, завідуючий юридичним сектором Славутської РДА, м.Славута, вул.Ізяславська,21. кв.9, від Партії регіонів
     49. Притуляк Петро Петрович, 30.04.1960р.н., вища, завідуючий організаційним відділом районної ради, с.Улашанівка, вул.Шкільна,3-Б, від ВО «Батьківщина»
     50. Прус Валерій Федорович, 13.11.1955р.н., вища, голова СФГ “Лан”, с.Головлі, вул.Островського,22, від Партії регіонів
     51. Пшетоцький Олександр Володимирович, 7.04.1971р.н., підприємець, м.Славута, вул.Оду- хи,24, від Партії регіонів
     52. Рабченюк Степан Васильович, 18.11. 1971р.н., вища, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА, м.Славута, вул.Ярослава Мудрого, 55, кв.11, від Партії регіонів
     53. Радзивілюк Леонід Анатолійович, 18.05. 1960р.н., вища, перший заступник голови Славутської РДА, с.Малий Скнит, вул.Шевченка,27, від Партії регіонів
     54. Радченя Любов Миколаївна, 2.01. 1969р.н., вища, директор Киликиївського нвк, с.Киликиїв,56, вул.Гагаріна,56, від Партії регіонів
     55. Сабінський Олексій Михайлович, 05.11. 1946р.н., вища, директор фірми “Аскона”, м.Славута, вул.Садова, 1, кв.25, від Партії регіонів
     56. Савченко Оксана Андріївна, 01.02. 1970р.н., вища, головний лікар Берездівської дільничної лікарні, с.Берездів, вул.Шевченка,161,від Народної партії
     57. Савчук Віра Романівна, 02.07.1950р.н., вища, голова Славутського районного споживчого товариства, м.Славута, вул.Козацька,73, кв.9, від Народної партії
     58. Сапожнік Віктор Вікторович, 15.11. 1959р.н., вища, директор ДП “Славутське лісове господарство”, м.Славута, вул.Хмельницького,8, від Народної партії
     59. Свідзінський В’ячеслав Іванович, 2.02. 1952р.н., лісничий Жуківського лісництва, с.Жуків, вул.Грушевського,5, від Народної партії
     60. Скрипнік Ніна Миколаївна, 23.10.1963р.н., керівник секретаріату Славутської районної організації Народної партії, с.Печиводи, вул.Пархо- менка,41, від Народної партії
     61. Сланнік Оксана Іванівна, 13.09.1974р.н., бухгалтер відділу освіти РДА, м.Славута, вул.Ізяславська,25, кв.22, від “Сильної України”
     62. Смоляр Всеволод Всеволодович, 22.03. 1956р.н., вища, директор ТРК “Контакт-Славута”, м.Славута, вул.Ярослава Мудрого,35, кв.5, від Партії регіонів
     63. Сорока Василь Іванович, 1.02.1953р.н., базова вища, голова правління СВК “Маяк”, с.Піддубці, від Партії регіонів
     64. Співак Олег Владиславович, 18.07. 1975р.н. директор ПП КФ “Прометей”, м.Хмельницький, пров.Прорізний,7, від Народної партії
     65. Сукач Віталій Іванович, 19.10.1969р.н., вища, директор Сьомаківської зош, с.Сьомаки, від “Нової політики”
     66. Ткачук В’ячеслав Іванович, 20.07.1954р.н., вища, директор Славутського спеціалізованого лісокомунального підприємства “Ліс”, м.Славута, вул.Гвардійська,26, кв.25, від ВО “Батьківщина”
     67. Трохимчук Яків Дмитрович, 4.04. 1971р.н., середня, підприємець с.Хоровець, вул.Шевченка,63, від Партії регіонів
     68. Чуб Зоя Євгеніївна, 1.03.1963р.н., вища, директор Малоправутинського нвк, с.Малий Правутин, від Партії регіонів
     69. Чумак Анатолій Васильович, 20.08. 1957р.н., вища, військовий пенсіонер, м.Славута, вул.Фрунзе,25, кв.13, від Партії регіонів
     70. Чумак Олег Григорович, 20.05.1976р.н., головний інженер ТОВ “Укрінтех”, м.Славута, вул.Церковна,46-А, кв.7, від “Фронту змін”
     71. Яремчук Віктор Володимирович, 17.05. 1964р.н., базова вища, директор Славутської районної кіновідеомережі, м.Славута, вул. Ярослава Мудрого,11, від ВО “Батьківщина”
     72. Яремчук Валентина Андріївна, 11.03. 1966р.н., вища, вихователь дитячого садка №9, м.Славута, вул.Ярослава Мудрого,11, від ВО “Батьківщина”


  коментарі: 14

 :   (написано 15.03.2011 в 02:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.03.2011 в 20:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 13.04.2011 в 14:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 06:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 11:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 15:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 09:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 16:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 13:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 22:55 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 19:34 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 01:16 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 10.06.2011 в 22:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 07:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VG



статистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456



Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.



гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 6 + 1 =  




 331491233

Славута


Славута 2017 рік