Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.12.2010 СВЯТО СЕЛА В СТАВИЧАНАХ

Рідний краю ти мій, дорога сторона,
     Берездівщина щира і мила.
     Ти зростила мене, підняла в височінь
     І дала мені дужії крила.
     Перед в'їздом в село є ставочок мілкий,
     А в рівчак опустили залізнії чани.
     Потопає в садах білосніжне село –
     Це і є вже мої Ставичани.
     Саме такими рядками із поеми «Я родом з дитинства» В.М.Чумака розпочалося свято села, яке відбулося 20 листопада, напередодні Святого Архистратига Михаїла - престольного празника села, в приміщенні школи. Цього вечора святково прикрашений зал зібрав не лише односельців, але і тих, для кого Ставичани були і залишаються малою батьківщиною. Радість і хвилювання розділили із земляками уродженці села заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України, генерал-майор А.В.Паламарчук (на фото - співає під супровід В.М.Чумака), заступник начальника управління ветеринарної міліції МВС України, підполковник М.І.Скок, начальник Служби безпеки України в Хмельницькій області генерал-майор В.М.Скок, колишній військовий комісар Славутського району, міст Славути та Нетішина підполковник А.В.Чумак, колишній заступник начальника Славутського міськрайвідділу внутрішніх справ, підполковник міліції В.М.Чумак, начальник управління праці та соціального захисту районної державної адміністрації С.В.Рабченюк.
     Ведучі свята ознайомили всіх присутніх з історією виникнення села та легендами щодо його назв. Адже, за архівними даними, перша згадка про с.Ставичани (а до 1946 року - Чорнокали) датована приблизно 1685 роком. Отже, можна вважати, що нашому селу в цьому році сповнилося 325 років. Підтвердженням цього є історична пам'ятка - церква Святого Архистратига Михаїла, яка побудована в 1750 році на кошти прихожан.
     Є в селі і велика гарна школа, із стін якої вийшло немало талановитих людей. Серед них - педагоги, лікарі, депутати, бізнесмени, які відомі не лише в Україні, а і за її межами. Окремі з них прибули на свято. Особливо гордиться школа вихованцями, які присвятили своє життя військовій справі, адже в нашому районі навряд чи знайдеться ще таке село, з якого вийшло стільки захисників Вітчизни. І «Трудівник Полісся» розповідав про це.
     У святковий день найщиріше вітання прозвучало на адресу Олександра Яковича Панцюка – єдиного учасника бойових дій в роки Великої Вітчизняної війни, який на даний час мешкає в селі. З гордістю на святі згадали прізвища найстаріших жителів, які перейшли 90-річний рубіж свого життя. Це – Галина Левівна Захарчук, Марія Євдокимівна Шашок та Тетяна Корніївна Савчук. Всі вони народилися в Ставичанах, а нині спостерігають, як підростають їхні правнуки і праправнуки.
     А як же в цей святковий вечір було не згадати наймолодшого жителя села – Андрійка, якому в день свята минуло лише три тижні? Всі щиро вітали батьків Валентину та Юрія Захарчуків із продовженням роду. Особливу увагу приділили і молодій сім'ї Іллюків. Це - єдина родина в нашому селі, де підростає п'ятеро діток: два сини-орли і три донечки-красуні.
     Минуло вже більш як піввіку з часу,
     Як у вашому житті цвіла весна.
     І скільки прожито, й пережито разом,
     І скроні побілила сивина... - ці слова вітання лунали на адресу двох сімей-ювілярів, які прожили в парі 55 років: це - Петро Ничипорович і Віра Андріївна Рабченюки та Андрій Михайлович і Олександра Іванівна Скоки. Нехай їхній спільний шлях довго ще триває, а молодість душі ніколи не згасає!
     Найщиріші побажання були адресовані від організаторів свята та рідних односельцям, які в цей день святкували свій день народження, - Григорію Йосиповичу Панцюку та Анатолію Павловичу Савчуку. Вітання і музичні композиції в день свята присурочувалися працівникам сільського господарства, школи, сфери обслуговування, культури, медпрацівникам.
     Особливу подяку сільський голова Віталій Володимирович Гуменюк висловив Олександру Калениковичу Рабченюку - людині, яка все своє життя присвятила музиці, виховала не одне покоління музикантів і на сьогоднішній день залишається в строю, завжди відкликається на прохання допомогти музичним супроводом у проведенні свят.
     Приємним сюрпризом для всіх ставичанців став виступ гостей свята - Анатолія Паламарчука та Валентина Чумака, які виконали декілька ліричних пісень для своїх земляків.
     Кульмінаційним же моментом було вітання настоятеля місцевої церкви отця Андрія. До його слів приєдналися гості із Тернопільщини — учасники чоловічого хору Почаївської Лаври. Їх проникливий і красивий спів торкнувся душі кожного присутнього на святі.
     Під кінець дійства гостей та односельців сільський голова пригостив смачним духмяним короваєм. Запрошені і ювіляри отримали подарунки, придбати які допомогли спонсори - голова СТОВ «Україна» Г.С.Ярмолюк, підприємці А.С.Гапонюк та Л.І.Чумак. Найстаріші і наймолодший жителі отримали дарунки і від управління праці та соціального захисту населення. Всім їм висловлюємо щиру вдячність.
     Для створення святкової атмосфери у залі була оформлена виставка вишивок місцевих майстринь М.В.Ярмолюк, Н.М.Гараган та Н.В.Чумак. Свято супроводжувалося показом слайдів про історію та сьогодення Ставичан і його жителів. Вдалій організації та проведенню свята сприяла дружна співпраця школи, бібліотеки, клубу та сільської ради села.
     Тамара КОРСУН, бібліотекар.  коментарі: 14

 :   (написано 15.03.2011 в 06:02 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.03.2011 в 18:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 06:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.04.2011 в 09:02 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 18:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 23:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 16:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 23:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 22:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 11:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 23:54 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 08:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 06:47 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 14:51 з адреси:  h131-142.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 5 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік